Як побудувати елегантну підставку для самозапису без гвинтів та клею

Кілька тижнів тому ми показали вам, як зробити кілька гладких настінних рамок, на яких виставлятимуться ваші улюблені обкладинки платівок. Цього тижня у нас є гарний стенд, де ви можете зберегти решту своєї колекції. Ми зробили нашу з товстої плити екзотичної листяної деревини, яка називається бубінга, але практично будь-яка деревина буде чудово виглядати з цим мінімалістичним дизайном, зручним для перевертання. І завдяки нашому копітко спрощеному процесу збірки, цю підставку неймовірно просто зробити і вимагає лише невеликої кількості інструментів. Ось усе, що вам потрібно:

Інструменти та матеріали

Інструменти для підставки на вінілі
  • Плита листяних порід (товщина приблизно 1 дюйм, ширина 10 дюймів)
  • Торцювальна пила (здатна різати 10-дюймові дошки)
  • Лобзик
  • Олівець
  • Фіксатори (x2)
  • Наждачний папір
  • Тикове масло

Покроковий процес побудови

Крок 1: Візьміть трохи дерева та виріжте його, щоб створити свої чотири шматки

Ви можете взятися за цей проект одним із двох способів: або розпочати з кількох менших дощок однакової товщини, або використовувати одну велику дошку та порубати її, щоб створити потрібні вам шматки.

Ми підійшли до останнього варіанту і почали з однієї дошки твердих порід деревини, товщиною приблизно 1 дюйм і шириною 10 дюймів, хоча трохи тонша або вужча дошка теж підійде. Якщо ви йдете цим самим маршрутом і використовуєте одну дошку для всього проекту, вам знадобиться плита довжиною не менше 60 дюймів. Ми почали з того, що подрібнили наші шматочки до грубої довжини за допомогою нашої надійної торцювальної пилки, а потім розрізали їх по ширині на настільній пилці - але не хвилюйтеся, якщо у вас немає доступу до настільної пилки. Принадність цього проекту полягає в тому, що ви можете зробити однакові надрізи за допомогою лобзика (хоча, швидше за все, ви отримаєте грубіші краї, які потребують більше шліфування).

Вам не хочеться все самому пиляти? Альтернативою є передача наведеного нижче креслення до місцевого продавця деревини твердих порід деревини та запитання, чи не поріжуть вони ваші шматки на шорстку довжину та “розірвуть” їх до точної ширини, яка вам потрібна. Після цього ви можете виконати решту проекту за допомогою більш простих інструментів. Більшість незалежних магазинів пиломатеріалів будуть готові зробити скорочення за невелику плату. Пристойна ножівка теж виріже всі деталі - звичайно, зі здоровою мазкою ліктьового мастила.

Крок 2: Позначте, куди підуть ваші вирізи

Після того, як ви виріжете основні прямокутники, решта швидко і легко. Стійка утримується разом перетинаючими насічками в шматках - перевірений метод, який не тільки забезпечує легке налаштування, але й дозволяє при необхідності розбити стійку за лічені секунди. Найкраще, ми зробили за вас всю брудну роботу і придумали кілька надійних трюків, які забезпечать вам отримання вирізів, які ідеально поєднуються.

Як ви побачите на відео вище, ми почали з обрізки торців базових дощок (вони ж "ноги") на 10 градусів на торцювальній пилі. Потім ми зробили пару ключових орієнтирів для вирізів і встановили їх приблизно на 2,5 дюйма від верхнього краю. Тепер починається найцікавіша частина.

Перший фокус полягає у використанні кутових кінців ніг як інструментів компонування, допомагаючи олівцем у вирізах під тим самим кутом 10 градусів, але зверненим у протилежну сторону. Після того, як ви олівцем оформили зовнішній край кожної виїмки, настав час для наступного фокусу.

Ключем до забивання ширини вирізів є використання власних заготовок для їх розміщення. Знаючи, що всі деталі походять з однієї дошки, ми знали, що всі вони однакової товщини. Тож ми використали одну з ніжок, щоб розкласти останню лінію на кожному з вирізів, вишикувавши стопу першою, яку ми виклали, і за допомогою дуже гострого олівця прокреслити іншу сторону дошки. Престо, ідеальний виріз.

