Попередній перегляд Windows 10 Tech Live! Як завантажити та встановити

Попередня Наступна 1 з 9 технічний попередній перегляд Windows 10 працює в режимі реального часу, як завантажити та встановити мікрософт нові ОСПопередній перегляд Windows 10Попередній перегляд Windows 10Попередній перегляд Windows 10Попередній перегляд Windows 10Попередній перегляд Windows 10Попередній перегляд Windows 10Попередній перегляд Windows 10Попередній перегляд Windows 10 Сторінка реєстрації та завантаження технічного попереднього перегляду Windows 10 зараз працює. Хочете отримати це в свої руки? Продовжуйте читати.

Пов’язані:Microsoft розкрила Windows 10

Під час розкриття події Microsoft Windows 10 технічний гігант показав кілька функцій нової ОС, включаючи можливість одночасного запуску декількох віртуальних робочих столів, можливість використання програм Metro у віконному режимі та, звичайно, повернення Start меню, яке Microsoft повністю опустила, випустивши Windows 8 ще наприкінці 2012 року.

Незважаючи на те, що Microsoft застерегла, що ця трійка нових доповнень не повністю відображає, яким буде досвід Windows 10, коли він буде повністю випущений десь в середині 2015 року, на даний момент це, швидше за все, основна частина нового, що ви Пограю, якщо ви вирішите встановити його.

Пов’язані:Windows 10 - це не поганий старт, але їй також потрібні ці чутки

Оскільки короткий буквар не на шляху, ось як завантажити та встановити технічний попередній перегляд Windows 10.

Як встановити технічний попередній перегляд Windows 10

По-перше, вам потрібно перейти на сторінку програми Windows Insider і зареєструвати обліковий запис, натиснувши “Почати” внизу. Потім натисніть “Приєднатися” на наступній сторінці. Звідти вам доведеться входити за допомогою свого облікового запису Microsoft. На наступній сторінці ви знайдете посилання "встановити Technical Preview". Клацніть на це.

Потім ви потрапите на сторінку з кількома посиланнями для завантаження 32-розрядної та 64-розрядної версій технічного попереднього перегляду Windows 10. Просто натисніть посилання «Завантажити» поруч із потрібною версією та мовою, і ви негайно почнете завантажувати технічний попередній перегляд Windows 10.

Завантажується у вигляді файлу ISO, який ви зможете встановити, просто двічі клацнувши на ньому, щойно закінчите завантаження, та двічі клацнувши файл “setup.exe”.

Якщо вищезазначене з якоїсь причини не працює для вас, ви також можете встановити за допомогою програми для монтажу, наприклад Power ISO, яка є безкоштовною. Однак, встановлюючи Power ISO, виберіть “Спеціальне” встановлення. В іншому випадку програма встановлення спробує завантажити віруси на ваш ПК.

Після завантаження ISO-технічного попереднього перегляду Windows 10 та встановлення Power ISO вам потрібно буде «змонтувати» файл Windows 10 ISO, щоб отримати доступ до встановленого файлу. Для цього в Power ISO клацніть Mount-Set Number of Drives-1 Drive.

Потім вам потрібно буде вибрати цей новий диск, який буде знаходитись у тому ж меню кріплення у верхній частині, наведіть на нього курсор і натисніть “Зображення монтування”. Вам доведеться шукати та відкрити файл ISO 10 Technical Preview ISO, щоб його змонтувати.

Попередній перегляд Windows 10

Звідти перейдіть у розділ Мій комп’ютер / Цей ПК, і встановлений ISO повинен виглядати як диск, що вибирається. Двічі клацніть на ньому та двічі клацніть “setup.exe”, щоб розпочати процес встановлення.

Програмі встановлення знадобиться кілька хвилин, щоб "переконатися, що ви готові до встановлення", і вона також запитає вас, чи хочете ви зберегти всі свої файли та папки в цілості, перемикаючись на Windows 10. Після вибору налаштувань, натисніть Встановити, а інше інсталятор повинен зробити все інше.

З нашого досвіду, нам знадобилося близько 15 хвилин, щоб дістатися до Windows 10. Інсталятор вимагає від вас мінімальних даних, але на пізніх стадіях інсталяції попросить вас налаштувати кілька основних налаштувань. Процес може зайняти трохи більше часу на вашому ПК, залежно від того, наскільки він потужний, тому просто запасіться терпінням.

Після того, як ми вперше завантажили Технічний попередній перегляд Windows 10, нас повернули за робочий стіл. І ми не могли не взяти хвилинку, щоб привітати старого друга, меню «Пуск».

Незабаром ми розповімо про свої враження.

Ця стаття постійно оновлюється, коли нова інформація стає доступною ...

Останні повідомлення