Шість програм та веб-сайтів, щоб вирішити, що дивитись на Netflix

Я впевнений, що ми всі були там: Ви запускаєте Netflix для трансляції телевізійного шоу або фільму. Але замість цього в кінцевому підсумку проводите години, прокручуючи та намагаючись вирішити, що дивитися.

За кілька доларів Netflix надає у ваш розпорядження море вмісту, але механізм його виявлення - не зважаючи на такі фактори, як ваш настрій, інтереси партнера - часто залишає вас за виграш, щоб пройти через нескінченні випробування з вибором такого.

На щастя, є кращі рішення, на які можна покластися для рекомендацій Netflix. Ось купа додатків та веб-сайтів, які допоможуть вам зрозуміти, що слід дивитись на Netflix.

Подальше читання

  • Нове на Netflix
  • Найкращі шоу на Netflix
  • Найкращі фільми на Netflix
  • Як користуватися секретними кодами Netflix

1. Flixi (Android, iOS)

За допомогою програми під назвою Flixi ви можете дозволити ШІ дбати про ваші телевізійні та кінофільми.

Flixi оплачує себе як персональний асистент кіно та телебачення. Його здатність хедлайнерів - це інструмент на основі штучного інтелекту, який рекомендує вміст залежно від того, що вам подобається та що ви передавали в минулому.

На початку запуску Flixi попросить вас оцінити та додати кілька телевізійних шоу та фільмів. На основі цього він будує те, що розробник любить називати оцінкою смаку. Слідкуючи за переглядами шоу, які ви дивитесь, Flixi продовжує коригувати цей показник і рекомендує матеріали, які слід переглянути відповідно.

Ще одним інструментом на Flixi, який ви знайдете під рукою, є тести групової сумісності. Ви можете додати до свого облікового запису інших користувачів Flixi та вивчити рекомендації, які відповідають і вам, і смаку вашого друга.

Flixi також не обмежений Netflix. Він підтримує цілий ряд інших потокових платформ, включаючи Amazon Prime Video, HBO, Hulu тощо.

2. Дінгго! (Android, iOS, Інтернет)

Рекомендації Netflix, схожі на Dinggo Tinder

Dinggo вирішує, що дивитись на Netflix, настільки ж прямолінійно, як і пальцем по Tinder.

Dinggo поставляється з інтерфейсом, схожим на Tinder, де ви можете проводити пальцем праворуч або ліворуч на пропонованих шоу та фільмах. Проведіть пальцем праворуч, щоб поставити лайк, проведіть ліворуч, щоб відкинути, і проведіть пальцем угору, щоб прочитати більше.

По мірі прогресу додаток допрацьовує свої алгоритми залежно від того, що вам подобається, і незабаром ви зможете зупинитися на серіалі чи фільмі кількома пальцями. Перш ніж почати гортати, Dinggo також дозволяє звузити пошук до певних жанрів. На момент написання статті Dinggo дістав списки з трьох служб - Netflix, Amazon Prime Video та Hulu.

У Dinggo є додатки для Android та iOS, але ви можете пропустити їх завантаження та скористатися веб-програмою.

3. Смак (Android, iOS, Web)

Смакуйте рекомендації AI Netflix

Смак багато в чому схожий на Flixi. Він має рейтингову систему для оцінки того, що вам може сподобатися, та пропонує персоналізовані рекомендації. Однак Taste розширює цю функцію безліччю додаткових функцій.

Для початку, движок Taste, окрім власних алгоритмів, покладається на дані інших користувачів. Створюючи відсоток збігів з вами, програма визначає, наскільки ви схожі на іншого користувача Taste, і пропонує шоу чи фільми, які вам також сподобались. Смак також дає вам більше варіантів відповіді для оцінки вмісту, ніж просто кнопки подобання та не подобається.

Більше того, Taste показує вам найпопулярніший фільм та один фільм чи шоу, які ви маєте найбільший шанс сподобатися щодня у розділі "Матч дня".

4. Spotflik (Android, Web)

Рекомендації Spotflik Netflix

Якщо ви вважаєте, що процес решти служб трохи громіздкий, Spotflik може бути додатком для вас.

На Spotflik вам потрібно вибрати три улюблені фільми, і коли ви натиснете кнопку Flik, ​​програма витягне лише один фільм, який, на вашу думку, може вам сподобатися. Якщо ви вже переглянули його і хочете отримати ще одну рекомендацію, ви можете просто натиснути кнопку Flik ще раз. Крім цього, ви можете перевірити інші популярні категорії на веб-сайті Spotflik та взяти участь у іграх із дрібницями в додатку.

5. Вирішувач (Інтернет)

Вирішувач, на що дивитись

"Вибір" призначений для тих, хто не знайшов ні автоматизованих ботів, ні краудсорсингових рейтингів, точних на їх смак.

Інструмент виявлення Decider на сайті розваг курується фахівцями-людьми. Посібник оновлюється щодня на основі нових випусків та відгуків критиків.

Решитель також вбудовує прямі посилання. Тому, натиснувши рекомендацію, ви одразу потрапите на її сторінку Netflix. Крім того, ви маєте доступ до декількох фільтрів, таких як жанр, платформа та настрій.

6. Перегляньте секретні категорії Netflix (Інтернет)

розблокувати приховані категорії Netflix

За замовчуванням Netflix дозволяє переглядати лише кілька категорій. Але глибоко внизу сайт організовує вміст через десятки нішових розділів, таких як "Драми, засновані на реальному житті", та "Фільми за дитячими книгами".

Щоб розблокувати ці секретні категорії, вам потрібен веб-додаток під назвою Netflix-Codes. У ньому перераховані всі приховані жанри Netflix. Ви можете натиснути зв’язаний код біля кожного з них, щоб швидко перейти на їх сторінки Netflix. Крім того, ви можете відфільтрувати за ширшою категорією через бічне меню. Оскільки ці категорії технічно існують на Netflix, ви також можете просто переглянути їх за допомогою інструменту пошуку Netflix.

Сподіваємось, Netflix офіційно зробить їх доступними в наступному оновленні.

Пов’язані теми: Netflix | Хулу | Amazon Prime | Більше потокових послуг

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found