Нарешті, простий спосіб зашифрувати дзвінки на вашому iPhone

як шифрувати дзвінки iphone екран постріл 2014 07 31 о 11 01 ранкуЗ тих пір, як Ед Сноуден випустив перші документи, що розкривають широкі програми внутрішнього спостереження АНБ, ми шукали гідну недорогу програму для шифрування дзвінків на наших iPhone, але безуспішно. Програми для зашифрованих повідомлень та електронної пошти - це десяток копійок, але донедавна хорошими програмами, які шифрують ваш голос, були справді важко знайти. Це не означає, що вони не існували - їх там небагато, але переважна більшість із них (з нашого досвіду) були дорогими, заплутаними і такими громіздкими у використанні, що навряд чи навіть були того варті.

Цього тижня це змінилося. Whisper Systems, виробники широко відомого додатка для шифрування Android RedPhone, випустили додаток для шифрування голосу, розроблений спеціально для iPhone. Це називається Signal, і якщо ви продаєте додаток для шифрування голосу (а ви повинні бути), тоді не шукайте більше.

Додаток покладається на протокол ZRTP у поєднанні зі стандартом шифрування AES 128 для захисту ваших дзвінків. Це важко пояснити простою англійською мовою, але по суті, що це означає, це те, що він використовує модифіковану версію протоколу передачі в режимі реального часу, розроблену світилом шифрування Філом Циммерманом - таку, яка встановлює загальний секрет між користувачами, шифрує ваш дзвінок на льоту та використовує нова схема підключення, яка дозволяє уникнути перехоплення зловмисними третіми сторонами.

як шифрувати дзвінки iphone додаток для шифрування сигналу - -як шифрувати дзвінки iphone шифрування сигналу додаток 2як шифрувати дзвінки iphone програма шифрування сигналу 3

Незважаючи на всю цю складність, Signal смішно простий у використанні.

  1. Встановити: Після встановлення він дозволяє ініціювати та отримувати безпечні дзвінки лише кількома натисканнями - він насправді не сильно відрізняється від звичайного телефонного інтерфейсу. Єдина реальна різниця - кілька додаткових кроків для налаштування.
  2. Введіть свій номер: Після встановлення програми вам буде запропоновано ввести свій номер, після чого Whisper Systems надішле вам PIN-код, щоб підтвердити, хто ви є, і який ви ввійдете в програму для завершення налаштування. Весь процес займає лише хвилину.
  3. Вимовте випадкові слова вголос: З цього моменту дзвінок майже так само, як дзвінок на звичайному телефоні - за винятком деяких додаткових заходів безпеки. Після підключення додаток дасть вам пару, здавалося б, випадкових слів під іменем контакту, які мають бути прочитані на початку розмови, щоб переконатися, що жоден посередник не прослуховував дзвінок.
  4. Його повинен встановити і ваш друг: Єдиний мінус полягає в тому, що для того, щоб користуватися ним, особа, якій ви намагаєтесь зателефонувати, також повинна мати на своєму телефоні встановлений сигнал. Наразі неможливо надіслати запрошення, тому вам просто доведеться заздалегідь зв’язатися з людиною, з якою ви хочете зв’язатися, і сказати їй завантажити додаток.

Ми згадали, що це безкоштовно? До цього часу, якщо ви хотіли якісного шифрування VoIP, вам, як правило, доводилося проходити таку послугу, як Silent Circle, яка вимагала щомісячної плати. Signal використовує дуже схожу схему шифрування для захисту ваших дзвінків і не коштує вам ні копійки. Це чудово, бо не тільки це робить нарешті дасть вам спосіб шифрувати дзвінки, це також піднімає планку для простого у використанні шифрування, тому, сподіваємось, іншим розробникам буде запропоновано наслідувати цей приклад та побудувати програми шифрування, якими можуть користуватися звичайні, нетехнологічні люди.

Велике посилання: Завантажте Signal з магазину програм.

Пов’язана історія: Перегляньте Bleep, нову зашифровану службу чату Bittorrent.

Останні повідомлення