Обґрунтований посібник для комах: усі помилки, місця та найкращі способи вбити павуків

Побиття помилок є невід'ємною частиною Заземленийдосвід. Хоча багато хто слухняний і здається, що не заслуговують вашого спису, матеріали, які вони скидають, можуть бути перетворені на корисне спорядження та спорядження.

Загальне правило нової гри на виживання Обсидіана полягає в тому, що чим більша тварина, тим важче її бити. Це має сенс для героя розміром з кліщ, так? Ось нечіткий комаш до моторошного павука-вовка - ось повний список Заземлений комах, де їх знайти, і, головне, як їх найкраще вбити.

Подальше читання

 • Рейтинг найкращих і найгірших наборів броні, якими ви можете володіти, у Grounded
 • Де знайти всі найбільш затребувані та незрозумілі матеріали в Grounded
 • Як розблокувати оновлення інструментів другого рівня в Grounded

Маленькі помилки

Газовий кліщ

Місце заземленого газонного кліща
 • Де знайти: Колодами або високою травою
 • Рекомендоване обладнання: Базова броня, якщо брати на себе багато

Газонні кліщі дратують дрібниці. Хедкраби Заземлений, можна сказати. Ці маленькі тварини надзвичайно агресивні, і там, де їх є, часто буває багато. Їх швидко і легко зняти, але їх невеликий розмір і швидкість можуть означати, що вони кинуться на вас ще до того, як ви їх помітите на землі. Не маючи взагалі жодних обладунків, вони завдають поважного шкоди. Прийміть занадто багато з них рано, і ви можете зіткнутися з ранньою могилою.

З огляду на це, все, що вам дійсно потрібно зробити, щоб убити газонного кліща, - це розмахувати його двома основними знаряддями. Приглушення від молотка може полегшити подальшу атаку, але ви можете захотіти щось швидке, наприклад, спис, щоб зняти його, перш ніж він матиме шанс навколо вас заплутати.

Гнат

 • Де знайти: Вони знаходять вас.
 • Рекомендоване обладнання: Що завгодно

Ці нечіткі маленькі листівки час від часу приїжджають для швидкого перекусу, який є достатньо м’яким, щоб користувачі навушників могли посваритися в реальному житті. Мошки зазвичай приходять парами. Так чи інакше здається. Підійшовши впритул, вони знову повільно відлетять, піднімаючись вгору та вниз.

Ви повинні бути досить точними, щоб вдарити ці речі, поки вони там, тому продовжуйте стрибати та розгойдуватися будь-яким інструментом, який у вас є. Щоб збити один, потрібно лише два удари, але з урахуванням того, скільки вони рухаються, найкраще перемогти його одним ударом чогось гострішого.

Попелиця

Попелиця
 • Де знайти: Будь-де, але переважно висока трава
 • Рекомендоване обладнання: Що завгодно

Попелиця - це маленькі зелені тваринки, яким подобається бігати вперед, озиратися назад і знову тікати, коли наближаєшся. Вони взагалі не готові до бою, і, взявши один, не слід приймати більше одного удару. Відомо, що вони піднімаються на стебла рослин і навіть звисають на них догори ногами, тому не забудьте нанести вражаючий удар, коли їх наздоженете, перш ніж вони вирішать відступити далеко за межами вашої досяжності. Вони є хорошим джерелом м’яса для барбекю. Це все.

Довгоносик

Місце заземленого довгоносика
 • Де знайти: Де завгодно
 • Рекомендоване обладнання: Що завгодно

Як і Попелиця, Довгоносики використовуються лише для того, щоб утримувати метр вашої ноги наповненим. Однак довгий ніс є важливою частиною ремесла протигазів. Довгоносики видають зовсім небагато шуму. Вони звучать як сварливі старці, що шарудять дорогою по вулиці. Отже, якщо ви не бачили, як інші помилки переслідували когось за короткий час, просто послухайте їх чіткий звук.

Павук

Місце павуків Заземлене
 • Де знайти: Навколо гнізд павуків, як на болоті на північний захід від Таємничої машини
 • Рекомендоване обладнання: Що завгодно

Павуки є чудовим джерелом шовкового павука - припускаючи, що ви зможете дістатися до речей без того, щоб їхня мати-матуся забрала з вас шматок. Павуки можуть бути на курганах, прикрашених павутиною, або глибоко в тунелях. Напевно, ви, мабуть, захочете обробляти їх зовні, якщо це можливо. Якщо повноцінний павук атакує тунель, ви не вийдете звідти живим.

Крик павука все одно зробить більшість з них краєм, але коли їм вдається взяти чотири чи п’ять беззбройних ударів, не чекайте великої бійки, якщо їхні батьки не втягнуться.

Середні помилки

Місце розташування грунту Заземлене

Grub

Де знайти: Будь-яка напіввідкрита територія з великою кількістю безперешкодного бруду

Рекомендоване обладнання: Що завгодно (лопата для жолудів, необхідна для ініціації)

Потрібно трохи вагатися, коли називати Grub середньою помилкою, але це, безумовно, більше, ніж тварини вище.