Крок 3: За допомогою лобзика виріжте насічки

Настав час зруйнувати ваш надійний лобзик: невеликий, але потужний інструмент, який може робити всі види різань, як прямих, так і кривих. Що робить ваш лобзик ще надійнішим - це модернізоване полотно. Для цього проекту ми рекомендуємо підібрати полотно лобзика, розроблене спеціально для рівних зрізів твердих порід деревини. Зазвичай вони коштують лише кілька доларів і дадуть значно кращі результати.

Нарізки для лобзиків на вініловій підставці

Щоб зробити квадратні насічки, ми почали з різання прямо вниз по кожній стороні вирізу, вздовж внутрішнього краю кожної лінії олівця, а потім потягнули назад, щоб зробити криволінійні надрізи, які видаляли відходи з середини. Один прямий розріз внизу закінчив роботу. Не потійте днища вирізів - вони будуть приховані, коли стійка зібрана, тому вони не повинні виглядати ідеально.

Перш ніж прибрати пилку, швидко проверіть її. Якщо будь-яка з ваших насічок трохи затягнута, сміливо знімайте лобзиком тонкий зріз з внутрішнього краю та повторіть спробу. Чудова річ цієї стійки полягає в тому, що пересічні вирізи не повинні бути ідеальними, щоб все це було міцно і стабільно.

Крок 4: Зачистіть шліфувальну машину і скосіть краї

Дошка, яку ми придбали для цього проекту, вже виглядала гладкою, тому її обличчя потребували лише трохи шліфування, щоб підготувати їх до олійного покриття. Однак наші надпили по краях потребували додаткової роботи.

В обох випадках ми підкріпили наш наждачний папір дерев’яним бруском, разом із наклеєною на нього самоклеючою пробковою підкладкою для вирівнювання тиску. Наждачний папір просто обертається навколо блоку. Блок має вирішальне значення для рівномірного шліфування та допомагає зберегти рівні та чіткі краї.

І на краях, і на гранях дошки я розпочав із паперу 120 зернистості, а потім перемістився вгору на 150 та 220 пісок, щоразу витираючи пил. Маслянисті екзотичні ліси, такі як бубінга, можуть сильно дратувати ваші дихальні шляхи, тому ми рекомендуємо носити пилову маску під час шліфування.

Останній важливий штрих при шліфуванні - розірвати всі краї і надати їм більше фаски. Це робить проект більш довершеним, а також зручнішим для використання. Ми зробили це з папером із 150 піщинками, обмотаним навколо блоку, і блоком, який тримався під кутом до краю (приблизно 45 градусів). Потім ми просто підрахували наші штрихи, щоб отримати легкий, рівномірно скошений уздовж кожного останнього краю та кута. Вісім або 10 ударів зазвичай роблять свою справу.

Крок 5: Нанесіть на якусь обробку і змусьте її блищати

Щоб закінчити роботу, ми пропонуємо нанести пару шарів олії з тикового дерева Minwax. Просто струсіть балончик, рясно нанесіть його бавовняними ганчірками або паперовими рушниками, витріть зайве і дайте частинам десь постояти, щоб висохли протягом ночі.

Складання головоломки з вінілової підставки

Вам потрібно буде згладити поверхні між кожним нанесеним шаром олії, але ось ще одна приголомшлива хитрість для цього: відірвіть кілька великих шматків від коричневого паперового пакета і використовуйте їх, щоб набити поверхню на м’який блиск. Також обов’язково відсмоктуйте надлишки олії, яка повернулася з пор у деревині. Цей метод працює чудово, як між шарами, так і після висихання остаточного.

Крок 6: Зберіть підставку

Скласти цю підставку шалено просто. Просто розмістіть дошки для ніг на рівній поверхні кутовими вирізами вгору. Далі трохи розставте їх і покладіть зверху ширші дошки, щоб виїмки зійшлися. Вуаля! Ви закінчили. Тепер залишилося лише поставити нову стійку для записів десь там, де її зможуть побачити всі, і завантажити її своїми найкращими альбомами. В значній мірі гарантовано отримувати ооо і ах від своїх гостей вдома.

"О це? Так, я зробив це сам ".

Останні повідомлення