Як змінити фон у зумі

Вибирання місця, де можна провести наступну зустріч із збільшенням для роботи, може бути напруженим, якщо ваші можливості обмежуються нудним домашнім офісом з голими стінами або брудною спальнею. Одним із ефективних способів вирішення проблеми є використання функції віртуального фону Zoom. Це дозволяє натомість прикрити фактичне тло фотографією чи відео. Ваші колеги все одно побачать ваше обличчя, але цього разу ваше обличчя буде перед гарнішим або цікавішим фоном. У цьому посібнику ми покажемо вам, як крок за кроком змінити фон у масштабі.

Ми також розглянемо, як додати у своє відео веселий фільтр, тому обов’язково прокрутіть, щоб перевірити це теж.

Ознайомтеся з іншими посібниками масштабування

  • Кращі фони для збільшення
  • Як підвищити безпеку в Zoom
  • Як записати зустріч із збільшенням

Крок 1. Доступ до налаштувань масштабування

Збільшити знімок екрана головного екрану програми для робочого столу скріншот

Щоб встановити віртуальний фон у Zoom, спочатку потрібно отримати доступ до налаштувань програми Zoom. Для цього відкрийте програму Zoom для робочого столу та натисніть на шестерню Налаштування значок. Цей значок знаходиться у верхньому правому куті екрана головного меню програми. Він повинен знаходитись просто під піктограмою вашого зображення профілю.

Крок 2: Виберіть фон та фільтри в меню налаштувань

Збільшити фон і налаштувати сторінку фільтрів скріншот

Як тільки ви потрапите в Налаштування меню, виберіть Фон та фільтри у меню ліворуч на екрані. Це відкриє підрозділ Налаштування меню в правій частині екрана. Ось де ми виберемо тло. Ви також можете додати відеофільтри в цьому розділі, але ми розглянемо це пізніше у цьому посібнику.

Крок 3: Попередній перегляд та вибір вашого віртуального фону

Вибір Збільшити екранний знімок фону скріншот

Щоб вибрати віртуальний фон, переконайтеся, що Віртуальний фон вибрано вкладку. Таким чином, ви можете переглянути обмежену колекцію зумів із попередньо встановленими фонами відео та зображень. Якщо ви хочете переглянути один із цих фонів, просто натисніть на відповідну піктограму мініатюр, і він повинен негайно з’явитися на екрані попереднього перегляду у верхній частині вашого вікна. Важливо зазначити, що якщо ви хочете побачити, як ваш віртуальний фон буде виглядати під час відеодзвінка, вам потрібно буде ввімкнути веб-камеру під час попереднього перегляду цих фонів. Таким чином, на екрані попереднього перегляду відображатиметься пряма трансляція вашого обличчя перед фоном, а не лише сам фон.

Ви також не обмежуєтесь використанням попередньо встановлених віртуальних фонів Zoom. Ви можете додати власні зображення та відео, натиснувши на Знак плюс значок поруч із Відеофільтри. З'явиться спадне меню, яке надасть вам два варіанти: Додати зображення або Додати відео. Якщо вибрати один із них, відкриється Провідник файлів вашого ПК, щоб ви могли вибрати файл зображення чи відео із комп’ютера. Вибравши фон, просто вийдіть із Налаштування меню. Масштаб автоматично збереже ваш вибір.

Варто також згадати, що функція віртуального фону Zoom оптимізована для кращої роботи за допомогою зеленого екрану. Ви можете використовувати функцію без зеленого екрану, але якщо у вас є, очікується, що якість буде кращою. Якщо ви плануєте використовувати зелений екран, обов’язково поставте прапорець біля фрази У мене є зелений екран в Фон та фільтри сторінки налаштувань, щоб отримати максимальну віддачу від вашого віртуального фону.

Збільшити віртуальний фон під час знімка екрана скріншот

Примітка: Ви також можете встановити віртуальний фон під час зустрічі. Для цього натисніть на угору Стрілка в межах Почати відео значок камери. У меню, що з’явиться, виберіть Виберіть Віртуальний фон. Це призведе до того самого меню Фони та фільтри, що й раніше.

Більше розваг: Як додати фільтр до відео з масштабуванням

Віртуальні фони - не єдиний спосіб покращити ваші зустрічі в Zoom. Ваші фони також можуть бути прикрашені широким вибором попередньо встановлених фільтрів масштабування. Ось як ними користуватися:

Крок 1: Доступ до Фон та фільтри розділ масштабування Налаштування меню, як це було раніше.

Додайте фільтр, щоб збільшити знімок екрана скріншот

Крок 2: Виберіть Відеофільтри вкладку. Тоді ви отримаєте досить велику колекцію попередньо встановлених фільтрів Zoom, які включають різні кольорові та графічні фільтри. Натиснувши ескіз фільтра, ви зможете переглянути його на екрані попереднього перегляду у верхній частині вікна. Деякі фільтри зображень не відображатимуться у попередньому перегляді, якщо не увімкнено веб-камеру, і це пов’язано з тим, що вони вимагають правильного відображення вашого обличчя (наприклад, фільтр шапки для піци та фільтри маски для обличчя).

Крок 3: Вибравши фільтр, просто вийдіть із меню Налаштування. Фільтр з’явиться наступного разу, коли ви приєднаєтесь до наради Zoom.

Примітка. Як і у віртуальних фонах, ви можете додати фільтр і під час зустрічі. Це подібний процес. Клацніть на угору Стрілка в межах Почати відео значок камери. У меню, що з’явиться, виберіть Виберіть відеофільтр. Потім ви потрапите в той самий розділ Фонові та фільтри в меню Налаштування, щоб вибрати свій фільтр.

Останні повідомлення