Соковитий груб - це комаха, яка заривається під ґрунтом. Не в печері, а трохи нижче ваших ніг. Все, що вам потрібно зробити, щоб його розкрити, - це пройти по брудному сліду, який він залишає, і заколоти кінчик ґрунту Лопатою з жолудів.

Це одне лише приголомшує Грубу, коли вона вискакує з-під землі. Оскільки він вже отримав певний збиток від лопати, ще один чи два влучення практично будь-якого предмета призведе до вибуху помилки.

Робітник Мураха

Місце заземленого працівника мурахи
 • Де знайти: Мурашники (на північний захід від Таємничої машини) або переслідування менших помилок
 • Рекомендоване обладнання: Мінімальна броня + молот та інша зброя

Незважаючи на свої розміри, робочі мурахи б’ють досить сильно - особливо без жодної броні. Якщо ви дійсно хочете на початку пропустити щось на зразок Grub Armor, секрет побиття армій робочих мурах криється в хорошій тупій зброї.

Збиваючи мурашок чимось таким простим, як Гальковий молоток, це вразить їх. Поки вони приголомшені, у вас має бути достатньо часу, щоб перейти на більш сильну зброю, як Сокира чи Списа, щоб нанести останні кілька ударів.

Зберіть пару мурашок разом в одному місці, і ви зможете зняти їх усіх відразу. Тільки будьте обережні, приймаючи занадто багато. Якщо їм вдасться оточити вас, у вас не буде великих шансів.

Солдат Мураха

Заземлений солдат-мураха
 • Де знайти: Мурашники (на північний захід від Таємничої машини) або зрідка блукаючи
 • Рекомендоване обладнання: Grub Armor або краще / еквівалент + Ant Club

Агресивний тип мурашок, вони позначаються досить великими та гострими кліщами замість коротшого, круглішого гризуча Робочих Мурах. Інший спосіб розрізнити Солдатського Мураху над Робочим Мурахою - це те, як він реагує на Вас. Якщо воно починає бій з вами, це Солдат. Якщо ні, то це Робітник.

Мурахи-солдати мають набагато більше HP, ніж їхні лакеї, що робить їх більш жорсткими цілями. Вони також беруть більше ударів такої хорошої тупої зброї, як Мурашиний клуб, щоб оглушити, що робить їх особливо важкими для боротьби на ранніх стадіях. Якщо ви хочете взяти їх на озброєння без особливого броні для свого імені, навчитись ідеально блокувати їх атаки є ключовим. Їх атака настає набагато пізніше, ніж дозволяє анімація, тому тримайте блок до тих пір, поки не дізнаєтесь, коли їх атака насправді падає.

Жук-бомбардир

Місце заземленого жука-бомбардира
 • Де знайти: Біля великих граблів
 • Рекомендоване обладнання: Grub Armor або еквівалент, Спис для спінінга

Жуки-бомбардири досить рідкісні, і хоча вони можуть виглядати не надто грізними, вони приблизно такі ж жорсткі, як страшний павук-куляр. На щастя, вони мають досить схожий шаблон атаки, тобто багато стратегій, які ми використовуємо, щоб знищити Orb Weaver, можуть бути застосовані тут.

Це означає, що ви наближаєтесь до помилки та кружите її, коли ви атакуєте списом. Тримайте трохи витривалості в резерві, щоб ви могли вдарити спринт, коли він готує атаку, і ви повинні опинитися на його тилу або фланзі, перш ніж атака потрапить.

На відміну від Orb Weaver, кислота, яку бомбардирський сплюнок випльовує зі своєї спини на передню частину, затримується на землі, тому вам доведеться трохи відтягуватися назад, коли обертаєтесь, щоб відштовхувати його від цього, поки він не розвіється.

Убивство жука-бомбардира має важливе значення для створення сокири комах рівня 2 - те, що вам знадобиться, щоб зібрати Беррі Шкіра та продовжити оновлення.

Личинка

Розташування заземленої личинки
 • Де знайти: У норі на схід від таємничої машини
 • Рекомендоване обладнання: Основна броня, Мурашиний клуб

Личинка досить швидко атакує і хитається ліворуч і праворуч, але до тих пір, поки ви розумієте, наскільки вони мляві, вони не зможуть взяти їх без проблем. Вони слабкіші за Солдатського мураха з точки зору HP, але спробуйте сісти на їх поїзд, і вас швидко злякають.

Найкращий спосіб зайняти Лавру - розташуватися табором у частих місцях нересту і вивезти кожного з них, коли вони з’являються самі. Це місце прямо з лабораторії Оук - гарне місце для цього. Кілька гойдалок Мурашиного клубу повинні збити їх із запамороченням, настільки довго, щоб добити їх.

Великі помилки

Сонечко

Заземлена сонечко як бити
 • Де знайти: Будь-де, іноді жуючи траву або дрібніших тваринок
 • Рекомендоване обладнання: Grub Armor with Ant Club (допомагає протигаз)

Більшість людей їх люблять - інші їх справді ненавидять. Покірна Божа корівка - одна з перших більших комах, з якими ви зустрінетесь у Землі. Вони не зашкодять вам - принаймні, поки ви не заподіюєте їм шкоду. Хоч зробіть махи без належного спорядження, і наступний тиждень вас чекає швидше, ніж ви зможете продовжити свою атаку. Господар всемогутнього бонка, Божа корівка не страшна для боротьби. На відміну від павука, який атакує своїми гротескними іклами, Божа корівка більш-менш збиває вас головою. Але є один спосіб відбити це.

