Як зупинити злодіїв пакетів

Багато років тому святкові покупки означали боротьбу з натовпом у цегляних магазинах. Вам довелося б їздити навколо місця для паркування, чекати годинними чергами і мчати до полиці, щоб отримати останню іграшку Ельмо, яку так хотів ваш племінник. Зараз справа йде дещо інакше. Для багатьох з нас святковий шопінг означає вдивлятися в екран, натискати на різні сайти, досліджувати товари та порівнювати угоди. Згідно з даними про покупки "Чорної п’ятниці" та "Кіберпонеділка" від Rakuten за 2017 рік, "онлайн-доходи та покупки на День Подяки зросли на 28 відсотків та на 35 відсотків у порівнянні з минулим роком відповідно".

Інтернет-магазини стають все більш нормою і займають належне місце як кращий спосіб. Однак є кілька основних недоліків покупок в Інтернеті. Поряд із зручністю покупки з будь-якого місця та доставки предметів до ваших дверей, є додатковий ризик крадіжки.

Протягом 2016-17 років майже у кожного п’ятого жителя США викрали пакунок, а святкові дні - це час, коли крадіжки пакунків, як правило, зростають. Більшість людей, які намагаються завадити піратам під'їзду, вже знають трюки щодо варіантів доставки, такі як вимагання підпису, використання Amazon Locker або планування доставки, коли вони вдома. Але, з деякими з цих варіантів, ви втрачаєте зручність, яку має забезпечити Інтернет-шопінг. Як ви можете захиститися від піратів під’їзду в цей святковий сезон? Ось кілька порад, які допоможуть запобігти крадіжці упаковки.

Отримайте собі якусь технологію, яка зупиняє злодіїв

Nest Hello Review Террі Уолш / Цифрові тенденції

Ви, напевно, бачили відео на YouTube або Facebook, де піратів на ґанку ловлять на пакетах, що крадуть відео. Такі пристрої, як камери відеоспостереження та дзвінки у відеодомофони, можуть допомогти стримати злодіїв. Якщо потенційний злодій визнає технологію, він може втекти. Але навіть якщо вони спробують викрасти пакет, ви отримаєте сигнал про рух на телефоні, а деякі камери та дзвінки оснащені домофонами, які дозволять вам кричати "киньте цей пакет!" біля потенційного пірата піраміди. І якщо людині вдається крадіжка, у вас є пірат на відео, яким ви можете поділитися з сусідами, поліцією та навіть місцевою телевізійною станцією, намагаючись їх зловити.

Деякі з наших улюблених відеодзвінків включають Nest Hello за ціною 229 доларів. Ви також можете піти з Ring, який пропонує цілий ряд відеодзвінків на вибір. Оригінальний дзвінок у дзвінок Ring становить приблизно 100 доларів, Ring 2 обійдеться вам у 200 доларів, а Ring Pro - 250 доларів.

Огляд Netgear Arlo Pro 2 Девен Метьєс / Цифрові тенденції

Що стосується камер, нам подобається модельний ряд від Arlo Pro. Вони чудово підходять для лову піратів на веранді, оскільки вони стійкі до погоди, мають функцію виявлення руху і навіть мають гучну сирену. Ви також можете піти з кільцевою камерою Spotlight Cam (200 доларів США), яка активувала пульт дистанційного керування сиреною, яку ви можете активувати, якщо побачите злодія, який причаївся, коли вас немає вдома. Якщо ви хочете більш недорогий варіант, ви можете придбати дві упаковки зовнішніх камер Zmodo за 65 доларів. Ознайомтеся з нашими виборами найкращих зовнішніх камер домашнього відеоспостереження тут.

Одним із додаткових заходів безпеки, який ви можете вжити, є розміщення на своєму під'їзді вивіски, яка повідомляє злодіям, що вони перед камерою. Знаки, на яких написано «Посміхніться, ти на камеру» або «Пірати під'їзду будуть розміщені в Інтернеті», можуть змусити злодія двічі подумати, перш ніж продовжувати злочин.

