Twitter Now дозволяє додавати перископне посилання у свій профіль

щебетати перископ посилання прямий ефірTwitter запускає нову можливість інтеграції Periscope для користувачів платформи прямої трансляції. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете надати посилання на свій профіль Periscope на своїй сторінці в Twitter. Нова функція подібна до посилання на профіль Vine Twitter, яке було введено приблизно в той час минулого року.

Якщо ви жорсткий користувач Periscope, ви, напевно, вже вказали посилання на свій профіль у полі веб-сайту на своїй сторінці в Twitter. Можливо, ви захочете прислухатися до нашої поради, коли ми запропонуємо вам видалити її та почати використовувати цю нову функцію, яка має свої пільги - плюс тепер ви можете використовувати поле веб-сайту для посилання на окремий вибраний вами сайт. Як затятий користувач Twitter, ви захочете вкласти якомога більше інформації у свою біографію та навколо неї, як можна буквально.

Коли ви активуєте посилання, воно з’явиться під вашим біографічним значком поруч із піктограмою Перископ. Найкраща частина функції полягає в тому, що піктограма починає блимати, коли ви починаєте трансляцію в режимі реального часу, вказуючи на те, що ви “Live on Periscope”, і дозволяючи іншим користувачам налаштовуватися. Щоб активувати посилання, просто натисніть “редагувати профіль” на вашій сторінці профілю в Twitter і встановіть прапорець "показати мій профіль Periscope".

Тепер ви можете зв’язати Periscope зі своїм веб-профілем у Twitter! Виберіть «Редагувати профіль» і поставте прапорець «Показати мій профіль Periscope». //t.co/IfNzGGlZbP

- Довідка Periscope (@periscopehelp) 4 жовтня 2016 р

Twitter вдосконалив інтеграцію Periscope на своїй флагманській платформі, намагаючись полегшити користувачам запуск та перегляд прямих трансляцій. Компанія розпочала рік, представивши в Twitter відео, що відтворює відео Periscope. Потім у червні він запустив кнопку "Прямий ефір", що дозволяє користувачам швидко перейти на пряму трансляцію Periscope, перебуваючи в додатку Twitter. Минулий місяць привіз із собою можливість підписатись на сповіщення в прямому ефірі у Twitter.

Додаткова популярність, яку отримує Periscope, може полягати лише в тому, що Twitter хоче збільшити кількість прямих трансляцій. Попереднє велике відео-сподівання Twitter від Vine наразі швидко згасає, а також є привид Facebook Live, який завжди був повністю інтегрований у соціальну мережу. Як ми бачили з Meerkat, колись перспективні програми можна легко оминути в нестабільному секторі прямої трансляції. Це останнє, що Twitter хоче для Periscope.

Останні повідомлення