Як використовувати диктовку голосом у Документах Google

як використовувати голосовий диктант у заголовку мікрофона google docs - - Picpics / 123RF Завжди майструючи, нещодавно Google додав голосовий ввід до свого текстового процесора на базі браузера, Google Docs. Хоча існує певна помітна затримка між тим, як вимовляти слова і бачити, як вони з’являються на екрані, інструмент досить точний і напрочуд хороший у різноманітних прийомах форматування. Для тих, хто не має власного транскриптора, голосовий ввід Docs є напрочуд здатною заміною. Враховуючи час, який потрібно для редагування та форматування, він набагато краще підходить для особистих нотаток та порядку денного, ніж написання Великого американського роману.

Диктування тексту

Початок роботи з голосовим набором просто. Перш за все, Google Chrome потрібно буде оновити. Крім того, вам потрібно мати мікрофон, встановлений на вашому комп’ютері, будь то вбудований чи зовнішній. Щоб перевірити, чи правильно працює мікрофон у Windows, клацніть правою кнопкою миші символ динаміка в крайній правій частині панелі завдань.

Це відкриє різні варіанти звуку на комп’ютері. Виберіть “пристрої запису”, щоб відобразити список усіх таких пристроїв.

перевірити мікрофон 22

Будь-які мікрофони, виявлені Windows, з’являться тут. Якщо ваш мікрофон працює, повинна бути зелена галочка.

Відкрийте новий Google Doc у Chrome - ця функція працює лише у браузері, а не в мобільному додатку, - і виберіть Інструменти на вкладках у верхньому лівому куті. Виберіть Голосовий набір тексту щоб відкрити інструмент.

екран 1 фінал

На екрані повинен з’явитися невеликий мікрофон. Над мікрофоном буде випадаюче меню для вибору вашої мови. Клацніть на мікрофон, і він повинен стати червоним. Це означає, що програмне забезпечення для розпізнавання голосу зараз слухає.

приклад мікрофона

Дві важливі речі, на які слід звернути увагу перед тим, як диктувати: треба говорити чітко і в помірному темпі, щоб програмне забезпечення зрозуміло, а пунктуаційні вимови слід вимовляти вголос. Як приклад, давайте почнемо з речення: "Google, будь ласка, запиши все, що я кажу". Оскільки програмне забезпечення для розпізнавання голосу вимагає від користувачів пунктуації, потрібно буде сказати «Google-кома, будь ласка, запишіть все, що я кажу, крапка», щоб створити саме такий текст.

диктування тексту частина 2

Внесення змін

Окрім диктування, голосова функція Документів дозволяє користувачам, серед іншого, видавати голосові команди для редагування та форматування документів. Ці команди дозволяють користувачам робити документи професійного вигляду за допомогою диктантів, а не просто аморфних нотаток.

Зауважте, що голосові команди наразі працюють лише англійською мовою.

З текстом "Google, будь ласка, запишіть все, що я кажу", записаним, можна возитися з ним за допомогою голосових команд. Можливо, письменник раніше мав проблеми з голосовим програмним забезпеченням і хоче підкреслити їх запит. Промовляючи "виберіть" будь ласка ", буде виділено слово будь ласка. Це можна зробити, щоб виділити будь-який текст, який хоче користувач. Сказавши "вибрати" будь-ласка, запишіть все ", з іншого боку, натомість буде виділено весь цей сегмент.

вибір тексту google docs voice final

Вибравши "будь ласка", ми можемо потім виділити його курсивом, щоб додати певний акцент. Скажіть “застосувати курсив”, а Документи виділять слово чи слова курсивом, тому в реченні має бути „Google, будь ласка запишіть все, що я кажу ». Користувачі також можуть сказати "курсив", щоб отримати той самий ефект.

курсив Google диктант -

Голосові команди дозволяють практично будь-які потреби форматування. Якщо хтось хотів замість цього застосувати певний заголовок, такий як Заголовок 3, він міг би замість цього сказати “Застосувати заголовок 3” і досягти цього результату.

Якщо ви хочете змінити колір тексту або виділити слово, це також можливо. Наприклад, виберіть слово "Google", сказавши "Select Google", а потім "Highlight".

виділити за допомогою голосу

Ви можете скасувати будь-які внесені зміни, сказавши "Скасувати". Щоб відкрити повний список голосових команд, скажіть "Переглянути всі голосові команди".

Вставка списків і таблиць

Окрім написання та редагування тексту, для створення списків і таблиць можна використовувати голосові команди. З того місця, де ми зупинилися, скажіть "Перемістити в кінець рядка", щоб перемістити курсор туди, а потім скажіть "Новий абзац". Як і слід було очікувати, це розпочне новий параграф. Щоб створити список, скажіть «Створити маркований список», або, якщо ви більше хочете мати нумерований список, скажіть «Створити нумерований список».

створити маркований список 1

На цьому список почнеться з одного пункту. Можна заповнити його, сказавши: "Це перший пункт у цьому списку".

створити маркований список 2

Щоб додати інший елемент, скажіть "Новий рядок". Ви можете робити це неодноразово, скільки завгодно елементів потрібно додати до списку. Щоб закінчити список, розпочніть новий рядок, коли поточний порожній.

Створення таблиць вимагає трохи більше роботи, але це просто. Якщо ви просто хочете створити базову таблицю, скажіть “Вставити таблицю”. Якщо ви маєте на увазі конкретний розмір для таблиці, скажіть “Вставити рядки таблиці [x] за стовпцями [y]”, де x та y - числа від 1 до 20.

вставити голос таблиці 2

Ви можете додавати рядки та стовпці до таблиць, вимовляючи “Вставити рядок” та “Вставити стовпець” відповідно. Ви навіть можете бути більш конкретними з позиціонуванням, скажімо, наприклад, "Вставити стовпець праворуч" або "Вставити рядок вище".

Якщо вам коли-небудь потрібно буде перемістити курсор до певної частини документа, ви можете зробити це, сказавши “Перемістити до [x]”, причому x - те місце, яке ви хочете. Наприклад, “Перемістити на початок документа” перемістить курсор туди.

Голосовий диктант Google Docs напрочуд надійний. Користувачі можуть робити майже все, що могли, за допомогою клавіатури, використовуючи форматування для створення полірованих документів. Звичайно, на редагування Документів Google може знадобитися набагато більше часу, ніж на те, щоб просто зробити їх самостійно, але для тих, хто потребує або хоче обробляти текстові повідомлення в режимі гучного зв'язку, ця нова функція стане в нагоді, коли вони навчаться їхньому шляху навколо нього.

Останні повідомлення