Окрім того, що навчитися бездоганно блокувати атаки, щоб уникнути заглушаючих оглушень, існує простіший спосіб відправити його в упаковку, ніж ретельний хронометраж відхилень та управління витривалістю - його встановлення. Це правильно. Це не бездоганно, але один із способів «зіткнутися» з Божою корівкою - встати на спину і побити її. Це не може зробити багато, щоб напасти на когось досить сміливого, щоб піднятися на борт, тому, припускаючи, що ви можете триматися на ногах, потрапляння на сонечко повинно обійти необхідність підготуватися, перш ніж брати його звичайним шляхом. Це принаймні ярлик до пристойного обладнання.

Смердючий клоп

Стратегія Stinkbug Обгрунтована
 • Де знайти: Відкрита територія на крайньому заході таємничої машини
 • Рекомендоване обладнання: Grub Armor with Ant Club (допомагає протигаз)

Можливо, ви випадково натрапили на пару Стінкбугів у своїх перших подорожах. Це великі тварини плоского вигляду. Зовні трохи схожий на таргана, за відсутності кращого терміну. Вони часто підводять це сонечками, і, як і дівчата, їх не можна сприймати легковажно.

Смердюки не тільки сильно б'ють, але й отруюють. Вони роблять це, виділяючи хмару отруйного газу навколо них після тривалого часу заряду. Ви помітите це, коли вони стирчать прикладом у повітрі довше середньої атаки. Якщо ви бачите, що це прийде, створіть резервну копію.

Зачекайте, поки дим очиститься або викине їх з нього, і починайте приголомшувати їх. Мурашині клуби чудово для цього підходять, тому гойдайтеся геть. Вони отримують справжнє побиття, тому вам доведеться чекати між шквалами, щоб заблокувати контратаки, і нехай ваша витривалість нарощується, перш ніж нанести останні кілька ударів.

Грубої броні має бути більш ніж достатньо, щоб взяти на себе їх, припускаючи, що у вас є кілька відновлювальних засобів, щоб поповнити вас на випадок, якщо ви пропустите блок чи два. Вміння підвищувати витривалість цього конкретного набору допоможе вам отримати ще пару махань з клубу «Мурахи», тож це ні до чого.

Вам потрібно буде вбити смердючого клопа, щоб створити протигаз. Після того, як ви це отримаєте, вбити додаткових Стернбугів повинно бути легко, оскільки це дозволить вам бити їх, поки вони вихлюпують свою хмару отрут, щоб отримати легкі безкоштовні попадання.

Як бити павуків у Grounded

Заземлений куляч

Ткач кулі

 • Де знайти: Блукаючи травою, дерев'яними колами на північ
 • Рекомендоване обладнання: Божа корівка або еквівалент, Мурашиний клуб

Ткач кульок - один із найпростіших павуків, на яких можна взяти участь Заземлений. Його приклади з прикладом можуть зробити це страшним, але навчіться наближатися, не збиваючись з місця, і ви отримаєте всі інструменти, необхідні для його використання, навіть не подряпавшись.

Секрет боротьби з Орбі-Ткачем полягає у використанні його повільних атак. Вони можуть виглядати швидко, але спосіб, яким повинен викручуватися куля для кожного укусу, означає, що дуже легко уникнути. Не потрібно блокування.

Що ви хочете зробити, це заманити Orb Weaver на відкриту територію. Підійдіть близько і просто почніть обдурювати його, коли розмахуєте. Залишайтеся досить близько, і ви завжди опинитесь на його фланзі до того моменту, коли укус зійде. Забивання цього методу означає, що ви зможете взяти на себе страшний Орбійський ткач без жодної броні. Просто запакуйте швидку зброю (як спис), і вам слід добре попрактикуватися.

Вовк-павук

Заземлений павук-вовк
 • Де знайти: Підлісок, як під дубом, біля лабораторії або ягідного чагарнику
 • Рекомендоване обладнання: Божа корівка або еквівалент, Монетний дріт

Якщо ви не загартований ветеран, ви не зможете взяти на себе страшного павука-вовка без попередньої підготовки. На відміну від Orb Weaver, вам більш-менш доведеться зробити кілька ударів, щоб досягти успіху тут.

Спосіб перемоги павука-вовка полягає в техніці Perfect Block. Вивчіть його анімацію атак, зафіксуйте час, і ви відміните кожну унцію шкоди, яку він завдає. Тримання блоку швидко вичерпає ваш HP (і вашу броню), але навчіться Perfect Block, і ви зможете обійтися лише кількома екстреними пластирами.

Ви хочете отримати високоякісну зброю (наприклад, Монетний двір), щоб надійно взяти її на озброєння. Все інше, і бій триватиме занадто довго, збільшуючи ваші шанси провалити занадто багато блоків і згризти пил.

Останні повідомлення