Як отримати Launcher Pixel 2, шпалери та багато іншого на своєму Android

Деякі з найкращих функцій Google Pixel 2 та Pixel 2 XL засновані на програмному забезпеченні. Завдяки структурі Android це означає, що більшість, якщо не всі, можна встановити на нові смартфони Android. Все, що потрібно, - це трохи терпіння, самовідданості та електронного змащення для ліктя.

Ось як отримати функції Google Pixel 2 на телефоні Android.

Підготовка пристрою Android

Перш за все: вам знадобиться пристрій Android, що працює під керуванням Marshmallow 6.0 або новішої версії, і вам доведеться підготувати його, встановивши програму провідника файлів (наприклад, ES File Explorer) та налаштувавши налаштування встановлення програми на телефоні.

Будьте попереджені, що Google насправді не санкціонує цю поведінку. Наш путівник посилається на програми, які були модифіковані третіми сторонами для роботи на пристроях, що не належать до Pixel, і ми не можемо підкреслити:APK ібічне завантаженнязвучить залякуюче, цей посібник не для вас.

Тим не менше, ось як дозволити встановлення програм із сторонніх джерел:

 • Відкрийте свій пристрійНалаштування меню.
 • Прокрутіть вниз і торкніться запису із заголовкомБезпекаабоЕкран блокування та безпека.
 • ПозначтеНевідомі джерела варіант.
 • Натиснітьгаразд у спливаючому вікні.

Піксельний запуск

розширений скріншот-2

Одним із безперечних основних моментів нового програмного забезпечення Pixel 2 є Pixel Launcher, домашній екран (технічно) ексклюзивно для пристроїв Pixel. Він вирізаний із тієї самої тканини, що і попередній додаток Google на головному екрані, Google Now Launcher, оскільки він зберігає знакову скриньку програм, папки та ярлики додатків для Android. Але вдосконалень і доповнень є безліч.

У Pixel Launcher є нова піктограма пошуку, а також динамічний віджет "Погляд", який показує наступну зустріч, час та погоду (якщо у вас увімкнено службу визначення місцезнаходження). Інші зміни включають шухляду додатків, яка зараз напівпрозора, та рядок пошуку Google, переміщений у нижню частину екрана.

Якщо все це звучить привабливо, хороша новина: встановити це не надто складно. Зверніть увагу, що якщо ваш смартфон не вкорінений, ви не отримаєте Google Feed на крайньому лівому екрані - для цього потрібно встановити Pixel Launcher як системну програму.

Ось як встановити програму запуску Pixel:

 • Вам знадобиться один файл програми: The Pixel Launcher. Завантажте його за допомогою Інтернет-браузера вашого смартфона.
 • Завершивши завантаження, скористайтеся встановленим раніше провідником файлів, щоб перейти до папки завантаження вашого пристрою та встановити програму.
 • Після завершення встановлення торкніться головного екрана пристрою. Ви побачите опцію вибору програми запуску пікселів; торкніться його.

Це все!

Ви знаєте, як перейти з запуску Pixel на головний екран телефону за замовчуванням? Ось як:

 • Відкрийте свій телефонНалаштування меню.
 • Прокрутіть вниз і торкнітьсяПрограми.
 • Торкніться значкаПіксельний запуск.
 • ВиберітьОчистити за замовчуванням кнопку.
 • Торкніться домашньої кнопки вашого пристрою та виберіть панель запуску на ваш вибір.

Додаток камери

розширений скріншот-4

Камера Google може бути доступна для сумісних пристроїв на ринку Play Store, але Pixel 2 та Pixel 2 XL містять новішу версію програми, версія 5.0, з безліччю чудових нових функцій. Для початку програма має фотографії та ретушування обличчя, однак у Pixel 2 також є спеціальний процесор зображень, тому фактичні результати можуть відрізнятися залежно від телефону.

Є кілька способів отримати функції Google Camera на телефонах, що не належать Google, але, на жаль, неможливо отримати фактично найновішу версію Google Camera на пристрої, який не є Google. Для власників оригінального Pixel та деяких пристроїв Nexus найновіший файл Google Camera APK можна завантажити тут.

Ось як встановити програму Google Camera.

