Останній з нас Частина 2: Усі 127 місць розташування артефактів

Останній з нас Частина II має багато предметів колекціонування, від торгових карток і монет до сейфів і верстаків. Однак з усіх них артефакти є найстрашнішими. Всього 127 артефактівОстанні з нас, частина II,і на відміну від більшості предметів колекціонування, вони з’являються майже у кожному розділі. З розділу 2 до розділу 44, ось усі місця розташування артефактів уОстанній з нас Частина II.

Ми не будемо говорити про якісь деталі сюжету, але, природно, попереду спойлери. Вихопивши всі 127 артефактів, а також усі 20 записів у журналі, ви отримаєте золотий трофей Архіваріус, а також два бронзові трофеї для конкретних артефактів. Вам знадобиться і те, і інше для золотого трофею, тому обов’язково тримайте під рукою наш посібник із запису журналу, щоб отримати все за один прохід.

Подальше читання

  • Як уникнути вбивства собак в Останній з нас Частина II
  • Як знайти кожну зброю в Останній з нас Частина II
  • Останній з нас Частина II розташування торгових карток
  • Останній з нас Частина II місця роботи

Розділ 2: Прокидання

Квитанція волонтера

Інтерактивні розваги Sony

З початку розділу йдіть за Джессі через місто, поки не дійдете до перехрестя з чотирма напрямками. Ви повинні зайти в бар зліва. Натомість рухайтесь прямо, повз собаку та коваля праворуч, поки не дійдете до вантажівки, заповненої колодами, що перегороджує дорогу. Праворуч від цієї вантажівки, під деякими риштуваннями, ви знайдете цей артефакт на дерев'яній обрешітці.

Розділ 3: Невизначення

Артефакт No2

Інтерактивні розваги Sony

Приблизно на половині розділу вам потрібно буде пролізти під будинок, щоб прогресувати. Заражений повзе до вас з іншого боку, і вам доведеться його вбити, тому будьте обережні. Як тільки ви вийдете, поверніть ліворуч і шукайте відчинене вікно до будинку, під який ви просто пролізли. Всередині пройдіть ліворуч від будинку, і ви знайдете цей артефакт на столі.

Розділ 4: Патрулювання

Записка до Діда Мороза

Інтерактивні розваги Sony

Перший артефакт з’являється лише далі в цій главі. Після огляду Еллі та Діна знову сідають на коней. Діна вкаже на групу будинків, як тільки ви знову почнете кататися. Зніміть і вирушайте до правого боку будинку зліва. Підніміться до спальні, і ви знайдете цей артефакт у шухлядці тумбочки. У ванній теж є кілька добавок.

Вибачення в супермаркеті

Інтерактивні розваги Sony

Пізніше Еллі пролізне під вантажівку і на неї нападе заражений. Після втручання Діни увійдіть у задню частину вантажівки через будівлю праворуч. Усередині ви знайдете цей артефакт разом з вісьмома добавками.

Хороший хлопчик комбо

Інтерактивні розваги Sony

Всередині місця, де є спори, продовжуйте, поки вам не буде потрібно просочувати щілину в стіні. Зрештою вам потрібно буде протиснути два, але поки що уникайте другого (прогрес тут виключає вас з колекціонування). Зверніться до офісу, щоб знайти цей артефакт на столі, поруч із сейфом.

Кулон-світлячок Євгена

Інтерактивні розваги Sony

Цей артефакт не можна пропустити. Продовжуйте основний шлях історії, і перед тим, як пройти через двері на рівні, Еллі автоматично підніме кулон світлячка Євгена.

Ультиматум Євгена

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте рух до наступних дверей і обводьте праву сторону сусідньої кімнати. Цей артефакт знаходиться у тумбочці біля ліжка в дальній стороні кімнати.

Фото Томмі та Євгена

Інтерактивні розваги Sony

Від останнього артефакту оберніться, і ви знайдете цей артефакт на столі прямо перед собою.

Розділ 7: Упаковка

Годинник Джоела

Інтерактивні розваги Sony

Цей артефакт не можна пропустити. У будинку Джоела, на верхньому поверсі, ви знайдете годинник у червоній коробці на ліжку.

Розділ 8: Брама

Карта Сіетла

Інтерактивні розваги Sony

На початку розділу ви їдете по зарослому шосе. Перед знаком виїзду з Сіетла зійдіть з коня і увійдіть у будівельний причіп зліва. Цей артефакт знаходиться у шухляді всередині.

Примітка про біженців

Інтерактивні розваги Sony

Пізніше ви вийдете на відкриту територію із напиленням на воротах написом «Порушники WLF, убитих на очах». Поїдьте до будівельного причепа зліва. Усередині ви знайдете цей артефакт, сидячи на столі.

Графік інфікованої інформації

Інтерактивні розваги Sony

Поїдьте до причепа відразу за тим, що має останні предмети колекціонування, і ви знайдете цей артефакт на столі всередині.

Накази Ісаака

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте основний шлях історії. Вам потрібно буде піднятися на пункт пропуску та перетнути його. Як тільки ви дійдете до другої сторожової вежі, прямо перед вами спускаються сходи. Замість того, щоб спускатися по ній, оберніться та використовуйте сходи, що ведуть вгору за дверима. Цей артефакт знаходиться у кімнаті вгорі.

Коди воріт контрольної точки

Інтерактивні розваги Sony

Від останнього артефакту опустіться вниз по обох сходах і залиште сторожову вежу. Цей артефакт знаходиться у причепі прямо перед вами (розбийте вікна, щоб увійти).

Примітка на даху

Інтерактивні розваги Sony

Наступний артефакт знаходиться на вершині причепа, а попередній артефакт знаходиться всередині. Щоб дістатися до нього, перекиньте жовтий трос через причіп, перейдіть на інший бік і підніміться на вершину. Використовуйте наведене зображення для довідки про те, як його отримати.

Розділ 9: Центр міста

Перепис FEDRA

Інтерактивні розваги Sony

Після того, як ви автоматично злезаєте з коня на початку розділу, перевірте сторожовий пост зліва на предмет наявності цього артефакту.

Плани банківського пограбування

Інтерактивні розваги Sony

Після того, як ви увійдете у секцію відкритого світу, вирушайте ліворуч до хмарочоса (берег Вестлейк). Увійдіть крізь фронт, розробіть справу із зараженими всередині і прямуйте до заднього кабінету з лівого боку вестибюлю. Артефакт знаходиться всередині гаманця на підлозі.

Лист грабіжника банку

Інтерактивні розваги Sony

Не покидайте банк ще. Відкрийте двері сховища в тій самій кімнаті, що і попередній артефакт (код 60-23-06, виявлено з попереднього артефакту). Цей артефакт ви знайдете на столі всередині.

Античне кільце

Інтерактивні розваги Sony

Досі у сховищі, ви знайдете цей артефакт в одному із сейфів. Коли ви його заберете, ви отримаєте бронзовий трофей «Так великий і малий».

Примітка мисливця за кешем

Інтерактивні розваги Sony

Залиште банк і вирушайте до "будівлі" в нижньому лівому куті перехрестя між 6-й авеню та Колумбійською вулицею. Це схоже на будівлю на карті, але насправді це лише невелика бетонна конструкція. Артефакт знаходиться у сумочці на землі всередині.

Лист Ісаака

Інтерактивні розваги Sony

Використовуючи карту як орієнтир, пройдіть ліворуч від попереднього колекціонування. Шукайте бак внизу набору сходів. Ліворуч від танка ви знайдете цей артефакт у сумочці.

Примітка сундуку спільноти WLF

Інтерактивні розваги Sony

Рухайтеся до Медісон-стріт. У будівлі між 5-й авеню та 6-й авеню ви знайдете цей артефакт у верхній частині сходів, всередині іншої сумочки.

Вуличний малюнок

Інтерактивні розваги Sony

На розі 5-ї авеню та Медісон-стріт ви знайдете пункт пропуску. Підніміться по сходах, і ви знайдете цей артефакт у шухляді у другій сторожовій вежі.

Примітка про безпечний будинок WLF

Інтерактивні розваги Sony

Направляйтеся на розі вулиці Спрінг-стріт та 5-ї авеню. Там ви знайдете кав’ярню Ruston, на вікнах якої розміщуються плакати. Розбийте вікна, заходьте всередину, і ви знайдете цей артефакт на прилавку.

Ключ від зоомагазину

Інтерактивні розваги Sony

Все ще всередині Ruston Coffee ви знайдете цей артефакт у туалеті. Будьте обережні. Усередині є заражений, який нападе на вас, коли ви увійдете.

Приєднуйтесь до примітки WLF

Інтерактивні розваги Sony

Тепер, коли у вас є ключ від зоомагазину, вирушайте до рогу вулиці Маріон та 6-ї авеню. Пройдіть алеєю, на якій на стіні намальовано «Поставки Барко», і увійдіть до зоомагазину «Барко», використовуючи ключ, який ви щойно взяли. Зайдіть всередину і відкрийте перші двері зліва. У сусідній кімнаті ви знайдете артефакт, що сидить поверх принтера. Ви також можете взяти кобуру та електрошокери всередині зоомагазину.

Примітка для інформатора

Інтерактивні розваги Sony

Поїдьте до води між 6-й авеню та Медісон-стріт. Відкрийте задні двері вантажівки FEDRA посеред води, біля кількох невеликих водоспадів. Після короткої катсцени підберіть артефакт у задній частині вантажівки.

Пам'ятка про надзвичайні протоколи

Інтерактивні розваги Sony

Ідіть до синагоги - “купола” - і ввійдіть через захисні ворота з лівого боку. Підніміться сходами до сторожових веж спереду, і в першій ви знайдете цей артефакт у шухляді.

Лист рабина Сондерса

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте синагогу, розгадуйте головоломку всередині і використовуйте мотузку на верхньому рівні, щоб піднятися на балкон, недоступний в іншому випадку. Це частина основного шляху історії, тому не турбуйтеся про те, щоб її пропустити. Дійшовши до балкона, вирушайте до кабінету з правого боку, і ви знайдете цей артефакт на столі. Піднявши його, ви також автоматично розблокуєте запис журналу.

Прохання до друга

Інтерактивні розваги Sony

Направляйтеся до суду - частина основної історії - і майте справу з інфікованими всередині. Продовжуйте рух вниз, і в кінці довгого коридору ви побачите знак FEDRA. Під знаком на одному з трупів знаходиться артефакт.

Остаточний меморандум лейтенанта Торреса

Інтерактивні розваги Sony

Від останнього артефакту обернись і розбий вікно ліворуч. Усередині кабінету витягніть мачете з трупа, притулившись до стіни. Після цього артефакт впаде на підлогу.

Список агітаторів WLF

Інтерактивні розваги Sony

Ліворуч від останнього артефакту взаємодійте з картотекою для цього.

Журнал рекрутерів WLF

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте основний шлях історії, поки не дійдете до готелю Serevena. Підніміться наверх і увійдіть до кімнати прямо перед собою наверху. У кімнаті праворуч перевірте шухляду під телевізором. Ви знайдете цей артефакт там.

Розділ 10: Елементарна Істбрук

Записка Лії та фотографія Лії

Інтерактивні розваги Sony

Ці два артефакти приходять одночасно, а ще краще, їх не можна пропустити. Після вбивства викрадача ви автоматично заберете обидва.

Мандат Іссака

Інтерактивні розваги Sony

Після того, як ви зіткнетеся з ворогами на даху, вирушайте в сусідню кімнату на головному сюжетному шляху. Всередині, на столі перед вами, знаходиться цей артефакт.

Розділ 11: Капітолійський пагорб

Вибачення Чеві

Інтерактивні розваги Sony

Поруч з басейном на початку розділу, рушіть до дверей, позначених цифрою 6. Підніміться нагору всередину будинку, і ви знайдете цей артефакт, що лежить на ліжку.

Оливкова гілка Рауля

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте основний шлях історії, поки не дійдете до мотелю Capitol Inn. Усередині комплексу, праворуч, ви знайдете смітник. Перемістіть його під відкритий балкон прямо над собою. Залізте всередину, і ви знайдете цей артефакт у шухляді на кухні.

Підказка Ребекки

Інтерактивні розваги Sony

Минувши мотель, продовжуйте рухатися ліворуч, поки не дійдете до АЗС. Впорайтеся з ворогами в цьому районі і вирушайте до книгарні прямо навпроти АЗС. Зайдіть у розділ кав’ярні, і ви знайдете цей артефакт поруч із раковиною за прилавком.

Каракулі башти

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте основний шлях історії, поки не побачите, що Клікер натрапляє на дротяну пастку і вибухає. Продовжуйте повз цього, поки не дійдете до каламутного схилу. Не ковзайте ще! Натомість шукайте праворуч сходи. Цей артефакт знаходиться вгорі разом із 13 частинами.

Обліковий запис Рауля

Інтерактивні розваги Sony

Ковзайте вниз по брудному схилу і продовжуйте рухатися на інший бік води. З іншого боку, загляньте всередину задньої частини вантажівки, припаркованої праворуч. Там ви знайдете цей артефакт.

Відмова Френ

Інтерактивні розваги Sony

Незабаром після цього ви знайдете мертвого коня і вийдете на вулицю, завалену дротяними пастками. У першій будівлі праворуч - студії бойових мистецтв - ви знайдете цей артефакт, що висить на дошці оголошень ззаду.

Нагадування про ощадливий магазин

Інтерактивні розваги Sony

У центрі пожертв, прямо навпроти попередньої будівлі, пройдіть через двері зі знаком "Не входити" попереду. На дошці оголошень, перед торговим автоматом, ви знайдете цей артефакт.

Розділ 12: Канал 13

Татові розмови

Інтерактивні розваги Sony

Цей приходить пізніше в главі. Після катсцену із мертвим тілом Лії перевірте кабінети на тому ж поверсі. У найближчому до відчиненого вікна ви знайдете цей артефакт на дивані.

Розділ 13: Тунелі

Примітка метро

Інтерактивні розваги Sony

Після налаштування групи заражених проти деяких людських ворогів, Еллі та Діна увійдуть у вагон поїзда. Підійдіть до кінця поїзда, і ви знайдете артефакт, що висить на стіні ліворуч.

Збита статуя

Інтерактивні розваги Sony

Пізніше ви піднімете ланцюгові двері, щоб пройти цей розділ. Продовжуйте основний шлях історії, поки не дійдете до їдальні. Біля вхідних дверей, біля мікрохвильовки, ви знайдете цей артефакт.

Примітка в роздягальні

Інтерактивні розваги Sony

У тій самій кімнаті перевірте на столі цей артефакт.

Сода може відзначити

Інтерактивні розваги Sony

Все ще в тій же кімнаті, розбийте скло на торговому автоматі Special Cola, щоб знайти цей артефакт усередині.

Примітка до станції метро

Інтерактивні розваги Sony

Пізніше вам потрібно буде піднятися на червоний торговий автомат, нахилений на бік, щоб прогресувати. У вагоні поїзда, в який ви входите, цей артефакт прикріплений до дверей.

Розділ 14: Театр

Програма Кассандра

Інтерактивні розваги Sony

Усередині театру, на першому поверсі, поверніться назад, де знаходиться прилавок. Ліворуч від прилавка, на ящику, ви знайдете цей артефакт.

Самотній журнал солдатів FEDRA №1

Інтерактивні розваги Sony

З останнього предмета колекціонування вирушайте нагору. Перш ніж перейти до менших сходів, вийдіть на балкон, який вказує на передню частину театру. Ви знайдете цей артефакт на столі там.

Самотній журнал солдатів FEDRA No2

Інтерактивні розваги Sony

Біля сходів відкрийте двері з фронтальною назвою "Тільки для працівників". У верхній частині менших сходів увійдіть у проекційну кімнату зліва. Всередині артефакт знаходиться на вершині радіопередавача.

Набір хворих звичок та флаєр

Інтерактивні розваги Sony

Спустіться вниз і в справжній театр. Підніміться на сцену, але поки не виходьте за лаштунки. Знайдіть у вікні праворуч цей артефакт.

Розділ 15: Подарунок на день народження

Суїцидальна записка

Інтерактивні розваги Sony

В історичному музеї ви потрапите на виставку з лосем в оточенні вовків. Поверніть ліворуч і прямуйте до темної виставки. Продовжуйте рухатись прямо, поки не зможете повернути праворуч, де ви знайдете отвір у стіні. Пролізте крізь отвір, щоб знайти цей артефакт на підлозі в наступній кімнаті.

