Як дивитися Республіканський національний з’їзд в Інтернеті

Республіканська національна конвенція офіційно висуне президента Дональда Трампа кандидатом від республіканців на президентські вибори 2020 року.

Конвенція буде виглядати набагато інакше, ніж більшість інших років, оскільки пандемія коронавірусу змусила Республіканську партію проводити свої заходи в основному в Інтернеті. Демократичний національний з’їзд також вже проводився фактично.

Ось що слід знати про Республіканський національний конвент, зокрема про те, як дивитися пряму трансляцію конвенції в Інтернеті.

Коли проходить Республіканська конвенція?

Республіканський національний конгрес проходить з понеділка, 24 серпня, по четвер, 27 серпня. Основна конвенційна програма відбувається з 18 до 20 години PT щоночі.

Як дивитися Республіканську конвенцію по кабельному телебаченню

Наступні канали будуть висвітлювати Конвенцію:

  • C-SPAN
  • ABC
  • CBS
  • NBC
  • CNN
  • MSNBC
  • Fox News
  • Новини PBS

Як дивитись Республіканський конвент без телебачення

Конвенція також буде транслюватися на сторінках RNC у соціальних мережах на Facebook та YouTube. Канал Twitch RNC також транслюватиме подію.

Де відбувається Республіканський з'їзд?

Конгрес відбудеться в різних місцях через зміни, спричинені пандемією коронавірусу.

Спочатку конвенція була перенесена в Джексонвілл, штат Флорида, але через сплеск випадків коронавірусу в штаті конвенція знову була перенесена в Шарлотту, штат Північна Кароліна. З'їзд офіційно проходить у конференц-центрі Шарлотти, де в понеділок делегати зберуться особисто, щоб офіційно призначити президента. Виконавчий комітет Республіканського національного комітету проголосував за зменшення кількості особистих делегатів з 2500 до 336.

Більшість виступів відбуватимуться в різних районах Вашингтона, округ Колумбія. Республіканці також доопрацюють свою партійну платформу на заході, що значно відрізняється від плану Байдена та демократа, коли мова йде про технологічну політику.

Хто виступатиме на з'їзді?

Протягом чотирьох днів конгресу різні доповідачі готові пройти (віртуальні) етапи. Леді Меланія Трамп приєднається до дорослих дітей Трампа - Дона-молодшого, Іванки, Еріка і Тіффані Трамп - для виступу у вівторок ввечері, а віце-президент Майк Пенс виступить з промовою у середу ввечері. Президент Трамп повинен прийняти свою кандидатуру на посаду президента в ніч на четвер на газоні Білого дому.

Серед ключових спікерів республіканських партій, які планується виступити під час конгресу, - сенатор Тім Скотт (Південна Кароліна), сенатор Джоні Ернст (штат Айова), колишній посол Трампа в ООН Ніккі Хейлі та лідер Палати меншин Кевін Маккарті з Каліфорнії. Інші спікери, як повідомляється, включають підлітка, чия вірусна взаємодія з протестувальником корінних американців призвела до широкого висвітлення у ЗМІ (і судових процесах проти The Washington Post та CNN), а також Марк та Патрісія Макклоскі, пара Сент-Луїса, яка спрямувала зброю на Black Lives Matter Matter протестуючі біля свого будинку.

Хто виступить на з’їзді?

Список виконавців для з’їзду ще не повністю оголошений. Ми оновимо цю історію, коли розкриють виконавців.

Які рекомендації щодо коронавірусу для тих, хто бере участь у конгресі?

Шість делегатів від кожної держави та території - загалом 336 осіб - будуть особисто відвідувати Республіканський національний з'їзд.

Усі учасники повинні дотримуватися медичних протоколів, встановлених керівництвом РНК, включаючи соціальну дистанцію, тестування на коронавірус перед поїздкою та носіння масок. Усі делегати також будуть щодня відстежуватися на наявність симптомів і перевіряти їх температуру.

Які теми Республіканського національного конвенту?

Головною темою RNC 2020 року є "Вшанування великої американської історії". В рамках цього мотиву кожен день конгресу матиме іншу американську тему, прив’язану до фокусу тижня.

Незважаючи на те, що ми знаємо, що Трамп є кандидатом у президенти від Республіканської партії, віртуальний Республіканський національний конвент збирає республіканців з усієї країни, щоб поговорити зі своєю партією та потенційними виборцями щодо питань, що стосуються майбутніх виборів. Конвенція також коли члени Республіканської партії приймають офіційну платформу Республіканської партії 2020 року. За даними Ballotpedia, Виконавчий комітет Республіканського національного комітету підтримає ту саму платформу, що і 2016 рік.

Останні повідомлення