Як зробити Galaxy S9 схожим на фондовий Android - TheUnlockr

Galaxy S9 і S9 Plus нещодавно були випущені, але не всі є шанувальниками програмного забезпечення, що живить кожен пристрій. Інтерфейс користувача Experience від Samsung - раніше відомий як TouchWiz - покращувався з кожним оновленням та випуском смартфона, однак все ще є багато людей, які вважають за краще працювати з чимось більш оголеним. На щастя для вас, ми покажемо вам, як зробити ваші S9 та S9 Plus схожими на базову версію Android.

Вибір пускової установки

По-перше, вам потрібно змінити пускову установку. Якщо ви не знайомі з звичайним інструментом, це в основному програма, яку ви використовуєте як домашній екран. У магазині Google Play є безліч індивідуальних пропозицій, але якщо ви намагаєтесь досягти такого вигляду на Android, рекомендуємо вибрати Pixel Launcher. Для цього перейдіть до цього веб-сайту на своєму мобільному пристрої, торкніться синьогоЗавантажити APKвнизу сторінки та збережіть програму встановлення на своєму пристрої.

як зробити галактику s9 та плюс схожою на Android 4 Select Pixel Launcher 467x960як зробити галактику s9 та плюс схожою на Android 3 tap встановити 467x960як зробити галактику s9 та плюс схожою на android 2 завантажити apk 467x960

Після завантаження витягніть сповіщення вниз або перейдіть доMyFilesна телефоні - і торкніться файлу .apk, а потім -Встановити. Після успішного встановлення програми запуску торкніться домашньої кнопки та виберіть її з отриманого списку. Якщо ви хочете постійно використовувати програму запуску пікселів, рухаючись вперед, продовжуйте і виберітьЗавждиу правому нижньому куті.

Вибираючи програму обміну повідомленнями

як зробити галактику s9 і плюс схожою на фоновий месенджер для Android 1як зробити галактику s9 та плюс схожою на фоновий месенджер Android 2як зробити galaxy s9 і плюс схожим на стоковий месенджер Android 3

Наступне, що ви захочете змінити, - це програма обміну повідомленнями. Ми особисто надаємо перевагу пропозиції Google, оскільки вона дозволяє вам змикати повідомлення, читаючи їх, але більшість користувачів, швидше за все, захочуть дотримуватися чогось на зразок повідомлень Android. Щоб налаштувати його, просто перейдіть до Google Play, встановіть програму та виконуйте підказки на екрані, щоб встановити програму як платформу обміну повідомленнями за замовчуванням. Ми також пропонуємо вам взяти акціонерну клавіатуру Google, доречно названу Gboard, яка доповнить Android Messages - процес встановлення / налаштування такий самий, як і для згаданої платформи обміну повідомленнями.

Встановлення Chrome як браузера за замовчуванням

як зробити галактику s9 та плюс схожою на Android chrome 1як зробити галактику s9 та плюс схожою на android chrome 2як зробити галактику s9 та плюс схожою на android chrome 3

Далі, переконаймося, що Google Chrome встановлено як веб-переглядач за замовчуванням. Для цього натисніть значок гвинтика у верхньому правому куті головного екрана, виберітьПрограмита торкніться трьох крапок у верхньому правому куті. Потім виберітьПрограми за замовчуванняму меню, що з’явиться, торкнітьсяДодаток для браузера, і перевірте бульбашку поручChrome. Тепер, коли ви відкриваєте посилання або щось, що вимагає вашого браузера, ваш телефон повинен автоматично відкривати вміст у Chrome.

Вибір відповідного номеронабирача

як зробити галактику s9 та плюс схожою на стандартний андроїд номер 1як зробити галактику s9 та плюс схожою на стандартний набір для Android 2як зробити галактику s9 та плюс схожою на стандартний набір для Android 3

Після того, як ви встановили браузер за замовчуванням, настав час звернути вашу увагу на номер набору номера та контакти. Жодна з них не доступна для біржової версії (про яку ми знаємо), але в магазині Google Play є гідний клон, який називається ExDialer. Після завантаження та встановлення програми відкрийтеНалаштування меню, виберітьПрограми, і торкніться трьох крапок у верхньому правому куті. Далі виберітьПрограми за замовчуванняму меню, що з’явиться, торкнітьсяДодаток для дзвінківта виберітьExDialer.

Вибір календаря

як зробити галактику s9 та плюс схожою на календар календаря Android 1як зробити галактику s9 та плюс схожою на календар Android 2як зробити галактику s9 та плюс схожою на календар календаря Android 4

Тепер встановимо Google Calendar як додаток для переходу до календаря. Додаток вже має бути на вашому пристрої, але якщо ні, ви можете забрати його з Google Play Store. Після встановлення перейдіть до Налаштуванняменю, виберітьПрограмита торкнітьсяКалендар. Потім натиснітьОчистити за замовчуванням, і наступного разу, коли щось вимагатиме введення події, виберіть Календар Google від хосту доступних опцій, який встановить його як календар за замовчуванням, який рухається вперед.

Реалізація живих шпалер

Хоча це не зовсім “запасний” Android, однією з кращих функцій, яку Google вирішив внести у свій модельний ряд Pixel, є живі шпалери. Вони зображують космічний простір та інші екзотичні регіони і по суті функціонують як анімовані фони, додаючи вашому пристрою сучасний сенс. Однак їх додавання до Galaxy S9 та S9 Plus є багатоетапним процесом.

вибір галактики для Samsung Galaxy S9 - Девід Коген / Розблокувач

Спочатку перейдіть до магазину Google Play і завантажте програму Wallpapers. Потім перейдіть на веб-сайт XDA на своєму мобільному пристрої, завантажте файл AKP, перерахований у першій публікації, та збережіть програму встановлення безпосередньо на телефон. Після завантаження витягніть сповіщення та торкнітьсяВстановити, який повинен увімкнути розділ для живих шпалер у програмі Wallpapers. Після того, як це подбали, просто виберіть шпалери на вибір, натиснітьВстановити шпалериу правому верхньому куті та виберіть, чи хочете ви встановити його як домашній екран або як домашній екран, так і екран блокування!

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення