Ось як правильно створити новий Gmail за цю секунду

Google вже деякий час дратує нову модернізацію Gmail, і ви можете взяти це в руки сьогодні. Як і зараз. Правильно цієї секунди. Якщо ви готові до чистого сучасного оновлення запиленого старого Gmail, вас чекає лише пара кліків. Якщо серйозно, це дуже просто - ось як це зробити.

По-перше, якщо ви звичайний користувач Gmail (ми до вас до G Suite дійдемо тут за хвилину), все, що вам потрібно зробити, це завантажити свою поштову скриньку Gmail. Потім натисніть на маленький значок шестерні у верхньому правому куті, а потім натисніть «Спробувати нову пошту». Це воно. Ви тут.

Якщо його там немає відразу, спробуйте оновити сторінку, і вона повинна з’явитися.

Новий Gmail

Це трохи складніше для бізнес-користувачів G Suite, зокрема тому, що цими обліковими записами Gmail керує адміністратор, який повинен взяти участь у цій дії. Однак ось як ви це робите, якщо ви адміністратор G Suite. Спочатку відкрийте адміністративну панель G Suite.

G Suite Новий Gmail

Відтак перейдіть до своїх Додатків, потім Gmail, а потім Додаткові налаштування. Прокрутіть униз, поки не побачите опцію «Дозволити моїм користувачам отримувати доступ до нового нового інтерфейсу та функцій Gmail», а потім натисніть там маленьку радіальну кнопку, натисніть «Зберегти», і все готово. Тепер усі користувачі вашого домену G Suite зможуть увійти до свого Gmail і вибрати нову версію.

Отже, що робить новий Gmail? Ну, в першу чергу це виглядаєнабагато краще. На додачу до цього у вас буде більше можливостей налаштування, ви зможете відкладати електронні листи прямо з вікна Gmail, і Google пішов на додаткові потреби, додатково інтегрувавши завдання та вже оновлений Календар Google у Gmail трохи тісніше. ніж раніше.

Функція підштовхування Gmail Функція підштовхування Gmail

Окрім того, новий Gmail дозволить вам зробити більше у вікні папки "Вхідні" більше, ніж будь-коли раніше. Замість того, щоб переходити по електронному листу, щоб заархівувати чи видалити його, новий Gmail дозволяє просто навести курсор на електронну пошту, і ви можете вирішити, як ви хочете обробляти її тут, за допомогою нових опцій, які з’являться.

Згідно з дописом у блозі Google, функції конфіденційного режиму, такі як приєднання дат закінчення терміну дії або двофакторної автентифікації до електронних листів, «почнуть розповсюджуватися серед споживачів Gmail та обмеженої кількості клієнтів G Suite найближчими тижнями (наступне більш широке впровадження) . "

Крім того, для тих з вас, хто має проблеми з відстеженням електронних листів, новий Gmail час від часу «підштовхує» вас до відповіді на важливі електронні листи, про які ви, можливо, забули. Тут відбувається набагато більше, це лише основні моменти. Для повного викладу Google переходить до кожної нової функції, вражаючи оновлений Gmail у блозі Google.

Останні повідомлення