Як написати чудове оголошення Craigslist

Всі люблять гарну угоду. Ось чому ми любимо полювати на Craigslist у кожному секторі життя, який може скористатися знижкою: вживані машини, оренда квартир, камери, квитки на літак, список можна продовжувати. Я, мабуть, використовував Craigslist для всього вищезазначеного, і найшвидший спосіб завершити транзакцію на Craigslist - це знання, як написати ідеальний пост. Щодня на сайті додаються сотні списків, ось усе, що вам потрібно знати, щоб ваше оголошення виділилося серед натовпу та передало ваше повідомлення - швидко.

Ясний, стислий заголовок

Захоплюючі увагу заголовки не означають писати все великими буквами. Це просто змушує людей переглядати пошту, передбачаючи, як якийсь надокучливий продавець намагається бити товар над головою. Більше двох знаків оклику та зірочок в одному заголовку? Не хочу.

Заголовки Craigslist ні

Натомість вибирайте ключові слова, які описують ваш товар якомога менше слів. Повірте мені, якщо люди хочуть придбати, вони натиснуть. Вам не потрібні вигадливі прикметники, такі як «елегантна та чарівна квартира з 3 спальнями» або «чудова дешева Audi, чудова для родини», щоб продати аудиторію за вашим оголошенням. Ви можете згадати розмір та якості всередині публікації, але називання прикметників не переконує того, хто просто переглядає та перебирає списки.

Так, хоча, будучи унікальною та дотепною допомогою, коли більшість людей з’їжджаються до Craigslist, вони готові перебрати все, що є в наявності, щоб зберегти їх як варіанти. Тому, якщо вам потрібно продемонструвати своє почуття гумору та чудові здібності до письма, тримайте його стислим і бажано всередині фактичного допису. Якщо ви продаєте автомобіль, просто назвіть марку автомобіля, рік, модель, тип трансмісії. Якщо ви дійсно хочете розмістити там колір, це прекрасно, але це не найважливіший фактор. Те саме стосується мобільних телефонів або камер: назвіть виробника, стан (новий, вживаний, відкритий ящик, продаж лише деталей) та модель. Не ускладнювати!

Фотографії

Оскільки Craigslist має функцію, яка фільтруватиме лише публікації із зображеннями, радимо включити до свого списку принаймні одну фотографію. Обов’язково використовуйте оригінальні фотографії, які ви зробили самі. Якщо цю фотографію можна знайти де-небудь ще в Інтернеті, моя перша думка, як правило, передбачає, що ця фотографія справді не ваша, і що ви просто вкрали чужу, щоб проілюструвати ваш товар. Фотографії запасів ще гірші. Якщо я спеціально шукаю Samsung Galaxy S3, я вже знаю, як він виглядає на думку Samsung.

Навіть якщо ви новачок у HTML, ви можете пов’язати фотографії, завантажені через третю сторону, безпосередньо у свій список. Однак, якщо ці фотографії не змінено правильно, вони можуть дивно відображатися на різних комп’ютерах та мобільних телефонах. Використовуйте інструмент завантаження Craigslist, щоб переконатися, що ваша фотографія виходить у точному масштабі, який передбачав сайт, навіть якщо це означає, що ви пожертвуєте трохи якістю. Ви завжди можете зовні прив’язати своїх глядачів до такого онлайн-альбому, як Flickr або Picasa, де вони можуть бачити більш деталізовані зображення.

Тим не менше, мінімізуйте фотографії всередині публікації. Ніхто не хоче прокручувати протягом десяти хвилин, чекаючи, поки все завантажиться. Якщо ви продаєте автомобіль, отримайте фото спереду, збоку, салону. Позбавлення від взуття? Покажіть загальну пару разом із нижньою стороною. Якщо ви згадали про будь-які недоліки свого товару, обов’язково виділіть і це фото. Зацікавлені сторони надішлють вам електронного листа, щоб отримати більше фотографій, або запропонують прийти особисто, якщо потрібно. Просто переконайтеся, що під рукою є додаткові фотографії на випадок, якщо їх запитують.

Читаність

Вітаємо! Хтось натиснув ваш список! Тепер вам доведеться підтримувати їх увагу. Найпростіший спосіб допомогти глядачам зрозуміти ваш список - зробити публікацію більш читабельною. Це означає використання крапок або розривів абзаців, щоб допомогти очам легко стежити за потоком інформації. Якщо ви шукаєте співмешканця, коротко вкажіть, хто ви і що робите. Потім вкажіть розмір доступної кімнати, орендної плати, комунальних послуг, мікрорайону, меблів, а потім окремий контрольний перелік того, що ви шукаєте у вашому співмешканці. Вся сторінка не повинна займати більше кількох сувоїв, щоб пройти весь список, включаючи фотографії.

Те саме обґрунтування стосується оголошень про роботу. Представте компанію та інформацію про роботу, а потім перелічіть бажану кваліфікацію. Часто люди переходять безпосередньо до кваліфікації, щоб побачити, чи слід їм справді подавати заявку, тож це швидкий спосіб розрахувати своїх заявників. Якщо ви хочете зробити крок далі і сміливо висловити такі важливі моменти, як дата початку або контактна інформація, це також буде корисно. Однак не використовуйте різні розміри шрифту та дотримуйтесь єдиного вигляду.

Як з вами зв’язатися

Ви здивуєтесь, як важко може бути відстежити плакат Craigslist, особливо для таких гарячих квитків, як дешева квартира в прохолодному районі Нью-Йорка. Це відбувається за кілька годин.

текстові повідомленняПоясніть глядачам, як найкраще з вами зв’язатися. Електронна пошта - найкращий варіант, якщо ви хочете встановити випадкову форму спілкування, перш ніж передавати свій номер незнайомій людині через Інтернет. Якщо ви продаєте терміново, вкажіть свій номер телефону в списку та чи потрібно людині телефонувати або писати вам повідомлення. Щоб запобігати повторним дзвінкам після того, як транзакція закінчиться, зареєструйтесь на номер Google Voice, який ви зможете викинути після завершення угоди.

Якщо ваша угода закінчена до закінчення терміну дії вашої публікації, не забудьте вимкнути її в автономному режимі, щоб ви не могли надходити електронні листи. Пам'ятайте, що, хоча ці компоненти є ефективними методами написання, рівень успіху транзакції буде залежати від вашої ціни та бажання клієнта купувати. Успіхів, щасливих продажів і, будь ласка, нікого не обманюйте.

Останні повідомлення