Переправа тварин через нові горизонти: як отримати фрагменти зірок

Багато подій у Перетин тварин: Нові горизонти обмежені певним часом доби. Рідкісні помилки, такі як скорпіони, з’являються лише пізно вночі, Дейзі Мей продає ріпу лише вранці, а К.К. Повзунок приймає запити на пісні лише з самого початку вечора. Є ще одна подія, яка трапляється лише вночі - і якщо ви не піднімаєте очі, її легко пропустити.

Метеорні потоки - це не тільки прекрасне видовище на нічному небі, але вони також мають певну ігрову цінність. Побажання падаючої зірки під час цих випадків - єдиний спосіб знайти фрагменти зірки в Нові горизонти - рідкісний матеріал, який є надзвичайно цінним і може бути використаний для виготовлення кількох магічних предметів. Ось як знайти фрагменти зірок у Нові горизонти і що можна побудувати за допомогою своїх небесних скель.

Подальше читання

  • Як дістатись драбиною в Animal Crossing: New Horizons
  • Як посадити грошове дерево в Animal Crossing: New Horizons
  • Посібник з їжі фруктів у Animal Crossing: New Horizons

Подивіться на небо під час метеорного потоку

Перше, що вам потрібно буде зробити, перш ніж взяти в руки деякі фрагменти зірок, - зачекати, доки відбудеться метеорний злив. Зазвичай це відбувається між 19:00. і 4 ранку, а Ізабель повинна попередити вас про них, коли ви вперше ввійдете в систему за день. Крім того, ви можете перевірити внутрішньоігрову трансляцію погоди - якщо вам пощастить володіти телевізором - чи не відбудеться метеорний злив пізніше цієї ночі.

Дізнавшись, коли з’явиться метеорний потік, вирушайте назовні, відкладайте всі предмети, щоб руки були вільні, і дивіться вгору на нічне небо. Періодично ви бачите, як падаюча зірка летить по екрану. Їх легко помітити - ви не тільки можете побачити, як вони просвічують темряву, але також є звуковий сигнал, перш ніж вони з’являться.

Коли присутня падаюча зірка, переконайтеся, що ваша камера під кутом під чистим небом, і натисніть A кнопка з порожніми руками, щоб загадати бажання. У разі успіху зірка стане трохи більшою і засяє трохи яскравіше. Немає обмежень, скільки зірок ви можете побажати, тому тримайте очі приклеєними до метеорного потоку і продовжуйте загадувати бажання, поки вам не стане нудно. Падаючі зірки зазвичай трапляються великими групами, це означає, що ви повинні мати змогу побажати кілька десятків до настання ночі.

Візьміть фрагменти зірок наступного ранку

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Вранці після метеорного потоку вирушайте до узбережжя. Розсіяні вздовж пляжу ви повинні побачити фрагменти зірок - як правило, є одне для кожного бажання, яке ви зробили попередньої ночі. Вони можуть бути розташовані де завгодно уздовж узбережжя, і це єдине місце, де вони їх знайдуть - фрагмент зірки ви ніколи не знайдете ніде, крім піску. Ці небесні об’єкти бувають декількох різновидів:

  • Фрагменти зірок: Найпоширеніший тип фрагментів.
  • Великі фрагменти зірок: Рідше, але потрібне для виготовлення багатьох цінних предметів.
  • Фрагменти зірок зодіаку: Дуже рідкісні, зустрічаються лише в певний час року.

Фрагменти зірок та великі фрагменти зірок можуть з’являтися в будь-який час року, тоді як фрагменти зірок Зодіаку прив’язані до різних сезонів. Наприклад, між 20 квітня і 20 травня можуть з'явитися фрагменти зірок Тельця, тоді як фрагменти зірок Близнюків з'являться між 21 травня і 20 червня. Фрагменти зірок Зодіаку є одними з найрідкісніших доступних об'єктів, але натрапивши на одного, ви можете створити деякі найкрутіших меблів у грі.

Що виготовляти з фрагментами зірок

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Фрагменти зірок можна використовувати для виготовлення різноманітних предметів, включаючи Чарівну паличку. Цей рецепт можна знайти у Селесте, мандрівного жителя села, якого часто можна побачити на вашому острові під час метеорних злив. Обов’язково поговоріть з ними, коли вони поруч, оскільки вони люблять роздавати унікальні рецепти «зроби сам», що включають фрагменти зірок.

Чарівна паличка є основною причиною, через яку гравці люблять збирати фрагменти зірок, оскільки вона дозволяє їм змінювати вбрання на льоту. Наряди зберігаються у спосіб, подібний до інструментального кільця, забезпечуючи швидкий доступ до декількох різних стилів. Вам доведеться призначати вбрання, перебуваючи біля комода чи шафи - і вам потрібно буде тримати Чарівну паличку у своєму інвентарі - але це цікава функція, з якою можна пограти.

Поза Чарівною паличкою є кілька класних предметів меблів із Зодіаку, які можна виготовити, наприклад, скульптура Лева, качалка Овен та лампа Скорпіон. Кожному з них потрібен відповідний фрагмент зірки Зодіаку, що дає вам вагому причину продовжувати спостерігати за зірками протягом усього року.

Останні повідомлення