Розділ 16: Хіллкрест

Приєднуйтесь до примітки WLF

Інтерактивні розваги Sony

З початку розділу увійдіть до третьої будівлі зліва (пральня). Артефакт знаходиться на столі в задньому офісі.

Малюнок дочки Бориса

Інтерактивні розваги Sony

Поверніться до головної дороги і увійдіть до другої будівлі праворуч (магазин одягу Розернонт). За прилавком пролізте крізь отвір у стіні і опустіться на нижній рівень. Там внизу ви знайдете верстак, а також цей артефакт.

Записка Йоланда

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте основний шлях історії. Незабаром після останнього колекціонування, вам потрібно буде перелізти через вантажівку з кавою Ruston з іншого боку. Ліворуч від Ruston Coffee знаходиться книгарня. Цей артефакт знаходиться всередині на прилавку.

Потрібна записка плану

Інтерактивні розваги Sony

Вам належить видавитись із книгарні крізь щілину стіни, щоб просунути історію. Натомість вийдіть з передньої частини книгарні та поверніть праворуч. Продовжуйте рухатися прямо, поки не дійдете до будівлі Caroline Paper Co. Артефакт лежить на центральному столі всередині.

Нота співчуття

Інтерактивні розваги Sony

Далі в цьому розділі ви будете використовувати смітник, щоб піднятися на балкон. Там ви знайдете робочий стіл. Звернувшись до верстака, розверніться і пройдіться крізь двері в нижньому лівому куті. Усередині сусідньої кімнати ви знайдете цей артефакт на столі.

Примітка у салоні татуювань Hillcrest

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте рухатися з останньої будівлі, поки ви знову не будете на вулиці. Ви повинні побачити будівлю лікеру Goldstar праворуч від вас. Діагонально навпроти звідти заходьте в магазин оксамитових татуювань. Цей артефакт знаходиться на столі в задньому офісі.

Зверніть записку Бориса

Інтерактивні розваги Sony

Прямо навпроти магазину татуювань увійдіть в зоомагазин і розбийте вікна ззаду. У тій задній кімнаті ви знайдете цей артефакт поруч з раковиною.

Комбінація Дейла

Інтерактивні розваги Sony

Все ще в зоомагазині, пройдіться крізь дуже великий отвір у стіні у бар. Цей артефакт висить на стіні в задній кімнаті бару.

Зізнання Бориса

Інтерактивні розваги Sony

Далі в цьому розділі ви побачите трохи чорного диму вдалині. Продовжуйте основну сюжетну стежку, де ви перестрибуєте через паркан на задній двір. Ви знайдете цей артефакт усередині будинку, на журнальному столику.

Флаєр Роузмонта

Інтерактивні розваги Sony

Від останнього артефакту розверніться та йдіть до кухні. Цей артефакт знаходиться на приставному столику безпосередньо перед кухнею.

Розділ 17: Пошук струн

Запрошення Тари

Інтерактивні розваги Sony

Пізніше в главі, коли ви будете з Джоелем, ви зайдете в готель і надінете маску. Артефакт знаходиться всередині кімнати 107 на маленькому столику.

Розділ 18: Серафіти

Список цільових показників WLF

Інтерактивні розваги Sony

Після Quickmart, який ви вводите на початку розділу, вирушайте до будівлі пивоварної компанії Kingsgate. Всередині розправляйся з усіма зараженими. Один з них скине артефакт - це, як правило, останній, який ви вбиваєте.

Останній лист до чоловіка

Інтерактивні розваги Sony

Виїжджайте з попередньої будівлі і йдіть до конференц-центру (трохи лівіше попередньої будівлі). Всередині поверніть ліворуч і рухайтесь на верхній поверх через шахту ліфта. На верхньому поверсі розбийте крайні ліві вікна, а потім, використовуючи сусідні пляшки, розбийте крайню ліву скло, що висить над вікнами. Візьміть сусідній жовтий кабель і перекиньте його на металеві решітки, що підтримують підвісні склопакети. Стрибніть на мотузку і використовуйте її, щоб перекинутися на балкон з іншого боку будівлі. Пройдіть туди через вікно, і всередині ви знайдете артефакт на підлозі.