Запаліть своє майно, як ялинку

Дженні Макграт / Цифрові тенденції

Якщо є щось, що може стримати злодія, це думка бути ідентифікованим. Якщо ваше майно добре освітлене як усередині, так і зовні, злодій може подумати, що хтось вдома, або ж може переїхати до іншого будинку, побоюючись, що його спіймають.

Тут можна робити багато різних речей. Ви можете залити свій будинок розумними лампочками з датчиком руху або навіть придбати розумні вимикачі світла з функціями таймера (наприклад, розумний вимикач Wemo за 40 доларів) та лампочки (як цей TP-Link Kasa за 20 доларів), щоб ви могли запалити своє світло періодично, коли вас немає вдома. Є також розумні підсвічування під'їзду, такі як світло Maximus та камера від Kuna.

Рухове освітлення допоможе повідомити вас, якщо хтось заходить у вашу власність. Прожектор Ring з камерою безпеки з активацією руху, двосторонньою розмовою та сигналізацією сирени - розумний вибір, але він коштує 249 доларів. Ви також можете придбати щось дешевше, наприклад, світлодіодне зовнішнє освітлювальне світло від Leonlite з двома головками, що активується рухом, за $ 31 або просто взяти щось у своєму місцевому магазині техніки.

Встановіть пастку

Якщо ви регулярно маєте справу зі злодіями пакетів, вам, можливо, доведеться вдатися до кардинальних (і, можливо, незрілих) заходів. Покладіть підроблений пакет і наповніть його блискітками, сардинами чи чимось іншим, що комусь не буде цікаво відкривати. Використовуйте свою фантазію. Тільки переконайтеся, що це нічого небезпечного.

Один розумний винахідник створив захисний пакет, який називається Package Guard. На пристрої у формі фрізбі читається "розміщуйте тут пакети". Якщо пакет витягується з пристрою, спрацьовує сигналізація (як автомобільна сигналізація) і звертає увагу на пірата під'їзду.

Ви також можете отримати інші ідеї щодо того, як встановити пастку, здійснивши пошук за запитом "піратська пастка під'їзду" на YouTube. Ви будете здивовані тим, до чого вдаються деякі люди, щоб утримати злодіїв.

Інші тактики: дресируйте собаку, поговоріть із сусідами, виправте ландшафтний дизайн

Собаки

Собаки чудово підходять для домашньої безпеки. KTVB запитав 86 ув'язнених грабіжників, які їхні найбільші фактори стримування при проникненні в будинки. Більшість грабіжників заявляли, що якщо у власників будинків є велика собака, це завадить їм увійти в будинок.

Якщо у вас є собака, привчіть цуценя гавкати, коли вони відчують когось на вашому під'їзді або у вашому дворі. Шум може привернути увагу до вашої власності та потенційно відлякати злодія.

Сусіди

Один із простих способів запобігти крадіжці вам пакунків - це дивитись на ваш будинок, коли ви не вдома. Поговоріть із сусідами, яким ви довіряєте, щоб вони стежили за вашими пакунками, коли ви знаходитесь поза домом, і ви робите те саме для них. Розгляньте можливість приєднатися до годинника Neighborhood або скористатися додатками спільноти, такими як Nextdoor.

Ландшафтний дизайн

Американські системи сигналізації пропонують мати чітке поле зору до вашого будинку, щоб запобігти крадіжкам. Оскільки крадіжка пакунків все ще є крадіжкою, вони фактично не заходять у ваш будинок, така ж ідея застосовується і тут.

Тримаючи кущі та дерева обрізаними, щоб легко було здалеку побачити людину на вашому ґанку, це може допомогти утримати когось від крадіжки перед вашим домом. З іншого боку, ви можете не хотіти, щоб ваша пряма видимість була настільки чіткою, що всі бачать, що на вашому під'їзді стоїть купа пакетів. Очистіть це досить, щоб злодій не міг сховатись, але не настільки, щоб ви рекламували, що у вас є пачка ласощів, готових до захоплення.

Останні повідомлення