Як користуватися ручною камерою на LG G4

lg g4 note дата запуску камери -

Камера на LG G4 може не мати декількох режимів зйомки, але вбудований ручний режим пропонує такі засоби управління та функції на рівні DSLR, які може оцінити будь-який початковий аматор або професійний фотограф. Тим не менш, ручне управління не є незвичним для смарт-хонів, але зазвичай вони поховані під літією автоматичних режимів зйомки, які набагато простіші у використанні.

Ручний режим G4 - один із небагатьох спеціальних режимів на телефоні, проте, він виявляється і найкращим. Широка діафрагма камери f / 1.8, оптична стабілізація зображення 2.0 та унікальний датчик кольорового спектру сприяють підвищенню її продуктивності, дозволяючи 16-мегапіксельному датчику задньої камери отримувати більше світла для кращої контрастності та відтворення кольорів в умовах недостатнього освітлення. Отримати ці результати теж не все так складно, і розуміння ручного управління не повинно бути залякуючим.

Нижче наведено декілька цікавих способів проявити творчі здібності та зробити чудові образи, рухаючись у ручному режимі з G4.

Клацніть на посилання, щоб перейти до теми:

  • Зміни в реальному часі
  • Глибина різкості
  • Нічні та слабкі освітлення
  • Екшн-кадри
  • RAW-файли

Дивіться зміни в режимі реального часу

Інтерфейс ручного режиму може здатися спочатку страшним, особливо якщо ви новачок у всіх функціях, які він пропонує, але це не так складно, як здається. Елементи керування нижнього ряду (зліва направо) включають: баланс білого, ручне фокусування, експозицію, ISO, витримку та блокування автоекспозиції. Перемикання кожного з цих елементів керування за допомогою екранного вертикального датчика також показує, як виглядатиме отримане зображення в режимі реального часу.

Камера 4 Інтерфейс камери на LG G4.

Можливість бачити зміни в режимі реального часу є критичною для користувачів, які можуть не розуміти, що робить кожен параметр. Баланс білого регулює колір, щоб виглядати більш природно. Ручне фокусування допомагає камері краще фокусуватись на об'єктах, що знаходяться далі або знаходяться поблизу. Експозиція регулює яскравість і контраст. ISO - це рівень чутливості камери до доступного світла. Швидкість затвора визначає, наскільки швидко або як довго світло потрапляє на датчик. Блокування автоматичної експозиції заперечує ручне керування експозицією і намагається зрозуміти це для вас.

Не кожна фотографія вимагає майстерності з усіма цими параметрами. Іноді простого встановлення витримки затвора або балансу білого достатньо, щоб створити коректоване кольором і правильно експоноване зображення. Для макрозйомок крупним планом вам може знадобитися пересунути панель ручного фокусування ближче до положення макросу (там, де знаходиться піктограма рослини). Легко побачити, що працює, а що ні, спостерігаючи за змінами результатів у реальному часі.

Стріляйте з глибиною різкості

Одним з найкращих аспектів зйомки за допомогою дзеркальної дзеркальної або суцільної беззеркальної камери є глибина різкості (DOF), де різкий предмет переднього плану виділяється перед розмитим фоном. Смартфони не змогли дуже легко відтворити цей ефект, оскільки вони не мають оптичного масштабування, яке може скоротити діапазон і посилити фокусування. Обман програмним забезпеченням зробив це можливим на деяких телефонах з різними результатами, і G4 використовує частину цієї цифрової магії, щоб змусити його працювати.

Приклад глибини різкості на LG G4 Приклад того, як використовувати капітал DOF. Зверніть увагу, як окуляри у фокусі, поки фон розмитий.

Для цього в ручному режимі телефону наблизьтесь до об’єкта чи людини, яку хочете на передньому плані, відрегулюйте ручне фокусування до точки, де об’єкт чітко чіткіший за фон, і зніміть фотографію. Намагайтеся також тримати нерухому руку, особливо під час зйомки в умовах недостатнього освітлення або вночі. Якщо проблему уникнути дрижань, що призводять до розмитих зображень, спробуйте використати штатив або рівну поверхню, які стабілізують телефон.

Якщо ви хочете вимкнути ручне фокусування, торкніться Авто вище датчика, щоб замість цього можна було торкнутися для фокусування. Пограйте з витримкою затвора та ISO, щоб повозитися з тим, скільки світла надходить, щоб ви могли отримати цікаві умови навколишнього освітлення, щоб використовувати ефект DOF у вашому знімку.

Гудіть вночі або коли світло погасне

Рівень контролю та покращений OIS 2,0 означають, що ви можете робити чудові зображення в умовах недостатнього освітлення або вночі, без того, щоб зображення виглядали недостатньо експонованими, розмитими або шумними. Природно, що тут немає виділеного режиму «ніч» або «недостатнє освітлення», тому вся справа в пошуку правильного балансу в ручному режимі. Зазвичай баланс білого насичує темні налаштування великою кількістю жовтого та оранжевого. Ці кольори можуть зробити деякі міські пейзажі безтурботними, а інші місця - більш затишними.

