Як зберігати файли на OneDrive у Windows 10

OneDrive - це хмарна платформа зберігання даних Microsoft, яка повністю інтегрована в Windows 10, що робить її чудовим вибором для спільного використання файлів та хмарних резервних копій на ваших пристроях. Ви можете переміщати файли та папки до та з OneDrive кількома різними способами, але жоден з них не є складним, і всі вони швидкі. Ось як зберігати файли в OneDrive у Windows 10.

Вас цікавлять інші варіанти хмарного сховища? Ознайомтесь з нашим посібником із найкращих клієнтів хмарного резервного копіювання.

Крок 1: Відкрийте папку OneDrive

Одна папка на Диску

Нові інсталяції Windows 10 автоматично мають папку OneDrive. Щоб його знайти, шукайтеOneDrive у вікні пошуку Windows біля меню «Пуск». Потім виберіть відповідний результат.

Крок 2: Перемістіть файли в папку OneDrive

Переміщення файлів у папку OneDrive робить їх доступними через різні інші програми та клієнти платформи хмарного сховища. Залежно від того, чи хочете ви використовувати OneDrive для резервного копіювання, або хочете зберігати файли там, а не на ПК з Windows 10, ви можете скопіювати та вставити або вирізати та вставити їх у папку OneDrive. Щоб отримати додаткову інформацію про вирізання та вставлення, перегляньте наш посібник із комбінацій клавіш для Windows 10.

Який би метод ви не використовували, якщо ви перенесли файли в папку OneDrive, вони тепер зберігаються в OneDrive! Це так просто

Примітка. Якщо ви виявите, що файли, розміщені в папці, мають піктограму, схожу на пару стрілок, що обертаються, цей файл не синхронізовано з OneDrive. Можливо, у вас не запущена програма OneDrive. Для цього виконайте пошук OneDriveу пошуку Windows і виберіть програму OneDrive, а не папку. Це повинно викликати синхронізацію. Якщо ні, клацніть правою кнопкою миші відповідний файл і виберіть Поділитися.

Програма OneDrive

Використовуйте програму OneDrive

Щоб отримати більше функціональних можливостей OneDrive у Windows 10, ви можете використовувати автономну програму.

Крок 1: Знайдіть OneDrive на панелі пошуку Windows і виберіть програму OneDrive підПрограми заголовок. Якщо у вас його не встановлено, знайдіть Магазин Microsoftзамість цього виберіть відповідний результат. Шукати OneDrive у магазині виберіть програму OneDrive та виберітьОтримати. Після встановлення виберітьЗапуск.

Папка OneDrive

Крок 2: Виберіть папку, в якій ви хочете зберігати файли (або створіть нову, використовуючиПапка у верхньому меню). Потім перетягніть усі файли, які ви хочете там зберегти, у головне вікно, і вони автоматично синхронізуються з вашим обліковим записом Microsoft OneDrive. Крім того, використовуйте Завантажити на верхній панелі меню, щоб вибрати файли та папки, які ви хочете там зберігати.

Програма OneDrive

Використовуйте веб-сайт OneDrive

Інший спосіб зберігати файли на OneDrive в Windows 10 - через веб-сайт OneDrive. Він працює приблизно так само, як і програми, але ви можете отримати до нього доступ на будь-якій машині Windows 10.

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт OneDrive і увійдіть, використовуючи посилання у верхньому правому куті та дані вашого облікового запису Microsoft. Він повинен збігатися з вашим іменем користувача та паролем для входу в Windows 10.

Крок 2: Виберіть папку, в якій ви хочете зберігати файли, або створіть нову, вибравшиНовий у верхній панелі меню.

Веб-сайт OneDrive

Крок 3: Перетягніть будь-які файли, які потрібно зберегти в OneDrive. Крім того, використовуйтеЗавантажити у верхньому меню, щоб надіслати будь-які файли та / або папки до сховища OneDrive.

Останні повідомлення