Як приховати статус своєї активності в Instagram

Любите користуватися Instagram, але також любите свою приватність? Раніше цього року Instagram додав ярлики Activity, що дозволяє фоловерам та людям, яким ви направляєте повідомлення, бачити останній раз, коли ви були на платформі соціальних мереж. Тепер є зелена крапка, яка додатково вказує, коли ви в мережі.

На мітці вказано, скільки часу минуло з моменту активності профілю, наприклад, «Активний 2 години тому» або «Активний 5 хвилин тому», а зелена крапка з’являється поруч із зображеннями профілю, коли користувачі перебувають у мережі. Повідомлення Instagram Direct також містять оновлення активності "бачили" та "набирали текст" у чатах. Це дуже схоже на Facebook Messenger.

Статус активності в Instagram

Зокрема, бізнес-профілі можуть отримати користь від монітора активності, який показує, що вони включені та готові спілкуватися з потенційними клієнтами, які мають запитання. Можливо, ви також хочете, щоб ваші друзі чи шанувальники знали, що ви активні в певний час доби, щоб вони знали, коли чекати нових публікацій, або щоб вони знали, що можуть спілкуватися з вами.

Але для багатьох інших це є великою неприємністю. Вони не хочуть транслювати, коли перебувають в Instagram, бо це заважає їхній приватності, роботі або тому, як важко уникають колишнього. На щастя, ви можете вимкнути цю функцію. Ось як приховати свій активний статус в Instagram.

Вимкнення стану активності

Крок 1: Направляйся до свого Значок профілю. Ви можете знайти це в нижньому правому куті вікна вашого Instagram. Виберіть його.

Крок 2: Тепер ви перейдете на сторінку свого профілю, де ви зможете побачити основну статистику свого профілю в Instagram. Наведіть до верхнього правого краю екрана, щоб вибрати Налаштування. На телефонах Android це виглядає як три вертикальні крапки. На iOS це значок шестірні.

Android Instagram

Крок 3: Прокрутіть вниз, поки не знайдете Конфіденційність та безпека розділ. Тут виберіть варіант, який говорить Статус активності. Це покаже перемикач із написом "Показати статус активності. " За замовчуванням це зазвичай ввімкнено. Вимкніть його, і все готово.

Важливі примітки

Коли кнопка статусу активності вимкнена, ваш статус активності ніколи не відображатиметься нікому в Instagram. Але це означає, що ви також не зможете бачити статус активності когось іншого, тому ви також засліплюєте себе цією зміною.

Якщо вас справді дратує функція стану, ви, мабуть, не проти зовсім її пропустити. Але якщо настає час, коли ви дійсно хочете побачити статус іншого профілю, ви завжди можете повернутися назад і ненадовго перемкнути Показувати статус активності, щоб ви могли швидко перевірити друга, клієнта чи інший профіль, перш ніж його знову вимкнути .

На завершення, якщо ви переглянете налаштування Instagram, ви помітите безліч додаткових функцій безпеки, які ви можете ввімкнути. Це включає в себе елементи керування коментарями, способи поводження з вашими фотографіями, двофакторну автентифікацію для запобігання злому, видалення підписників тощо. Якщо ви по-справжньому стурбовані тим, що вас переслідують в Instagram, або любите вашу конфіденційність, варто пройти ці функції та включити ті, хто допомагає.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found