Фото свічка Примітка: Чим вище ви встановите ISO, тим шумнішим буде ваше зображення.

Використання повзунка балансу білого - це хороший спосіб налаштувати колір і відбиття вночі та в умовах недостатнього освітлення. Іноді ви можете віддати перевагу нічному знімку або темній обстановці в приміщенні, яка виглядає трохи більш природно, тому ви можете зрушити баланс білого більше до середини. Якщо це здається трохи занадто темним, зменште витримку затвора та підніміть ISO. Зауважте, що чим вище значення ISO, тим шумніше може бути зображення. Низька витримка також більш схильна до рукостискання, тому, якщо ви робите фотографію міського пейзажу, перспективи, архітектури чи об’єкта в темних ситуаціях, спробуйте покласти телефон на рівну поверхню або використовуйте штатив або кріплення, щоб зберегти його стійкий.

OIS допомагає пом'якшити частину розмитості, яка в іншому випадку може трапитися під час зйомки з дуже низькою витримкою затвора, але щоб допомогти фокусуванню камери, використовуйте автофокус, щоб допомогти їй визначити, що вона повинна шукати. Якщо у вас розкіш плоскої поверхні, спробуйте використати трисекундний або 10-секундний таймер, щоб зробити знімок, не торкаючись телефону. Якщо у вас увімкнено блокування автоматичної експозиції, спробуйте вимкнути її та налаштувати експозицію вручну. У підсумку ви можете отримати кращий склад таким чином.

Знімайте екшен

Фотографи знають, що вища витримка затвора полегшує зйомку екшн-кадрів, а ручне управління, яке пропонує пропозиція G4, робить це можливим. Проте застереження полягає в тому, що занадто високий рівень затвора значно затемнює загальну картину. Ось чому це налаштування трохи легше здійснити в налаштуваннях яскравого денного світла, але навіть якщо ви хочете робити це в приміщенні, є деякі налаштування, які також можуть це зробити.

Оскільки важко натиснути, щоб сфокусуватись на людині або об’єкті, що рухається, можливо, ви хочете вимкнути Авто та відрегулювати ручне фокусування на відстань. Якщо ви далеко, скажімо, у кулуарах футбольної гри вашої дитини, натискання повзунка фокусу до упору повинно тримати вас у фокусі. Якщо ви знаходитесь в місці, де ви знаходитесь ближче, тоді регулюйте повзунок, доки об'єкт не стане гострим.

У приміщенні вам може знадобитися посилити ISO або експозицію, щоб проникнути більше світла до датчика. Також спробуйте скористатися блокуванням автоекспозиції, щоб знайти правильний баланс для себе, а потім пограйте з ISO та затвором, щоб отримати правильний мікс. Переконавшись, що освітлення достатньо, ви зможете зосередитися на зйомці подій. Пам’ятайте, що чим вища витримка, тим легше «заморозити» дію.

Знімайте у форматі RAW для отримання детальнішої інформації

Рідко можна зустріти смартфон, який також може знімати у форматі RAW, але фотографи всіх мастей можуть легко оцінити, що це приносить на стіл. RAW - це в основному нестиснене та необроблене зображення, яке зберігає більше деталей, ніж JPEG. Причиною зйомки в форматі RAW є підтримка більше візуальної інформації та спрощення редагування більш конкретних елементів зображення перед обробкою. Як результат, RAW-файл значно більший, ніж JPEG.

d1Lv04ZgZT95AhEPQZuMtfDo3JQu5Lo_pLDBOxoxDvk Зйомка в форматі RAW дозволяє захопити більше деталей зображення, що полегшує подальше редагування.

G4 може знімати одне і те ж зображення як у форматі RAW, так і у форматі JPEG, забезпечуючи завжди оброблену основу зображення d на тому, що ви зняли. Телефон сам не обробляє зображення RAW, але програмне забезпечення для фотозйомки на комп’ютері, яке може обробляти файли RAW, дає змогу маніпулювати ними або коригувати їх. Спочатку зображення у форматі RAW може здаватися розмитим або ненасиченим, але возиться з редагуваннями, і ви матимете набагато вищий рівень контролю над конкретними елементами, ніж із більш стислим JPEG.

Звичайно, вам не потрібно знімати абсолютно все у форматі RAW, але сцени, які ви дійсно хочете максимізувати, є ідеальними сценаріями, коли ви це робите. Крім того, якщо є сцена чи об’єкт, що знаходиться трохи далі, і пізніше може знадобитися обрізання, зйомка в форматі RAW може збільшити кількість деталей, які ви захоплюєте для спрощення обрізання. G4 полегшує зйомку таким чином, простим натисканням кнопки JPEG-RAW на лівій стороні інтерфейсу камери.

Наразі це всі наші поради щодо камер LG G4, але якщо у вас є інші, додайте їх у коментарі.

Останні повідомлення