Як орієнтуватися в оновленому App Store в iOS 11

як орієнтуватися в магазині програм iOS 11Завантажити iOS 11 для свого iPhone або iPad вже? Можливо, ви помітили, що App Store виглядає кардинально інакше. Перероблений App Store демонструє додатки таким чином, щоб вони були більш впізнаваними завдяки найкращим виборам, вибору редакторів та відгукам, щоб допомогти вам орієнтуватися на основі популярності та досвіду користувачів. Однак для того, щоб навчитися орієнтуватися в App Store в iOS 11, потрібно як керівництво, так і трохи терпіння.

Різні вкладки ведуть до різних розділів, дозволяючи переглядати ігри, шукати певні програми та оновлювати існуюче програмне забезпечення. Тепер у вас також є можливість придбати програму безпосередньо там, де вона перелічена - за допомогою кнопки придбання, розташованої праворуч від кожної програми, - замість того, щоб переходити на головну сторінку програми. Це робить покупки простішими та швидшими. Прочитайте далі, щоб дізнатися більше про те, як використовувати перероблений цифровий вітрину.

Вкладка Оновлення

як орієнтуватися в App Store в оновленнях iOS 11як орієнтуватися в App Store в оновленнях iOS 11Магазин додатків iOS 11

Вкладка "Оновлення" не отримала величезного редизайну, однак, більший і сміливіший шрифт робить його більш витонченим. Угорі ви знайдете безліч доступних оновлень, які вам потрібно затвердити перед завантаженням. Внизу - список усіх програм, які ви нещодавно оновили. Під кожною програмою ви також побачите чіткий опис того, що доступно в оновленні, і що змінилося в кожному з них. Ви можете оновити окремі програми або оновити їх усі одночасно. Ви також можете оновити вкладку "Оновлення", потягнувши вниз, щоб побачити, які програми потрібно для одного.

Вкладка "Сьогодні"

як орієнтуватися в App Store у вкладці iOS 11 Todayяк орієнтуватися в App Store у вкладці iOS 11 Todayяк орієнтуватися в App Store у вкладці iOS 11 Today

Вкладка "Сьогодні" оновлюється щодня, висвітлюючи програми та ігри дня, а також відображає оригінальні історії від редакторів Apple на основі поточних подій. Ці історії можуть варіюватися від інтерв’ю з розробниками - на зразок тих, що стоять позадуДолина монументів 2 - де стаття також пропонує короткий погляд на гру, на списки, які називають найкращі додатки для використання. Вкладка також дозволяє повернутися в минуле, щоб переглянути дні до цього, тому, навіть якщо ви забудете відвідати магазин, ви завжди зможете озирнутися назад. Незалежно від того, це гра чи додаток, чи ви хочете прочитати цікаву статтю про що-небудь пов’язане з додатком, цей розділ надасть вам щоденну інформацію.

Вкладка Ігри

Як орієнтуватися в App Store на вкладці Ігри iOS 11Як орієнтуватися в App Store на вкладці Ігри iOS 11Як орієнтуватися в App Store на вкладці Ігри iOS 11

Оскільки ігри є надзвичайно популярною частиною App Store, Apple нарешті надала їм свій власний розділ. Угорі вас чекає стрічка різних ігор, які потрапляють у такі розділи, як вибір редактора, гра на повторне відкриття або ігри, в які зараз грає команда Apple. Прокручуючи вниз, ви знайдете різноманітні жанри, серед яких екшн, аркада, симуляція, головоломка та пригоди. Натискання на певний жанр також приведе вас до різноманітних ігор, пов’язаних з ним. Інші розділи на вкладці "Ігри" включають ігри, які можуть вам сподобатися на основі вашої минулої історії, нещодавно випущених назв, найкращих безкоштовних ігор та найкращих платних ігор.

Внизу стрічки є тематичний розділ, який регулярно змінюється, щоб виділити вибір ігор, які відповідають певним критеріям. Наприклад, на момент написання цієї статті ви можете ознайомитися з "Найкрасивішими іграми", де представлений асортимент виборів на основі їх графіки та художнього стилю (наші вибори для найкращих ігор iPad Pro відповідають аналогічному набору стандартів). Після натискання на певну гру з’явиться короткий трейлер, а також рейтинги та огляди. В іншому розділі під назвою «Давайте грати» представлені трейлери та відео, які ви можете прокрутити.

Вкладка Додатки

Як орієнтуватися в App Store на вкладці iOS 11 Appsяк орієнтуватися в App Store на вкладці додатків iOS 11як орієнтуватися в App Store на вкладці iOS 11 Apps

Вкладка Додатки розміщує все, крім ігор, в один розділ. В естетичному плані стрічка точно така ж, як і вкладка Ігри, але вона включає різні заходи, що базуються на ваших минулих інтересах, зокрема кулінарія, вправи, фотографія чи подорожі. Угорі є галерея каруселі, де перелічено популярний додаток, який отримав значне оновлення, нову пропозицію додатка та додаток, яким ви не користувались давно. Ви все ще можете знайти знайомі найкращі категорії платних, безкоштовних та найкращих додатків. "Нові програми, які ми любимо" - це ще один розділ подібної тематики, також розміщений на вкладці "Ігри".

Вкладка Пошук

як орієнтуватися в App Store на вкладці Пошук iOS 11як орієнтуватися в App Store на вкладці Пошук iOS 11

Вкладка "Пошук" робить саме те, що ви можете подумати: вона допомагає швидко знаходити певні програми. Цей розділ також отримав незначні зміни з випуском iOS 11. Просто введіть програму, яку ви шукаєте, і функція пошуку надасть вам стрічку саме цієї програми разом із подібними пропозиціями. Ви також зможете переглянути рейтинг під кожним додатком і завантажити його, прокручуючи список результатів.

Оновлення: оновлено з урахуванням випуску iOS 11.

Останні повідомлення