LinkedIn Student, новий мобільний додаток лише для студентів коледжів

linkedInСтурбовані тим, що ваш профіль LinkedIn оголений? Ви працювали лише в місцях швидкого харчування, і чи є вашою єдиною нагородою чемпіонат пивного понгу в університеті? LinkedIn відчуває ваш біль і має новий додаток саме для вас.

Студент LinkedIn, який був запущений вчора, орієнтований на студентів американських коледжів, які тільки починають створювати свої резюме та починають пошуки кар’єри. Інформація, що надається студентам, базуватиметься на спеціальності, даті випуску, а також власній діяльності та виборах студентів на сайті, йдеться у звіті VentureBeat.

Завантаживши безкоштовну програму, студенти починають свої профілі та пошук кар’єри, вводячи свої коледжі, спеціальності та очікувані дати випуску. Після реєстрації студентам показують рекомендовані картки про кар’єру, пов’язану з їхніми спеціальностями, а також посади, що використовують подібні набори навичок. Дані про набір навичок кросоверу отримані з профілів звичайних впливових діячів LinkedIn, групи з приблизно 500 провідних фахівців у різних галузях, яких LinkedIn запрошує опублікувати на сайті.

Користувачі переходять до LinkedIn Student, проводячи картки. Кожен вибір реєструється, і з часом алгоритми програми формуватимуть представлені дані. Від початкового вибору кар’єрних пропозицій на основі основних спеціальностей програма може направляти студентів до випускників їхніх шкіл у сферах їх інтересів, а також до поточних оголошень про роботу на звичайному сайті LinkedIn. Будуть також статті, написані впливовими представниками про власні пошуки роботи та розвиток кар’єри. Таких статей вже доступно п’ятсот.

Після того, як студенти пророблять рекомендовані картки, вони можуть працювати над створенням своїх профілів, додаючи нагороди, поточні проекти та іншу інформацію. Одним з найкращих способів, за допомогою якого студенти можуть використовувати новий додаток, є виявлення випускників, які працюють у власних бажаних сферах, у місцях, які їм більше подобається, і з цією інформацією починають будувати власні мережі.

За винятком зв’язків випускників та університетських сторінок, призначених для кар’єрних служб, попередній портал LinkedIn, орієнтований на коледжі, закривається. LinkedIn Student доступний лише у мобільному форматі для телефонів iOS та Android. Хоча заплановані міжнародні версії LinkedIn Student, стартова версія призначена лише для студентів коледжів США.

Останні повідомлення