Новий інструмент Periscope дозволяє додавати гостей у реальному часі

Прямі трансляції Periscope незабаром можуть відчути себе трохи менш однобокими. У понеділок, 4 лютого, Periscope, що належить Твіттеру, поділився новою функцією, яка дозволяє стрімерам додавати гостей для участі у стрічці.

Ця функція дозволяє хосту додати до трьох користувачів, щоб приєднатися до потокового відео. Параметр "дозволити гостям" потрібно налаштувати під час налаштування трансляції, щоб увімкнути інструмент, каже Перископ. Потім користувачі можуть запросити запрошених телерадіокомпаній приєднатися до потоку, вибравши зі списку глядачів, які переглядають відео. Тоді гості є частиною потоку, але лише у звуковій формі, а не у відео.

Вибрані гості, які схвалюють запрошення, отримують зворотний відлік, перш ніж їх додаватимуть до потоку. Перископ каже, що гості можуть залишити розмову в будь-який час.

Оновлення дозволяє учасникам трансляцій використовувати такі формати, як інтерв’ю та дебати, не маючи гостя фізично стояти поруч з вами. Натомість гості можуть використовувати власний пристрій, щоб приєднатися до потоку.

Спробуй! Під час налаштування трансляції натисніть "Дозволити гостям". Будь-який обраний вами глядач може стати запрошеним мовником. Їх почують усі, і ви можете одночасно приймати до трьох. Розгортання на iOS та Android. //t.co/xyUWZMHD1D

- Periscope (@PeriscopeCo) 4 лютого 2019 р

Оновлення забезпечує взаємодію Periscope понад звичайний інструмент коментарів. Батьківська компанія Twitter заявляє, що ця функція врешті-решт з’явиться в режимі реального часу в додатку Twitter. Periscope каже, що оновлення схоже на ток-шоу, що відкриває більше можливостей для проведення розмов на платформі прямого потокового передавання.

Ця функція схожа на такі варіанти, як інструмент Instagram "прямий ефір", хоча Instagram використовує відео, а не виключно аудіо гостей, які приєднуються до потоку. Після запуску інструменту наприкінці минулого року Instagram відкрив опцію, за якою глядачі можуть подати запит на приєднання до прямої трансляції. Спільні прямі трансляції використовують розділений екран між користувачами, які приєднуються до потоку.

Оскільки основний додаток Twitter зараз включає інструменти прямої трансляції без додаткового додатка, у користувачів менше причин завантажувати Periscope, який соціальна мережа викупила в 2015 році. Однак нові функції, як правило, спочатку надходять до програми Periscope, перш ніж потрапляти до програми Twitter - як нова функція гостя.

Periscope заявляє, що оновлення зараз розповсюджується як для iOS, так і для Android.

Останні повідомлення