Twitter Now дозволяє обмінюватися відео у прямих повідомленнях

twitter фільтр ключових слів зловживання версія 1477952559 чоловік тримає iphone 6 з на екрані prykhodov / 123RF Посеред усього галасу навколо нової виділеної кнопки GIF у Twitter, користувачі можуть зіпсувати чергове оновлення платформи.

Кожен, хто використовує функцію прямого обміну повідомленнями (ТМ) Twitter, із радістю дізнається, що тепер ви можете надсилати відео у свої DM. Оновлення розповсюджено на версії служби для iOS, Android та Web.

Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете захоплювати та обмінюватися відео у своїх прямих повідомленнях. Він випускається у всьому світі на iOS та Android. pic.twitter.com/b5CgWyTQ3H

- Підтримка Twitter (@Support) 17 лютого 2016 р

Функція прямого обміну повідомленнями у Twitter дозволяє користувачам спілкуватися в приватному чаті один на один або в групах. Якщо ви хочете додати відео до вашої DM, просто торкніться піктограми камери поруч із вікном створення повідомлення (куди ви зазвичай вводите текст, який ви хочете надіслати). Потім у вас буде можливість надіслати заздалегідь записані носії з вашої бібліотеки телефону, або записати відео на місці за допомогою камери вашого телефону, яке потім можна прикріпити.

Завдяки можливості включати GIF-файли, відео, зображення та смайли поряд із звичайним текстом, прямі повідомлення в Twitter стали набагато візуальнішими. Оновлення є вітальним доповненням до функції, яка сама по собі пройшла довгий шлях.

Минулого року Twitter вніс кілька помітних змін до DM, починаючи з можливості проведення групових чатів у січні. Далі, це дозволило користувачам дозволити отримувати прямі повідомлення від будь-кого на сайті, попередньо дозволяючи людям лише приватно спілкуватися з користувачами, які стежили за ними назад. Найбільше оновлення відбулося в серпні, коли служба скасувала обмеження в 140 символів до DM, звільнивши свою приватну функцію чату від найвизначнішої риси платформи. Це цілком могло бути ознакою майбутнього, оскільки поширювалося повідомлення про те, що Twitter може робити те ж саме протягом усієї служби.

Окрім DM, Twitter також представив модифікації на всій платформі, намагаючись залучити нових користувачів. Раніше цього місяця Twitter представив свою нову часову шкалу для дому. Заснований на алгоритмі, часова шкала спочатку надсилає твіти на основі інтересів користувача (а не зворотньо хронологічно, як це норма), коли вони входять. Крім того, наприкінці минулого року Twitter змінив піктограму зірки "вибране" на серце "подобається" на жаль своїх відданих.

Останні повідомлення