Найвідоміший художник продав у Instagram 100000 доларів і назвав це мистецтвом

Попередня Наступна 1 з 5 найвідоміший художник 100000 instagram art themostfamousartist 002 Метті Мо / Facebook найвідоміший художник 100000 instagram art the mostfamousartist 001 найвідомішийхудожник / Instagram найвідоміший художник 100000 instagram art the mostfamousartist 003 найвідомішийхудожник / Instagram найвідоміший художник 100000 instagram art the mostfamousartist 004 найвідомішийхудожник / Instagram найвідоміший художник 100000 instagram art the mostfamousartist 005 themostfamousartist / Instagram Краса може бути в очах того, хто спостерігає, але як щодо вартості? Минуло вже більше століття з тих пір, як Оскар Уайльд припустив, що ми знаємо ціну усьому і цінність нічого, але сьогодні ці настрої, схоже, справжніші, ніж будь-коли. Познайомтесь з Метті Мо, художником із Лос-Анджелеса, відомим більше за своїм Інтернет-монітором - "Найвідомішим художником". Останній його проект передбачав продаж грошей за гроші - як мистецтво. Вірте чи ні, але він заробив величезний прибуток, продаючи пачки грошей в Instagram, і Digital Trends поспілкувалися з ним, щоб з’ясувати, чому.

"Хороше мистецтво ставить більше запитань, ніж відповідає".

У своєму останньому трюку, щоб стати більш відомим, Мо перерахував серію з 10 предметів мистецтва для продажу і продав кожен з них, принісши собі 50 000 доларів. Під назвою "Сто тисяч доларів" ці твори мистецтва нагадують стопку банкнот в 1000 доларів, але їх справжня грошова вартість є загадкою. Вони, ймовірно, коштують десь між 1000 доларами та їх ціною продажу 5000 доларів. Кожен з них мав 1000 векселів законного платіжного обороту США (ймовірно, переважно купюри в 1 долар), пов’язані в стопку гумовими та валютними смугами.

Він обіцяє, що після доставки до кожної роботи буде додано підписаний сертифікат автентичності, який включає 1000 унікальних серійних номерів для кожної одиниці валюти, використаної для створення предмета мистецтва.

Пропозиція T-Mobile: Отримайте 4 лінії з 10 ГБ даних LTE за 35 доларів за лінію на місяць

І яка саме була його норма прибутку? Хіба він насправдізробити50000 доларів? Мо каже, що цифра насправді не важлива.

"Не будемо концентруватися на вартості грошей", - сказав він Digital Digital Trends, коли його запитали про фактичну вартість штук. «Це все одно, що проаналізувати, скільки матеріальних витрат пішло на картину, і вивчити маржу, яку художник робить після продажу картини. Загальновідомий факт, що картина, виготовлена ​​з матеріалів на 250 доларів, може продатися за мільйони на аукціоні ".

Швидше, говорить Мо, він обрав саме гроші як засіб для провокації думок. "Вплив мого мистецтва можна виміряти лише за допомогою обговорення, яке воно стимулює", - сказав він нам. "Хороше мистецтво ставить більше запитань, ніж відповідає".

Mo планує вручити шматки 10 покупцям, більшість з яких розташовані в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі (такий був в Іллінойсі). Охоронець та знімальна група будуть супроводжувати його, коли він здійснюватиме доставку.

Але для Мо важливішим, ніж 50 000 доларів, які він накопичив в результаті свого проекту, є те, що він дізнався про людську природу. Ми поговорили з Метті Мо, щоб дізнатись більше про його процес мислення.

Всередині свідомості «Найвідомішого художника»

З точки зору свого натхнення, Мо зазначає, що на нього зробив сильний вплив рух Дада і Дюшан, обидва відомі перетворенням повсякденних предметів на мистецтво. "За кілька днів до того, як створити твір мистецтва, я виявив історію про репера Боу Вау, який потрапив за те, що опублікував зображення близько мільйона доларів готівки, яке йому не належало", - сказав Мо. "Як я подумав трохи більше глибоко про той випадок, я почав думати про низку сценаріїв навколо сприйняття, багатства та слави, які я хотів дослідити своїм мистецтвом ".

Залишилася лише 1 цегла "Сто тисяч доларів" ... Вона складається з 1000 купюр законного платіжного засобу в США. Продається за 5 тис. Доларів на моєму сайті ...

Відео, опубліковане Найвідомішим художником (@themostfamousartist) 17 квітня 2016 року о 7:03 за PDT

"Робота сприяла дискусії, яка викрила як прекрасну, замислену, розумну, так і потворну, жадібну, цинічну сторону зовсім незнайомих людей, підключених до Інтернету", - Мо розповів нам про свій досвід продажу своїх творів. "Я дізнався про спекулянтів, жадібність, розгубленість і лють", - продовжив він. «Я дізнався про сприйняття, очікування та довіру. Я дізнався про цінність мистецтва та вартість грошей. І я дізнався про стосунки між ними ”.

Хоча Мо говорить, що він не знав, чого очікувати, коли вперше перерахував своє мистецтво в Інтернеті, результати були такими ж цікавими. "Я був здивований тим, як швидко розпродали твори мистецтва", - сказав він. "Не кожен день доводиться чути про те, що художник (чи будь-який інший бізнес) продає 50 000 доларів свого товару за кілька годин без жодного платного маркетингу, преси чи торгових агентів".

І одне з питань, на яке не повинно залишатися відповіді, зазначає художник, - скільки грошей він передає своїм покупцям. "Якщо кожен твір буде збережений як предмет мистецтва за призначенням, - сказав він, - я буду єдиним, хто знатиме, скільки насправді було доставлено грошей".

Залишаючись сором’язливим, він додав: „Можливо, я отримав прибуток. Можливо, я втратив гроші, щоб полегшити дискусію. Можливо, я зробив доставлену валюту рівною точній ціні придбання 5000 доларів. Я вірю, що глядачі та колекціонери цього твору насолоджуються цією таємницею. Я вважаю, що невідоме зумовило настільки жваве обговорення твору мистецтва. Я б не хотів зіпсувати цю магію ".

Останні повідомлення