Як встановити оновлення Windows 10 жовтня 2018 прямо зараз

Після місяців тестування з Windows Insiders, Microsoft нарешті висунула оновлення Windows 10 жовтня 2018 для широкої громадськості. Це оновлення має безліч цікавих нових функцій, і ви можете не хотіти пропустити їх.

Сьогодні існує кілька способів завантажити оновлення. Будь то Windows Update, Update Assistant або Windows Insider Program, ось як ви можете завантажити останню і найкращу версію Windows.

Windows Update

Найкращий спосіб отримати оновлення Windows 10 жовтня 2018 року - це почекати, поки воно автоматично з’явиться в Центрі оновлення Windows. Microsoft витісняє ці масштабні оновлення Windows 10 поетапно, тому не всі їх побачать відразу. Цей метод забезпечує максимальну сумісність з мільйонами ПК з ОС Windows і гарантує, що ви не втратите файли, не матимете проблем із жорстким диском або програмою під час встановлення.

Крок 1: Спочатку в цьому процесі потрібно спочатку перейти до меню «Пуск», клацнути на гвинтику налаштувань, а потім - «Оновити та безпека» Це має завантажити Windows Update.

Крок 2: Клацніть на «Перевірити наявність оновлень», щоб побачити, чи готове оновлення для Windows 10 жовтня 2018 року.

Крок 3: Якщо це буде готово, завантаження розпочнеться автоматично, але це займе трохи часу, оскільки файл великий.

Крок 4:Після завантаження ви отримаєте спливаюче запит на перезавантаження ПК. Як тільки ви погодитесь, ваш ПК перезавантажиться кілька разів як частина процесу оновлення. Це може зайняти десь 10-15 хвилин, залежно від віку вашого ПК та процесора, тож будьте терплячі!

Помічник оновлення

Якщо ви не бачите оновлення Windows 10 жовтня 2018 року в Центрі оновлення Windows, іншим способом продовження є використання інструмента Microsoft Update Assistant. Веб-сайт Microsoft може зайняти деякий час, щоб показати нову версію інструменту, але після запуску ви можете завантажити його, перевіривши тут. На цьому веб-сайті натисніть кнопку «Оновити зараз», а потім збережіть завантажений файл.

Далі знайдіть розташування файлу, двічі клацніть, щоб запустити, а потім натисніть Оновити зараз. Ваш пристрій виконає деякі перевірки, а потім завантажить оновлення, перевірить та встановить його. Це займає деякий час, і ваш ПК перезавантажиться кілька разів, тож візьміть чашку кави та розслабтеся. Пам’ятайте, у вас є автоматичний 30-хвилинний період буфера для встановлення оновлення, і ви завжди можете вибрати “Перезапустити зараз”, щоб встановити його відразу. Також майте на увазі, що ви не втратите жодних файлів у процесі оновлення.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Програма для інсайдерів Windows

Найгірше - найгірше, можливо, ви взагалі не зможете завантажити оновлення Windows 10 жовтня 2018 року, використовуючи наведені вище методи. Якщо це так, ви можете продовжити роботу ПК із найбезпечнішим «повільним кільцем» програми Windows Insider. Пам'ятайте, що цей метод передбачає встановлення бета-версій Windows 10, тому ви можете бути обережними.

Для цього перейдіть до Налаштування Windows 10 і натисніть «Оновлення та безпека». Потім ви можете "прийняти" участь у програмі Insider, натиснувши піктограму програми Windows Insider. Після цього ви можете натиснути кнопку «Почати» і вибрати свій обліковий запис Microsoft. Обов’язково виберіть «Просто виправлення, програми та драйвери», щоб переконатися, що ви перебуваєте у повільному кільці.

Потім ваш комп’ютер перезавантажиться, а потім ви зможете знову відвідати Центр оновлення Windows і натиснути «Перевірити наявність оновлень», щоб встановити збірку Insider на ПК. Знову ж таки, майте на увазі, що ці збірки дуже нестабільні і є бета-версією, тому ви можете не хотіти ризикувати.

Останні повідомлення