Як змінити склоочисники

двірники Ронан Глон / Цифрові тенденції

Подальше читання

  • Як поміняти автомобільний акумулятор
  • Як обертати шини
  • Як швидко завести автомобіль
  • Як замінити масло в машині

З настанням осені ви можете помітити, що все важче і важче видно переднє вікно вашої машини. Якщо ваші склоочисники не очищають його, або якщо вони рухаються, вони залишають неприємні смуги, час для нового набору щіток. На щастя, зміна щіток склоочисника автомобіля - це швидка робота, котра доступна кожному автомобілісту. Неважливо, чи ніколи ви раніше не працювали на машині, чи не володієте ви жодним інструментом, чи не любите для початку майструвати машини. Приберіть комбінезон; ми обіцяємо, що це не робота, де вам потрібно забруднитися. Ось як змінити щітки склоочисника.

Крок 1: Купіть потрібні склоочисники

Озирніться навколо, і ви помітите, що переважна більшість автомобілів на дорозі користуються двома склоочисниками. Деякі, як і старі седани Mercedes-Benz, мають лише один склоочисник, який встановлений прямо посередині лобового скла. Інші, такі як Toyota FJ Cruiser, використовують три. Ми пропонуємо змінити їх усіх одночасно, незалежно від того, з ким ви маєте справу. Пам’ятайте, у вашому автомобілі також може бути задній склоочисник, особливо якщо це хетчбек або позашляховик.

Попередня Наступна 1 з 2 Як поміняти склоочисники Ронан Глон / Цифрові тенденції Як поміняти склоочисники Ронан Глон / Цифрові тенденції

Ви можете придбати щітки склоочисника в будь-якому магазині автозапчастин, у автосалоні чи супермаркеті з автомобільним проходом. Навіть деякі АЗС їх перевозять, і якщо все інше не вдається, ви обов’язково знайдете їх у продавців запчастин в Інтернеті. Ви можете недорого придбати базовий комплект, але ми рекомендуємо придбати пару високоякісних щіток склоочисників у такого відомого постачальника, як Bosch. Вони дорожчі за агрегати початкового рівня, але вони легко очистять ваше лобове скло і прослужать набагато довше.

Щітки склоочисників не є універсальними, але вони дуже схожі на шини в тому сенсі, що конкретний тип підходить для кількох автомобілів. Список сумісних моделей зручно знаходити на зворотному боці упаковки. Наша лабораторна щур для цієї статті - це класичний Mercedes w123 кінця 70-х. Куплені нами леза також підходять для BMW Z3, ​​Nissan Cube та Jeep Grand Cherokee першого покоління, серед десятків інших автомобілів. Не соромтеся звертатися за допомогою, якщо ви не впевнені, який саме тип придбати.

Крок 2: Видаліть старі леза

Попередня Наступна 1 з 4 Як поміняти склоочисники Ронан Глон / Цифрові тенденції Як поміняти склоочисники Ронан Глон / Цифрові тенденції Як поміняти склоочисники Ронан Глон / Цифрові тенденції Як поміняти склоочисники Ронан Глон / Цифрові тенденції

Для заміни набору щіток склоочисника не потрібні інструменти. Кожна лопатка закріплена на руці склоочисника, яка являє собою шматок металу з вигнутим кінцем. Спочатку підніміть щітку склоочисника (вона підпружинена), так що вона майже перпендикулярна до вашого лобового скла. Лезо повинно вільно рухатися. Поверніть його на 90 градусів і натисніть на середню частину, де вона прикріплена до руки. У більшості автомобілів під час натискання вам потрібно буде стискати пластикову вкладку. Щоб звільнити лезо, потрібно трохи зусиль. Попрацюйте навколо кінця важеля склоочисника, щоб повністю видалити його.

Крок 3: Встановіть нові леза

Візьміть нове лезо, насуньте його на плече склоочисника та вставте пластикову деталь посередині в петлю на кінці важеля. Ви почуєте чіткий клацаючий звук, коли лезо встановлено належним чином. Знову ж таки, це не повинно вимагати величезних зусиль.

Поверніть плече склоочисника у початкове положення, і все готово! Це насправді так просто. Повторіть процес, щоб встановити другу щітку та ввімкніть склоочисники, коли закінчите, щоб переконатися, що все працює як слід. Якщо ваш автомобіль викидає вільне лезо, краще, щоб це сталося на вашому під'їзді, ніж коли ви їдете швидкістю 75 миль на годину по автостраді. Поки ви це робите, долийте рідину для омивача і, поки ви відкрили капот, перевірте масло.

Останні повідомлення