Поради щодо економії заряду акумуляторів для Android Wear

як збільшити андроїд час автономної роботи lg годинник urbane mwc руки на 2 Andy Boxall / Digital Trends Акумулятор у вашому смарт-годиннику Android Wear здатний витримувати один день із повним зарядом, як мінімум, але коли мова заходить про час автономної роботи, у вас ніколи не вистачить. Розумні годинники часто важче зарядити, ніж наші смартфони, завдяки громіздким фірмовим зарядним пристроям, тому, якщо ви не подорожуєте, вони зазвичай залишаються вдома. Це означає, що ви часто не можете додавати сік у годинник протягом дня, якщо він закінчується.

Але хто все одно хоче зняти годинник, щоб зарядити його опівдні? Годинник повинен знаходитися на зап’ясті, а не сидіти на столі. Ось сім порад, як збільшити час автономної роботи на вашому смарт-годиннику Android Wear, щоб уникнути саме цієї ситуації. Якщо ви справді зацікавлені, можливо, ви зможете отримати два дні, не потребуючи підзарядки.

Клацніть на посилання, щоб перейти до теми:

 • Відрегулюйте яскравість
 • Вимкніть екран Tilt to Wake
 • Блокуйте непотрібні сповіщення
 • Вимкніть синхронізацію Wi-Fi
 • Використовуйте театральний режим або пріоритетний режим
 • Вимкніть дисплей Always On
 • Стежте за своїм акумулятором

Наступна сторінка: відрегулюйте яскравість

Відрегулюйте яскравість

Дисплей на годиннику не завжди повинен бути надзвичайно яскравим, особливо якщо ви більшу частину часу перебуваєте в приміщенні. Зазвичай існує п'ять-шість рівнів яскравості, залежно від моделі годинника Android Wear, і за замовчуванням зазвичай встановлено значення 4. Налаштування 3 - це щасливий засіб, але, ймовірно, вам вдасться уникнути рівня 2 більшість час.

 • Торкніться дисплея, щоб розбудити його, потім проведіть пальцем вниз, а потім проведіть пальцем ліворуч, поки не побачите Налаштування. Натисніть Налаштування і знайти Відрегулюйте яскравість і відрегулюйте до бажаного рівня.

Android_Wear_5.1_Settings_ScreenshotAndroid_Wear_5.1_Settings_Adjust_Brightness_Screenshot_01Android_Wear_5.1_Settings_Adjust_Brightness_Screenshot_02A

 • Яскравість можна повернути назад, якщо ви плануєте довгий час перебувати на вулиці, але якщо ви просто йдете до своєї машини, ви можете активувати функцію підсилення яскравості. Тричі натисніть кнопку живлення, щоб тимчасово збільшити яскравість до максимального рівня на кілька секунд. Якщо на вашому годиннику немає кнопки живлення, торкніться, щоб вимкнути годинник, проведіть пальцем вниз і проведіть пальцем ліворуч, поки не побачите Підвищення яскравості і торкніться його.

Android_Wear_5.1_Brightness_Boost_Off_ScreenshotAndroid_Wear_5.1_Brightness_Boost_On_Screenshot

 • Власники Moto 360 мають додатковий рівень яскравості, який називається Auto Brightness, який автоматично регулює рівень яскравості залежно від кількості зовнішнього світла. Ми не рекомендуємо використовувати цю функцію та встановлювати яскравість до фіксованого рівня, оскільки вам, як правило, не потрібні постійні настройки. Зрештою ця функція лише зменшить загальний час роботи від акумулятора.

Наступна сторінка: Вимкніть екран Tilt to Wake

Вимкніть екран Tilt to Wake

Функція Tilt to Wake автоматично розбудить годинник, коли ви піднімете руку і нахилите її до себе. Дуже корисна функція, але ви можете виявити, що ваш дисплей насправді вмикається багато разів, коли ви ніколи не збиралися його дивитись. Це може здатися нешкідливим, але з часом воно додається і зменшить час роботи акумулятора. Можливо, ви зможете жити без цієї функції, особливо якщо ви використовуєте Always On display.

 • Увімкніть його, відкривши на смартфоні програму Android Wear і торкнувшисьНалаштування угорі праворуч. Натисніть на назву годинника та перемикайтеЕкран нахилу для пробудження вимкнути.

Android_Wear_5.1_Block_App_Notifications_Screenshot_01AAndroid_Wear_5.1_Watch_Battery_Information_Screenshot_02AAndroid_Wear_5.1_Tilt_to_Wake_Screen_Screenshot_03A

Наступна сторінка: заблокуйте непотрібні сповіщення

Блокуйте непотрібні сповіщення

Отримання сповіщень про нові електронні листи, нагадування, погоду та інші важливі речі мають вирішальне значення для вашого досвіду роботи з Android Wear, але можуть бути такі повідомлення, які не такі важливі. Блокування тих, які цього не роблять, зменшить час пробудження годинника.

Існує два способи заблокувати додатки надсилати сповіщення на Android Wear:

 • Існує два способи блокування сповіщень. Перший - на вашому годиннику. Проведіть пальцем ліворуч на будь-якій картці сповіщень, яка стосується програми, яку ви більше не хочете турбувати, поки не побачите Заблокувати додаток і виберіть його.
Знімок екрана Android_Wear_5.1_Block_App_
 • Другий спосіб - використовувати додаток Android Wear на своєму смартфоні, виберіть Налаштування угорі праворуч. Потім виберіть Блокувати сповіщення додатків і натисніть на Плюс внизу дисплея, щоб вибрати окремі програми. Жодне з них не вплине на спосіб відображення сповіщень на вашому телефоні.
як збільшити термін служби батареї на Android 5 1 блокувати сповіщення програми скріншот 01aяк збільшити термін служби батареї андроїда 5 1 блокувати сповіщення програми скріншот 02aяк збільшити термін служби батареї на Android 5 1 блокувати сповіщення програми скріншот 04

Наступна сторінка: Вимкніть синхронізацію Wi-Fi

Вимкніть синхронізацію Wi-Fi

Wi-Fi - це нова функція, яка була додана до Android Wear 5.1 і доступна лише на деяких годинниках. Підключаючись через Wi-Fi, він підтримує потік сповіщень, навіть коли годинник не підключено безпосередньо до телефону через Bluetooth.

Це, мабуть, найбільш завищена функція Android Wear. Якщо ви забули свій телефон вдома, я даю вам дозвіл користуватися ним, але у вас є великі проблеми, як би ви його не розрізали. Однак, якщо вас турбують ті часи, коли ви залишаєте телефон у спальні і знаходитесь у підвалі, вам, мабуть, не потрібно відразу знати, що ваша черга в «Словах з друзями». Вимкніть Wi-Fi, якщо він вам справді не потрібен.

 • Щоб вимкнути Wi-Fi, торкніться дисплея, щоб вимкнути годинник, проведіть пальцем вниз і проведіть пальцем ліворуч, поки не побачите Налаштування. Натисніть на нього і знайдіть Налаштування Wi-Fi щоб вимкнути його.

Android_Wear_5.1_Settings_ScreenshotAndroid_Wear_5.1_Wi-Fi_Settings_ScreenshotAndroid_Wear_5.1_Wi-Fi_Settings_Off_Screenshot

Наступна сторінка: Використовуйте режим театру або пріоритетний режим

Використовуйте театральний режим або пріоритетний режим, щоб тимчасово вимкнути сповіщення

Театральний режим - це коли ви перебуваєте у кіно і хочете вимкнути дисплей та всі сповіщення. Це очевидний час його використання, але не обмежуйтесь, бо це зручно для інших ситуацій. Наприклад, використовуйте його, коли ви знаходитесь на зустрічі, вечері або в будь-який інший час, коли знаєте, що не будете звертати увагу на сповіщення.

