Microsoft Edge офіційно запущена сьогодні. Ось як його завантажити

На сьогоднішній день ви можете офіційно завантажити нову версію Edge з веб-сайту для Windows 7, Windows 8, Windows 10 або Mac.

Що нового в цій версії Edge? Ну, майже все. Весь браузер перенесено на платформу Google з відкритим кодом Chromium, відмовившись від механізму EdgeHTML, який ніколи насправді не встигав. Коли ви використовуєте його, це дуже схоже на альтернативну версію Google Chrome. Він навіть має новий кольоровий логотип, який відповідає.

Наразі доступ до нового Microsoft Edge був доступний лише в бета-версії через програму Insider. Це дозволило розробникам та ентузіастам швидко поглянути на те, над чим працює Microsoft - і буде продовжувати це робити в майбутньому. Якщо ви знайомі з останньою бета-версією Edge, тут не знайдете сюрпризів.

Натомість Microsoft зосереджена на плавному запуску, тому браузер буде доступний для завантаження лише через веб-сайт, а не через Microsoft Store.

Щоб встановити його, просто зайдіть на сайт і встановіть там наданий файл. Якщо ви використовуєте Windows 7, Windows 8 або Mac, Edge встановлюватиметься як новий браузер, як і будь-яку іншу програму, яку ви виключаєте з Інтернету.

Для тих, хто має Windows 10 (яка вже попередньо встановлює Edge), новий Edge встановлюватиметься як оновлення до старого Edge.

Якщо ви переходите з Internet Explorer або старішої версії Edge, браузер автоматично втягує такі речі, як улюблені та заповнені форми. Тим часом, якщо ви використовуєте інший веб-переглядач, Edge пропонує вам ввести ці налаштування після встановлення.

Ви також можете дочекатися автоматичного оновлення, хоча Microsoft заявляє, що воно не розпочнеться впродовж двох-трьох тижнів. Навіть тоді це буде повільний та обережний випуск, починаючи з Інсайдерів у кільці попереднього перегляду випуску. Здається, компанія налаштована діяти обережно, а не поспішати з оновленням.

Microsoft заявляє, що її метою при запуску є не певна кількість завантажень чи інсталяцій. Натомість він хоче плавного запуску та досягнення рівня задоволеності людей, які його використовують. Microsoft хоче закріпити основи, щоб завоювати ранніх користувачів, зосередившись на таких аспектах, як безпека, продуктивність та конфіденційність.

Останні повідомлення