Як Pioneer зробив цифрове підсилення більш музичним

Хоча цього року Pioneer не анонсує нічого нового спеціально для виставки CEDIA Expo, ми отримали шанс уважніше ознайомитися з деякими новими технологіями, які компанія нещодавно анонсувала. Серед найцікавіших з них - останні досягнення Pioneer у галузі цифрового підсилення класу D.

Зарезервована для двох моделей лінійки Elite SC (SC-57 на 2000 доларів і SC-55 на 1600 доларів). Версія цифрового підсилення класу D від Pioneer “D3” обіцяє подолати проблеми, які мучили цифрові підсилювачі в минулому.

Ми поспілкувались з Руссом Джонстоном, виконавчим віце-президентом відділу побутової електроніки Pioneer, який знайшов хвилину, щоб ознайомити нас із деякими перевагами, які має забезпечувати підсилення D3. На початку списку: покращена музичність.

Клас D3 ДизайнДжонстон пояснив, що завдяки тісній співпраці з технологіями ICEpower для розробки абсолютно нової схеми підсилювача була створена нова конструкція "прямого прохідного шляху", яка за своєю природою просто звучить краще. Тепер кожна схема інтегрована безпосередньо в основну плату і, як видно з фотографій праворуч, включає набагато менше деталей. Зниклі, пояснив Джонстон, раніше були там лише для того, щоб покращити звук низької цифрової якості.

Інший головний фактор, що впливає на отримання високо музичного звуку з підсилення D3, мабуть, пов'язаний з тісними робочими стосунками з високо оціненою Air Studios, яка поставила свою сертифікацію на обох приймачах Elite-SC.

Піонер 2-го поколінняЗа даними Pioneer, два нових приймачі мають надзвичайно низький коефіцієнт THD (загальне гармонійне спотворення), що становить, 003 відсотків при 100 Вт. Щоб поставити це на перспективу, багато приймачів класу A / B намагаються досягти чесного рейтингу THD на 0,08%. У нетехнічних словах: ці приймачі повинен звучить дуже, дуже добре.

Деякі інші переваги цього типу підсилення полягають у меншій витраті енергії та, як прямий наслідок, набагато меншій кількості тепла. Крім усього іншого, зменшена потреба в потужності дозволяє приймачу повністю живити всі свої канали протягом тривалого періоду часу без особливих навантажень і дуже мало тепла. Насправді ми відзначили значну і відчутну різницю в тепловій потужності між SC-57 і VSX-1021, які сиділи поруч один з одним, підсилюючи той самий сигнал на тому ж рівні, до ідентичного навантаження.

Щоб отримати додаткову інформацію про посилення на роботі в останній лінійці Elite SC від Pioneer, перегляньте наше відео з підлоги CEDIA.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found