 • Щоб увімкнути театральний режим, двічі натисніть кнопку живлення на годиннику. Театральний режим залишатиметься активним, доки ви його не вимкнете. Для цього просто двічі натисніть кнопку живлення ще раз. Якщо на вашому годиннику немає кнопки живлення, торкніться його, щоб пробудити, проведіть пальцем вниз і проведіть пальцем ліворуч, поки не побачите Театральний режим. Торкніться його, щоб увімкнути, і повторіть, щоб вимкнути.

Android_Wear_5.1_Theater_Mode_Off_ScreenshotAndroid_Wear_5.1_Theater_Mode_On_Screenshot

 • Якщо вам потрібна функція Always On display, спробуйте Пріоритетний режим, який дозволить отримувати лише сповіщення з білого списку. Щоб вимкнути всі сповіщення або ввімкнути режим пріоритету, торкніться дисплея на годиннику, щоб вимкнути його, проведіть пальцем вниз і виберіть або Жоден для всіх сповіщень і будильників або Зірка для пріоритету. Щоб повернутися до повних сповіщень, вам доведеться вимкнути Не турбувати на панелі сповіщень на телефоні.

Знімок екрана Android_Wear_5.1_Do_Not_Disturb__Знімок екрана Android_Wear_5.1_Priority_Mode_ScreenshotAndroid_Wear_5.1_All_Notifications_Screenshot

 • Одне обмеження обох цих опцій полягає в тому, що вони також вносять однакову зміну у ваш телефон.

Наступна сторінка: Вимкніть дисплей Always On або Ambient

Вимкніть дисплей Always On або навколишнє середовище

Я є великим прихильником програми Always On Display, але якщо ви не проти бачити чорний екран протягом більшої частини часу, то вимкніть його. Це одне може легко подвоїти час автономної роботи. Наприклад, LG G Watch Urbane триватиме день із включеним дисплеєм Always On, але він може тривати два повних дні без нього.

 • Вимкніть Always On, торкнувшись циферблата годинника, щоб пробудити його, потім проведіть пальцем вниз, а потім проводьте пальцем ліворуч, поки не побачите Налаштування. Натисніть на нього та виберіть Завжди на екрані щоб увімкнути або вимкнути його. Якщо ви власник Moto 360, шукайте Ambient Display.

Android_Wear_5.1_Settings_Always_On_On_ScreenshotAndroid_Wear_5.1_Settings_Always_On_Off_Screenshot

Наступна сторінка: відстежуйте заряд акумулятора

Стежте за своїм акумулятором

Додаток Android Wear має вбудований інструмент, який повідомляє вам, які програми найбільше розряджають акумулятор. Ви також зможете побачити, як довго годинник не знаходився від зарядного пристрою, а також оцінити, скільки часу до закінчення заряду акумулятора. Цей інструмент можна використовувати не лише для того, щоб визначити, чи потрібно видаляти будь-які програми, а й для відстеження того, як тривають інші ваші зусилля щодо економії заряду.

 • Щоб знайти інформаційну сторінку Watch Battery, відкрийте на телефоні додаток Android Wear, торкнітьсяНалаштування угорі праворуч, потім виберіть свій Android Wear Watch, а потім - Акумулятор годинника.
як збільшити термін служби батареї на Android 5 1 блокувати сповіщення програми скріншот 01aяк збільшити термін служби батареї на Android 5 1 інформація про годинник скріншот 02aяк збільшити термін служби батареї Android 5 1 інформація про годинник скріншот 03a

Використовуючи цей посібник, ви зможете збільшити час автономної роботи годинника Android Wear. Якщо у вас є якісь поради щодо економії заряду акумулятора для Android Wear, поділіться ними з усім світом у коментарях.

Останні повідомлення