Домашній тюнер Pinterest дозволяє вам підготувати власну стрічку

Попередня Наступна 1 з 2 pinterest домашній тюнер для кормів en uspinterest home feed tuner pin level control white bg en us us copy

Те, що закріплено сьогодні, може бути неактуальним наступного тижня, тому Pinterest надає користувачам більше способів контролювати, які ідеї вони бачать. У вівторок, 15 жовтня, Pinterest запустив елементи керування домашньою стрічкою каналів, а також додатковий контроль за тим, що з’являється в домашній стрічці. Зміна, зазначає Pinterest, покликана допомогти домашній стрічці еволюціонувати в міру розвитку потреб користувачів, наприклад, видаляти ідеї весілля після весілля.

Тюнер домашньої стрічки, який можна знайти в налаштуваннях або перейшовши за посиланням pinterest.com/edit, дозволяє користувачам тимчасово або на невизначений час перемикати та вимикати певну тему. У тюнері перелічені дошки, теми та облікові записи користувача, а також нещодавня історія пошуку, яка також включена в домашню стрічку. Якщо ви шукаєте свій костюм на Хелловін, але знайшли щось епічне і не хочете більше ідей у ​​своєму каналі, ви можете вимкнути цю недавню тему пошуку.

Зміни також вводять можливість отримувати ідеї для секретної дошки, що доставляється до домашнього корму. Секретні дошки все ще не видимі для інших користувачів, каже Pinterest, але тепер ви можете ввімкнути рекомендації, щоб бачити пропозиції на основі цих секретних шпильок у вашому домашньому каналі. Раніше користувачі не мали можливості включати секретні дошки до рекомендацій.

Нові елементи керування знаходяться в меню “…” та Налаштуйте домашню стрічку опція на робочому столі. Користувачі мобільних пристроїв можуть знайти елементи керування в меню налаштувань на сторінці профілю (для iOS користувачі можуть знайти його під Налаштування аккаунта підменю, тоді як на Android ця опція знаходиться в головному меню налаштувань.)

Поряд із перемикачами для управління стрічкою новин у цілому, користувачі мають більше інструментів, які допоможуть навчити алгоритму Pinterest, що належить до цієї стрічки, а що ні. На окремих шпильках нова опція в меню «…» дозволяє користувачам зрозуміти, чому вони отримують цю пропозицію у своїй стрічці. Користувачі також зможуть дати відгук, заховавши шпильку, щоб не бачити подібних ідей у ​​майбутньому.

"Ми створили ці функції безпосередньо у відповідь на потреби Pinner і надали людям можливість включати чи вимикати рекомендації, одночасно легше контролюючи вміст, який може бути неактуальним або делікатним", - сказав Омар Сеял, керівник Pinner Products. "Ми підійшли до цього таким же чином, як наші інженери формують рекомендації щодо серверної панелі, передавши панель управління на пінер, щоб вона могла налаштувати свою домашню стрічку та отримати найактуальніший та надихаючий досвід".

Оновлення розповсюджуються з вівторка.

Останні повідомлення