Ефекти Оскара: Як Білосніжка та Мисливець зменшили великий склад

Білосніжка і мисливець

Як і в попередні роки, п’ять фільмів номіновані на премію «Оскар» у категорії «Візуальні ефекти», і кожен з них пропонує приємний погляд на дивовижні трюки, які кінематографісти та їхні команди ефектів можуть вивести на великий екран. На знак визнання цих п’яти фільмів та однієї з наших улюблених категорій «Оскар», ми привертаємо увагу кожного номінанта на «Візуальні ефекти» щодня до недільного ефіру.

Раніше ми розглядали Хоббіт: Несподівана подорож і Месники. Зараз ми звернемо нашу увагу Білосніжка і мисливець, темний спін класичної казки братів imрімм, в якій принцеса-вигнанець збирала армію та йшла на війну проти своєї злої мачухи, щоб повернути собі трон.

ефекти ОскараБілосніжка і мисливець можливо, вони не мали ефективних результатів у касах, але, як номінація фільму на Оскар доводить, ефекти, безумовно, не винні. Фільм, наповнений пишними візуальними зображеннями та розробкою унікального обертання союзників-карликів Білосніжки, використовував безліч видатних студій ефектів, щоб створити жахливого троля, капаючого дзеркала, армію, складену з обсидіанових осколків, і в одному з проектів Найбільші подвиги, безліч повнорозмірних акторів зменшилася до карликових розмірів.

Хоча рішення взяти повнорозмірних акторів на ролі карликів викликало неабиякий гнів у маленьких фігурок, це не було незначним досягненням, щоб отримати ефект від участі зірок Крістен Стюарт та Кріса Хемсворта, які б'ються разом з мініатюризованим Іеном Макшейн, Рей Уінстоун, або Нік Фрост. Вісім різних студій були залучені для створення ефектів, що використовуються в Білосніжка і мисливець, з Lola VFX та Rhythm & Hues (які також працювали над номінацією на Оскар Життя Пі), що веде заряд у створенні ефектів карликів.

"… Завдяки поєднанню візуальних ефектів та фокусів камери нам вдалося змусити це працювати".

"На перший погляд, робота була дуже складною, але ми розробили методику в соціальній мережі, яка повинна нам служити", - сказав керівник візуальних ефектів Лоли Едсон Вільямс в червні 2012 року в інтерв'ю fxguide. «Ми розробили техніку проекції обличчя Соціальна мережа спроектувати виступ обличчя Army Hammer на обличчя подвійного тіла, [що] дозволило "близнюкам" взаємодіяти по-новому, і близнюки навіть змогли гребти на човні ".

“Техніка проекції обличчя ідеально підходила Білосніжний тому що ви можете спочатку зняти головну фотографію, а потім, як тільки редагування заблоковано, ви повторно знімаєте виставу акторів-героїв у контрольованому середовищі », - продовжив він. «Проекція обличчя починається з 3D-відстеження (Pftrack) обличчя подвійного тіла, а потім ретельно аналізуючи зміни освітлення на обличчі подвійного. Наступним кроком є ​​попереднє програмування цих змін освітлення в керованому комп’ютером куполі освітлення, це робиться за допомогою ліхтарів DMX та програмного забезпечення ”.

Але далеко не все вигадливе програмне забезпечення та комп’ютерно -генеровані ефекти зводили акторів-карликів до необхідних розмірів, оскільки різноманітна техніка старої школи також забезпечувала необхідні трансформації висоти, яких вимагав фільм. У певних кадрах Стюарт та Хемсворт були розташовані на стояках, тоді як актори, що грали гномів, йшли поруч з ними по землі. Широкі лінзи використовувались для розтягування пострілів по горизонталі та створювали враження, що всі були в одній площині.

"Завдяки нашому часовому обмеженню та бюджету, а також величезній кількості сцен, в яких вони були представлені, були деякі, хто сумнівався, чи можна це зробити", - сказав Філіп Бреннан, один з чотирьох керівників візуальних ефектів, названих у номінації на "Оскар". "Але завдяки поєднанню візуальних ефектів та фокусів камери нам вдалося змусити це працювати".

білосніжний і мисливські гноми 2Поряд з проекцією обличчя та практичними прийомами, була також велика потреба у знімках на зеленому екрані, які зменшують кінцівки акторів або повністю усувають їх зі сцени, аби замінити на більш відповідні (для карлика) руки та ноги. Повнорозмірні актори, які грають гномів, також навчалися тому, як ходити і в іншому випадку рухатися, як маленька фігура.

"Окрім їх коротших кінцівок, з точки зору акторської точки зору продаж - це те, як вони йдуть", - пояснив Седрік Ніколас-Троян, інший керівник візуальних ефектів, призначений для фільму. “Я з’ясував, що центр ваги маленької людини - вони зміщували свій центр ваги ліворуч і праворуч, але повнорозмірні люди зміщували його вперед і назад. Тож що робить фокус - це хитання, яке гноми мають, коли гуляють ».

Для команди позаду Білосніжка і мисливець, мета зробити акторський склад повнорозмірних акторів у правдоподібних гномів настільки ж сильно покладалася на довгий перелік елементів, що працюють разом у ідеальній синхронності, як прагнення Білосніжки повернути собі трон. Поєднуючи сучасну магію ходу з більш традиційними візуальними ефектами, кінцевий результат - і присутність фільму в категорії суперечливих премій «Оскар» - безумовно, говорить сам за себе.

І без власного чарівного дзеркала, щоб передбачити переможця нагород цих вихідних, нам доведеться почекати до цих вихідних, щоб з’ясувати, чи Білосніжка і мисливець високий, коли підраховуються голоси Оскара.

Останні повідомлення