Як дивитися Демократичний національний з'їзд в Інтернеті

Національний з'їзд Демократичної партії офіційно висуне кандидата від Демократичної партії на президентські вибори 2020 року, а екс-віце-президент Джо Байден повинен був виступити в останній день з'їзду.

Але ця конвенція, швидше за все, буде виглядати набагато інакше, ніж більшість інших років, оскільки пандемія коронавірусу змусила Демократичну партію провести свій захід - як правило, бурхливий роман із сотнями делегатів - здебільшого фактично.

Кандидат Байдена, сенатор Камела Гарріс (Каліфорнія), також прийме свою кандидатуру на посаду віце-президента на з'їзді.

Ось що слід знати про Демократичний національний конгрес, зокрема про те, як дивитись пряму трансляцію конвенції в Інтернеті.

Drew Angerer / Getty Images

Коли відбувається Демократична конвенція?

Демократична національна конвенція проходить сьогодні ввечері, з понеділка, 17 серпня, до четверга, 20 серпня. Віртуальні круглі столи відбуватимуться щодня та обговорюватимуть такі проблеми, як захист цілісності виборів, побудова більш стійкої інфраструктури, припинення насильства в Америці тощо. Ви можете взяти участь у цих брифінгах за круглим столом тут.

Основна конвенційна програма відбувається з 18 до 20 години. PT щоночі.

Як дивитись Демократичну конвенцію в Інтернеті

Конвенція транслюватиметься в прямому ефірі на офіційному веб-сайті DNC. Ви також можете переглянути з'їзд на NBC, ABC та CBS, а також на сторінках DNC у соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Twitch та YouTube. Ми також розмістили пряму трансляцію конвенції у верхній частині цієї публікації.

Де відбувається Демократичний з'їзд?

Хоча з'їзд здебільшого відбуватиметься практично через пандемію коронавірусу, він офіційно відбудеться у Вісконсинському центрі в Мілуокі.

Хто виступатиме на з'їзді?

Протягом чотириденної конвенції на конференції виступить безліч ключових демократів. Деякі відомі імена включають колишню першу леді Мішель Обаму, колишнього президента Барака Обаму, сенатора Берні Сандерса (I-VT), губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо, колишнього президента Білла Клінтона, республіку Олександрію Оказіо-Кортес (D-NY), колишню Державний секретар Хіларі Клінтон та багато іншого. Офіційний список спікерів та розклад ви можете знайти тут.

Чому я повинен піклуватися про Демократичну конвенцію?

Незважаючи на те, що ми знаємо, що Байден буде кандидатом у президенти від Демократичної партії, Демократична національна конвенція об'єднує демократів з усієї країни, щоб поговорити зі своєю партією та потенційними виборцями щодо питань, що стосуються майбутніх виборів. Конвенція також коли члени Демократичної партії приймають офіційну платформу Демократичної партії 2020 року.

Останні повідомлення