 • Завантажте програму Google Camera за допомогою Інтернет-браузера вашого пристрою.
 • Після завершення завантаження встановіть його, перейшовши до папки завантаження вашого пристрою за допомогою вибраного вами менеджера файлів і торкнувшись програми Google Camera.
 • ТоркнітьсяВстановити.
 • Після завершення встановлення ви побачите піктограму Google Camera.

На щастя, ті, хто не має пристрою Google, все ще мають надію на Google Camera NX, неофіційну програму Google Camera, яка пропонує ряд функцій офіційного програмного забезпечення. Програму Google Camera NX нещодавно оновили до версії 7.0, додавши ряд функцій від Google Camera 5.0. Він справді працює лише з пристроями Google Nexus, але якщо ви бажаєте зробити все можливе, ви можете встановити його та подивитися, як це працює для вас самих. Завітайте сюди, щоб отримати додаткову інформацію про Google Camera NX.

Зауважимо ще одне роздратування: якщо ви встановили Google Camera із магазину програм, він не замінить її. Натомість у вас у шухляді додатків будуть стояти дві піктограми Google Camera. Одне вирішення проблеми - це вимкнення або видалення оригінальної камери Google, але ми рекомендуємо це не робити - простіше кажучи, це більше проблем, ніж варто.

Набирач номера

розширений скріншот-3

У Google Pixels є більше, ніж новий головний екран та додаток для камери. Дійсно, Google вдосконалив додаток Google Phone - набирач номера - з більш чистим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Коли ви телефонуєте, фон - напівпрозорий блакитний градієнт на шпалерах телефону. Кнопки виклику були збільшені, позначені трохи чіткіше і переміщені нижче відомої інформації про абонента. На вхідні дзвінки тепер відповідають пальцем вгору (раніше вправо) і відхиляються вниз (раніше вліво). На панелях запуску, які його підтримують (включаючи Pixel Launcher та Action Launcher), піктограма дозвону дозволяє створити новий контакт на головному екрані.

Нещодавно Google приділяє серйозну увагу додатку Google Phone - надаючи йому такі функції, як інтеграція Google Duo, що може бути дуже зручним для тих, хто використовує Duo.

Набирач номера, як і на камері, трохи примхливий, що стосується сумісності. Користувачі повідомляють, що це працює на Nexus 5X і 6P, але телефони, які не належать Google, - це постріл у темряву. Ваш пробіг може дуже.

Ось як встановити телефон для набору номера Pixel 2:

 • Завантажте програму набору номера за допомогою Інтернет-браузера вашого пристрою.
 • Після завершення завантаження перейдіть до папки для завантаження телефону за допомогою браузера файлів і виберіть програму Google Phone.
 • ТоркнітьсяВстановити.

Для того, щоб користуватися Google Phone, вам доведеться встановити його як номер телефону за замовчуванням. Ось як:

 • відчиненоНалаштування.
 • ВиберітьПрограми меню.
 • Торкніться значкаПередач у верхньому правому куті.
 • ВиберітьТелефонний додаток зі списку та виберітьТелефон.

Піксельні піктограми

Як вигляд цих стильних піктограм Google Pixel? Вам пощастило - розробник зібрав серію піктограм, натхненних Pixel 2, і додав їх як додаток у Google Play Store. Додаток називається Pixly, і його так само просто встановити, як і будь-яку іншу програму. Все, що вам потрібно зробити, це зайти в Play Store, завантажити програму, відкрити її та розпочати призначати вподобані значки.

Ви можете завантажити Pixly для себе тут, але майте на увазі, що він коштує 99 центів.

Шпалери

google_wallpapers_phone-0

Якщо ви шанувальник чудових шпалер для Pixel 2 та Pixel 2 XL (а хто б не був?), Вам буде приємно почути, що встановити їх - надзвичайна ситуація.

Вони упаковані у формі програми, і вони керують цілою гамою. Додаток Wallpapers насичений анімацією, ілюстраціями, фотографіями та зображеннями сонячних явищ та природних чудес у високій роздільній здатності. Мабуть, найкраще, додаток містить опцію, яка дозволяє включити обертаються шпалери: Ви можете вибрати цикл вибору програми через галерею зображень, якщо ви так вирішите.

Отримати додаток Шпалери досить просто. Він доступний для завантаження з магазину Google Play і сумісний з пристроями Android, що працюють під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення