Як розмовляти з Дідом Морозом на Alexa та Google Assistant

Популярні сьогодні голосові помічники надають надзвичайно цікаву можливість знайти інтерактивні враження від Діда Мороза, які сподобаються дітям. Активуйте цей досвід, і голосові помічники проведуть користувачів через анкети, бесіди з ельфами, і звичайно, розмови із самим Санта, що дасть музику, історії тощо. Це може забезпечити багато різдвяних технічних розваг і, можливо, вкрай необхідне відволікання уваги, коли великий день наближається.

Не знаєте з чого почати? Ознайомтеся з голосовими командами, які допоможуть вам розпочати роботу з Google Assistant та Alexa від Amazon - і те, який досвід вони випустять. Виберіть, який з них виглядає як найвеселіший, або спробуйте їх усі.

Google Assistant і Санта Клаус

сім'я дивиться телевізор з Google будинку

"Гей, Google, зателефонуй Санта".

Запропонуйте своїм дітям вимовити цей рядок, і це запустить інтерактивний досвід від вашого динаміка Google Assistant. Діти зіткнуться із зайнятими помічниками-ельфами, перш ніж нарешті вступити в контакт із самим Санта, який намагається спланувати різдвяний концерт під назвою Elfstock (ха-ха). Діти можуть допомогти йому створити найкращу пісню у своїй студії, яка прозвучить наприкінці гри.

Покращена версія цього досвіду доступна за допомогою розумних дисплеїв, де ви отримуєте деяку графіку, яка поєднується з історією - тим краще, щоб діти розважали та / або відволікали увагу, якщо навколо вас є екран, сумісний із Google Assistant.

"Привіт, Google, виховуй Санта-Трекера." (для дисплеїв Google Assistant)

«Санта-Трекер» - це особливий візуальний досвід, який Google розпочав впродовж Різдва. Звичайно, як і всі хороші трекери Санти, це показує, де Санта знаходиться у всьому світі напередодні Різдва. Тим не менш, ви також можете використовувати інтерактивну програму протягом грудня, щоб перевірити, де Санта на Північному полюсі та як відбувається робота на Різдво.

Підвох полягає в тому, що вам справді потрібен розумний дисплей Google Assistant, щоб це працювало, як Google Home Hub або Lenovo Smart Display. Досвід може працювати на мобільному пристрої, але це не зовсім весело для сім’ї та забезпечує найкращу видимість.

"Гей, Google, давайте читати разом з ____"

Це ще одна колекція нових здібностей, яку Google нещодавно додав до Асистента: В основному, це інтерактивний спосіб розповісти історію за допомогою книги, яку ви вже маєте. Google Assistant буде продовжувати читати вголос і додавати власні звукові ефекти та музику під час руху. Якщо у вас є час прочитати історію, ви можете запросити Google Assistant для поїздки та отримати резервну копію.

На даний момент ця функція трохи обмежена, доступно лише кілька історій. На щастя, це абсолютно включає різдвяні історії, в тому числі Різдвяна колядка Міккі і Міккі Маус вирушає на різдвяні покупки, з часом додається більше назв (часто орієнтованих на Дісней).

Алекса та Санта Клаус

Огляд Amazon Echo Dot Kids Edition Кім Ветцел / Цифрові тенденції

"Алекса, поговори з Дідом Морозом".

Ця проста команда допоможе вам і вашим дітям створити певний список відтворення музики на Різдво. Санта прийде і поставить серію запитань про музику, яка вам подобається, включаючи кілька жартівливих рядків на кшталт: "Чи можу я зацікавити вас піснями, про які тисячоліття ніколи не чули?"

Кінцевим результатом є те, що Санта за допомогою iHeartRadio створить ідеальний різдвяний плейлист і почне відтворювати його для вас, подобається вам поп, літні, країна тощо. Однак справжнім призом є радіостанція "Північний полюс", яка Санта приймає себе, тому ви можете просто перейти прямо до цієї станції, якщо ваш список відтворення вам не дуже подобається.

"Алекса, запитай у Діда Мороза, я неслухняний чи приємний". / “Алекса, почніть Діда Мороза”.

Ця команда розпочинає швидку розмову з Дідом Морозом про те, що діти зробили цього тижня, і про те, чи вважаються якісь дії «неслухняними» та скільки разів могли статися неслухняні дії. Гаразд, це звучить трохи моторошно, але насправді це цікавий та ефективний інструмент, який змушує молодших дітей замислитися над своїми діями - і Дідом Морозом. Чесно кажучи, набагато кращий цей ельф на полиці дурниця.

"Алекса, запитай Санта-Трекера, де Санта".

"Санта-Трекер" працює завдяки багатьом стурбованим ельфам, які імплантували слідопити Санта, його одяг та оленів, щоб вони могли завжди перевіряти його, коли це необхідно. Як і всі хороші Санта-Трекери, ця команда особливо хороша напередодні Різдва, де Санта може бути відстежений по всій земній кулі.

Останні повідомлення