Як: Підключити TiVo до вашої бездротової мережі

Якщо ви читаєте цей посібник, то, можливо, ви або такий великий шанувальник TiVo, як ми, або ви скоро станете ним. Свобода тикати носом під рекламу, коли ви просмикуєте їх за допомогою пульта дистанційного керування, створила революцію серед телеглядачів. Однією з ключових особливостей вашого TiVo є його посібник з програмування, який оновлюється за допомогою телефонного або мережевого з'єднання. Якщо припустити, що у вас вдома бездротова мережа, це чудова можливість використати силу цієї мережі в стилі TiVo. Окрім програмних даних, ви також зможете завантажувати вміст TiVo та ділитися записаним вмістом з іншими TiVos та комп’ютерами з встановленим програмним забезпеченням TiVoToGo.

Щоб ваш TiVo працював і працював у бездротовій мережі, вам спочатку знадобиться бездротовий адаптер, сумісний з вашим цифровим відеореєстратором. TiVo пропонує на продаж власний фірмовий бездротовий адаптер, проте працюватимуть і інші. Повний список сумісних адаптерів Wi-Fi Wi-Fi можна переглянути тут. Після підключення адаптера до USB-порту на TiVo ви готові виконати кроки, описані нижче:

1) У TiVo Central виберіть Повідомлення та налаштування

Повідомлення та налаштування TiVo

2) У меню Повідомлення та налаштування виберіть Налаштування

Повідомлення та налаштування, налаштування (шалене, так?)

3) У Налаштуваннях виберіть Телефон і мережа

Налаштування телефону та мережі

4) Виберіть відповідну команду для доступу до вашої мережі (тобто використовувати мережу замість неї або змінити налаштування мережі)

5) Вас повинен привітати екран налаштування бездротової мережі. Цей екран нагадуватиме вам про необхідність інформації про безпеку, пов’язану з бездротовою мережею, якщо вона захищена паролем.

Налаштування бездротової мережі

Натисніть тут для завершальних кроків!

6) TiVo перевірить наявність бездротових мереж в радіусі дії та запропонує вибрати ту, яку ви хочете використовувати. Ви також можете ввести назву мережі, якщо вам це відомо.

Назва бездротової мережі

7) Тепер TiVo запитає вас про те, який тип безпеки у вас є. Виберіть пароль, відповідний вашому паролю (буквено-цифровий або шістнадцятковий).

8) Введіть свій мережевий пароль на екранній клавіатурі, що з’явиться.

Знімок екрана мережевого пароля

9) Тепер ваш TiVo може запитати, як йому слід призначити IP-адресу, яка в основному є його віртуальним місцезнаходженням у вашій домашній мережі. У більшості випадків слід вибрати параметр автоматичного призначення.

Екран IP-адреси

10) Припускаючи, що ви все налаштували належним чином, ви повинні відкрити екран Network Setup Complete.

Все готово!

Вітаємо! Тепер ваш TiVo готовий до бездротового підключення до Інтернету.

Останні повідомлення