Twitter збирається видалити неактивні облікові записи. Ось як зберегти своє

Якщо ви давно не реєструвались у Twitter, можливо, ви захочете увійти в систему; інакше ви можете ризикувати видаленням свого облікового запису. Неактивних користувачів Twitter незабаром буде розпочато з сайту, оскільки Twitter планує видалити всі неактивні облікові записи з наступного місяця.

Репортер новин BBC Дейв Лі повідомив цю новину в Twitter, сказавши, що соціальна мережа планує видалити облікові записи, які залишаються неактивними більше шести місяців. Однак цей проміжок часу залишається невизначеним, оскільки «більше шести місяців» може означати що завгодно від семи місяців до більше семи років.

Лі написав у Твіттері, що Twitter розпочне процес 11 грудня, тож якщо у вас є обліковий запис, до якого ви не входили якийсь час, перейдіть до твітування.

Ми зв’язались із Twitter, щоб дізнатись більше інформації про те, як платформа планує видалити облікові записи, а також оцінку кількості неактивних облікових записів, але ми ще не почули відповіді.

Twitter оприлюднив заяву TechCrunch з цього приводу, в якій йдеться: „Як частина нашого зобов’язання забезпечити публічну бесіду, ми працюємо над очищенням неактивних облікових записів, щоб представити більш точну та достовірну інформацію, якій люди можуть довіряти у Twitter. Частиною цих зусиль є заохочення людей до активного входу та використання Twitter під час реєстрації облікового запису, як зазначено в нашій Політиці щодо неактивних облікових записів. Ми розпочали активну роботу з багатьма обліковими записами, які не входили в Twitter протягом шести місяців, щоб повідомити їх про те, що їхні облікові записи можуть бути назавжди видалені через тривалу бездіяльність ".

Поточна політика неактивного облікового запису Twitter стверджує, що бездіяльність базується на вході в систему, а не на написанні твітів, тому, якщо ви нещодавно входили у свій обліковий запис, але не писали в Twitter із 2017 року, ваш рахунок буде в порядку. Політика Twitter рекомендує входити у свій обліковий запис приблизно кожні шість місяців, щоб зменшити ризик видалення вашого облікового запису.

Представник Twitter також повідомив TechCrunch, що процес видалення всіх цих неактивних облікових записів може зайняти місяці, тому, якщо один із цих облікових записів має ім’я користувача, яке ви намагалися зачепити, вам доведеться затриматися трохи довше. Тим не менш, це хороша новина для багатьох користувачів Twitter, які тримають нове ім’я користувача.

Twitter вимикає неактивні облікові записи, щоб звільнити імена користувачів. Нарешті, мій ворог буде переможений //t.co/iaR9m8pe26

- lex ???? ️‍ ???? (@ lex577) 26 листопада 2019 р

так коли twitter видаляє неактивні облікові записи pic.twitter.com/YkPhNWjaSF

- gloria (@HSYYXY) 26 листопада 2019 р

Останні повідомлення