Як встановити „кіт сигнал” Інтернет-ліги захисту на своєму блозі Tumblr

Сигнал кота Інтернет-ліги захисту

Хочете допомогти захистити Інтернет від необізнаних чи відверто небезпечних політиків? Тепер ви можете за допомогою нещодавно запущеного "котячого сигналу" Інтернет-ліги захисту (IDL). - запитаєте ви, що за біса - це «котячий сигнал»? Читати далі ...

Натхненний як Бетменом, так і любов’ю Інтернету до котячих, котячий сигнал - це трохи коду, створеного IDL, який кожен може вставити на свій веб-сайт. Щоразу, коли якийсь законодавчий акт, торгова угода чи інші урядові дії, що становлять загрозу для відкритого Інтернету, піднімають свою потворну голову, сигнал кота спрацьовуватиме, попереджаючи легіони веб-користувачів про те, що час для дій настав.

IDL, який був заснований некомерційною організацією "Бій за майбутнє" (FFTF) і підтримується такими організаціями, як Reddit, Mozilla, WordPress та Electronic Frontier Foundation (якщо назвати лише декілька), а також членами Конгресу, включаючи Республіку. Даррелл Ісса (R-CA) та сенатори Джеррі Моран (R-KS) та Рон Вайден (D-OR) - прагне створити рух користувачів Інтернету, який допоможе боротися за Інтернет, як це зробили 24 мільйони битва проти Закону про зупинку піратства в Інтернеті (SOPA) та Закону про захист інтелектуальної власності (PIPA) на початку цього року.

Якщо ви запитаєте мене, сигнал про кота - це фантастична ідея: потрібно йти в ногу з безліччю рахунків, які можуть змінити Інтернет, оскільки ми знаємо, що це робота повний робочий день, і багато користувачів Інтернету, які в іншому випадку допомогли б боротися з хорошою боротьбою, вже зношені процесом. За сигналом кота ви дізнаєтесь, коли справді час діяти. Тож ось короткий посібник із встановлення кодового сигналу кота у вашому блозі.

Крок 1: Зареєструйтесь

Перш ніж ви зможете отримати код, вам потрібно буде стати членом IDL. Для цього просто зайдіть на InternetDefenseLeague.org і зареєструйтесь. Вам потрібно буде або ввести свій веб-сайт та адресу електронної пошти, або авторизувати додаток IDL Twitter, який одночасно зареєструє вас як учасника та надасть дозвіл IDL періодично надсилати твіти через ваш обліковий запис. (Ви можете вибрати, як часто це може робити.)

Крок 2: Візьміть код

Після реєстрації ви отримаєте доступ до коду через веб-сайт IDL. Клацніть на посилання «Отримати код для вашого сайту», і вам буде запропоновано ряд варіантів. Перший вибір - чи вам потрібен “модальний” сигнал кота, який відображатиме повідомлення у верхній частині всього вашого веб-сайту, чи просто сигнал кота в стилі панелі сповіщень, який є менш нав'язливим для відвідувачів вашого сайту, але його також легше ігнорувати (і, отже, менш ефективний). Ви також можете вибрати, чи потрібно, щоб сигнал вашого кота активувався кожного разу, коли IDL запускає нову кампанію, або ви хочете активувати його вручну кожного разу, коли нова кампанія запускається.

Примітка: IDL також пропонує ряд "значків", які ви можете встановити у своєму щоденнику. Вони повідомлять людям, що ви є членом, навіть коли сигнал кота неактивний. У вас є на вибір шість різних дизайнів, деякі великі видатні, інші маленькі та менш помітні. Я також встановлю один із них, хоча це не впливає на функціональність сигналу кота.

Крок 3: Встановіть

Для цього тесту я збираюся вибрати повноекранний модальний варіант і дозволити IDL активувати сигнал мого кота щоразу, коли розпочнеться нова кампанія. (Інструкції щодо встановлення однакові, незалежно від того, які варіанти ви вибрали.) Я також буду використовувати свій особистий блог Tumblr для цього тесту, але сигнал кота повинен працювати з будь-яким веб-сайтом.

Спочатку виділіть увесь код, який з’явиться у текстовому полі у верхній частині сторінки, і скопіюйте його, клацнувши правою кнопкою миші на виділеному тексті та вибравши “скопіювати”.

Далі перейдіть на сторінку Tumblr.com (увійдіть, якщо потрібно) і виберіть блог, на який ви хочете встановити сигнал кота. Клацніть на "Налаштувати тему", що з'явиться у верхньому правому куті. Потім натисніть кнопку «редагувати HTML», яка з’явиться вгорі, з лівого боку вікна.

Відкриється вікно, що відображає весь CSS-код вашого блогу Tumblr. Прокрутіть униз сторінки. Ви повинні побачити рядок сценарію, на якому написано “”. За допомогою миші встановіть курсор на лише рядок вище “” І натисніть “enter”, щоб створити новий рядок. Вставте туди код сигналу кота та натисніть кнопку «Оновити попередній перегляд» у верхній частині вікна. Якщо ви бачите, як спливає сигнал кота, ви добре. Натисніть "Зберегти" та відвідайте домашню сторінку, щоб переконатися, що все працює. Якщо ви вибрали модальний дизайн сигналу кішки, він повинен виглядати приблизно так:

Необов’язковий крок: встановлення значка

Як вже зазначалося, ця частина є абсолютно необов’язковою. Але поки ми тут, ми могли б також піти на це. Спочатку поверніться до сторінки IDL, де ви отримали код сигналу кота, і виберіть, який значок ви хочете. Я збираюся вибрати варіант «Значок щита». Далі скопіюйте код свого значка і поверніться до Tumblr. Натисніть «Налаштувати тему» ​​ще раз. Ось тут речі можуть відрізнятися залежно від того, який значок ви вибрали. Я вирішив, що хочу, щоб мій значок з’явився під моїм біо / описом у моєму щоденнику (мій блог називається Creeping Jesus), тому замість того, щоб відкрити редактор HTML, я просто вставив код значка безпосередньо в поле опису. Ви можете розмістити свій значок в іншому місці, але вам доведеться пограти з розміщенням коду, щоб ваш значок виглядав так, як вам хочеться.

Увага: Якщо ви це зробите, обов’язково скопіюйте / вставте / збережіть свій оригінальний код блогу в окремому текстовому документі, щоб ви могли повернутися до нього, якщо щось піде не так.

Тепер ви готові стати героєм Інтернету. Божої швидкості.

Останні повідомлення