Як прикрасити для Festivus, Chrismukkah та інших

як прикрасити для festivus chrismukkah та інші номінаційні святкові прикрасиЄ щось це не може робити? Це дало нам так багато, включаючи багато, багато вигаданих свят. Якщо у вашому домі не вистачає святкового настрою, це нормально. Ще є час, щоб прикрасити Фестівус, Хрисмукку та безліч інших урочистостей для телевізора.

Фестівус

Святкуваний 23 грудня атеїстами та набридлими комерціалізацією Різдва, Festivus був створений Даніелем О’Кіфом у 60-х. Його син, письменник Ден О’Кіф, популяризував світське свято в 1997 році Зайнфельд епізод, у якому батько Джорджа Костанци, Френк, навчає Крамера традиціям його вигаданого свята. Щоб прикрасити, придбайте собі жердину Фестівуса. Підійде будь-який алюмінієвий стовп, хоча є спеціальний веб-сайт. Це не повинно залишатися прикрашеним, особливо на мішурі. Розчистіть меблі, щоб звільнити місце для «Подвигів сили», свого роду боротьби проти голови домогосподарства. Якщо ніхто не постраждає, це диво Фестівуса! Поставте банку біля вхідних дверей з написом "Людський фонд, гроші для людей". Натрапіть на традиційну (?) Музику Festivus і передайте свої скарги за трапезою бубликів H&H.

Робанука

Мовляв, це найсвятіші два тижні для роботів Футурама свято придумав Бендер, щоб не працювати. Чи трохи надмірно мати масляний барабан на честь витоків свята? Так. Натомість просто зробіть великий банер «Щасливої ​​Робануки» і візьміть магнітофон старої школи для танцювальної вечірки робота. Зробіть «менору», встромляючи свічки в пляшки з лікером. Запросіть свою Roomba.

Грудень між

Рівно через 55 днів після Хелловіна настає грудень. Бігун в сім'ї свято багато в чому нагадує Різдво, оскільки воно відзначається 25 грудня; люди обмінюються подарунками, печуть печиво та прикрашають Сантаменами. На дереві чудово виглядають канцелярські товари, гаряче приклеєні до черепашок, а фігурки сніговиків, що займаються серфінгом Інтернету. Відповідні подарунки включають подарункові картки для моди та DVD-диски про космічні шоу. Щоб кинути на свято старовинним витокам свята, ви також можете прикрасити купами фаршированих щурів.

Бобунк

Бобунк приходить до нас з Сабріна-відьма-підліток. Ви ніколи не чули про Бобунка, скажете? Це тому, що кіт Салем випадково стер велике свято в кінці листопада. Неважливо. Зараз люди ставляться до Бобунка як до свята їжі, спиртних напоїв та котів - всього, що ми можемо отримати позаду. Прикрасьте чим-небудь у формі кота (як цей тримач для пляшок вина), включаючи їжу. Якби були доступні лише ті зефіри у формі кота!

Побалуй себе Днем

Одяг, аромати та вишукані шкіряні вироби - це частина дня Донни та Тома "Побалуйся" Парки та відпочинок. Оскільки квартира Тома, здається, наповнена товарами, накопиченими за кілька десятиліть TYD, ми пропонуємо вам слідувати його натхненню в оформленні: зручності скрізь. М'яка ковдра на кожне місце і нескінченна кокосова вода в холодильнику. Освіжаючі напої повинні включати сирні тарілки з адріатичним інжиром та кекси. У ванній кімнаті не залишайте стильних туалетно-косметичних засобів, унісексуального одеколону, мигдалю, покритого шоколадом, та книги Sudoko. Звичайно, музику забезпечить DJ Roomba.

Мерлінпін

Послідовники вердукіанства відзначають 30 Рок свято усного задоволення, Мерлінпін. Небагато відомо про свято, яке було винайдено трьома "ботаніками" Ліз Лимон, щоб уникнути таємного малювання Санти. Під час святкування ми пропонуємо вам прикрасити миску з м’ясними кубиками, зображенням Джиммі Коннорса, порожніми коробками для піци та купюрами квитків із фільму, який ви залишили з роботи раніше, щоб побачити. Доброго вам Мерлінпіна. Ви приносите мені таку піцу.

Хризмака

На відміну від інших свят, O.C.Хризмака - це два свята в одному: Різдво та Ханука. Молодий Сет Коен виріс з батьком-євреєм та матір’ю християнкою; він взяв сили обох традицій і сформував одне супер свято. Це вісім днів з одним подарунком, а потім один день з багатьма подарунками. Доречні як дерево, з парою орнаментів дрейделя, так і менора, як і Ямаклауси - ярмульки, схожі на капелюхи Санта. Оскільки Ханука закінчується 24 грудня цього року, багато міжконфесійних домогосподарств вже, мабуть, виглядають так. Вперед. Повісьте цю панчішну зірку Давида!

Останні повідомлення