Як перевірити, чи зламали ваш акаунт за останніми порушеннями Facebook

Після виявлення того, що виявлена ​​в кінці вересня вразливість системи безпеки дозволила хакерам отримати доступ до приблизно 50 мільйонів облікових записів, поточний звіт Facebook свідчить про те, що кількість користувачів, яким це стосується, близько 30 мільйонів.

"Зараз ми знаємо, що на людей вплинуло менше, ніж ми спочатку думали", - зазначив Facebook у дописі в блозі. «З 50 мільйонів людей, чиї маркери доступу, на нашу думку, постраждали, близько 30 мільйонівнасправдіу них викрали жетони ".

У рамках поточного розслідування з ФБР компанія виявила, що хакери отримали доступ до персональних даних, таких як ім'я, контактна інформація, демографічні дані, рідне місто, дата народження та дані інших друзів, знайдених у профілі користувача. Facebook також створив довідковий центр, щоб перевірити, чи не стали ви жертвою хакерства.

Дізнатись, чи ти жертва?

Щоб перевірити, чи на ваш рахунок не вплинув хакер, вам потрібно буде перейти до довідкового центру та увійти у свій обліковий запис Facebook.

  1. Опинившись у довідковому центрі, ви захочете прокрутити вниз. Внизу сторінки є розділ під назвою "Чи впливає ця проблема безпеки на мій обліковий запис Facebook".
  2. Facebook дасть вам швидку відповідь "так" чи "ні", а також будь-які додаткові деталі. «Найближчими днями ми надішлемо індивідуальні повідомлення 30 мільйонам постраждалих людей, щоб пояснити, до якої інформації могли мати доступ зловмисники, а також кроки, які вони можуть зробити, щоб захистити себе, включаючи підозрілі електронні листи, текстові повідомлення чи дзвінки ", - сказав Facebook.
  3. Якщо відповідь була позитивною, то Facebook повідомить вам, до якої інформації хакери мали доступ як частина зламу. Типи доступу розбиті на три категорії. Перший - хакери викрали ім’я та контактну інформацію. Це вплинуло на 15 мільйонів людей із 30 мільйонів, що зазнали впливу. Друга категорія є більш серйозною, зачіпаючи 14 мільйонів користувачів Facebook. Окрім імен та контактної інформації, Facebook виявив, що хакери могли мати доступ до «імені користувача, статі, мови / мови, статусу стосунків, релігії, рідного міста, поточного міста, що повідомляється самостійно, дати народження, типів пристроїв, що використовуються для доступу до Facebook, освіти, робота, останні 10 місць, які вони відвідували або були позначені, веб-сайт, люди або Сторінки, за якими вони стежать, і 15 останніх пошукових запитів ". Нарешті, Facebook виявив, що хакери не отримали жодної інформації щодо третьої категорії з 1 мільйона користувачів.

Паролі Facebook не були порушені як частина зламу. Однак, якщо ви один з 14 мільйонів користувачів, які постраждали у другій категорії, ви можете стежити за банківськими, фінансовими та іншими веб-сайтами. З огляду на те, що вони вже мають доступ до великої кількості особистої інформації, хакери можуть використовувати складні технічні прийоми соціальної інженерії, щоб прикинутися вами, застерегла TechCrunch.

Facebook не розкрив особу хакера чи хакерів, які стоять за цією недавньою атакою, через триваюче розслідування. У соціальній мережі зазначили, що хакери не мали доступу до даних на інших платформах, якими вона володіє, включаючи Messenger, Messenger Kids, Instagram, WhatsApp, Oculus, Workplace, Pages, платежі, сторонні програми, рекламу чи облікові записи розробників. На приватні повідомлення це також не впливало.

Останні повідомлення