Евакуаційний лист

Інтерактивні розваги Sony

Вистрибніть з балкона і продовжуйте рухатись прямо під естакадою. В кінці ви побачите чорного кота, що біжить ліворуч. Слідуйте за ним до вантажівки, припаркованої біля житлового будинку. Використовуйте вантажівку, щоб піднятися на балкон багатоквартирного будинку і зайти в квартиру праворуч. До цієї квартири можна дістатися лише на зовнішньому балконі, тому не проходьте через головний коридор. Артефакт знаходиться всередині на столі на кухні.

WLF дезертирський лист

Інтерактивні розваги Sony

Виходьте з квартири з попереднім артефактом до квартири прямо через коридор. На кухні ви знайдете робочий стіл, і після взаємодії з ним на вас нападуть чотири людські вороги. Займіться ними і заходьте до спальні, найближчої до вхідних дверей. Усередині ви знайдете навчальний посібник з вибухових речовин, а також цей артефакт.

Благання чоловіка, що вмирає

Інтерактивні розваги Sony

Далі в цьому розділі ви вийдете з каналізації, і група Шрамів зіткнеться з вами. Займіться ними, тоді вирушайте всередину будівлі Garden Suites ліворуч від зустрічі. Підніміться сходами всередину і ввійдіть у квартиру вгорі. Пройдіть прямо через квартиру до пожежної драбини, підніміться вгору і увійдіть у квартиру вгорі. Артефакт знаходиться всередині, поруч із трупом.

Аптечна записка

Інтерактивні розваги Sony

Далі в цьому розділі ви впадете у воду. Зліва від вас є знак аптеки Вестона. Заходьте всередину, і ви знайдете цей артефакт за прилавком. Там також є торгова картка, сейф та робочий стіл. Артефакт розкриває код безпеки.

Список постачання лікарні

Інтерактивні розваги Sony

Опинившись у лікарні, після ворожої зустрічі всередині сходами підніміться на один рівень. Трохи ліворуч від місця, звідки ви виходите, увійдіть до кімнати, і ви знайдете артефакт на столі всередині.

Розділ 20: Дорога до акваріума

Гаражна примітка

Інтерактивні розваги Sony

Близько чверті шляху до розділу Джессі та Еллі пропливуть до гаража. Всередині гаража розправитися з зараженими, а потім прямуй назад. Там ви знайдете машину, на яку ви зможете піднятися, щоб виїхати на пандус, що веде на наступний рівень. Артефакт знаходиться в кінці пандуса.

Примітка в книгарні

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте основний шлях історії, поки не ввійдете в книгарню Кінгстона. Опустіться на нижній рівень і вирушайте до дитячої секції в кутку. Артефакт лежить на столі там.

Текстильна нота

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте до наступної зустрічі з ворогом. Поспілкувавшись із ворогами, заходьте до Тканини Рейчел праворуч через зону кафе з лівого боку будівлі. Підніміться сходами, і ви знайдете цей артефакт, прикріплений до стіни в кімнаті вгорі.

Розділ 21: Затоплене місто

Заначка

Інтерактивні розваги Sony

З початку розділу продовжуйте рух на своєму човні, поки вас не змусять покинути і відкрити ланцюгові двері. Перш ніж відчинити двері, рухайтеся ліворуч до набору сходів. У кімнаті у верхній частині сходів ви знайдете запит на запис журналу разом із цим артефактом.

Примітка шамблера

Інтерактивні розваги Sony

Відкрийте дверцята ланцюга і поверніться до свого човна. Продовжуйте рухатись прямо, поки не потрібно буде перезапустити двигун. Закінчивши це, вирушайте ліворуч від будівлі перед собою, поки не помітите готель Carthy. Артефакт знаходиться всередині, поруч із трупом.

Примітка снайпера

Інтерактивні розваги Sony

Від попереднього артефакту продовжуйте рухатись назовні, поки не дійдете до будівлі з деякими шрамами всередині. Замість того, щоб брати їх далі, візьміть свій човен ліворуч. Направляйтесь у зруйнований поїзд, поки не дійдете до замкнених дверей. Поруч ви знайдете жовтий кабель. Киньте його через правий бік поїзда, щоб він висів у відчинених дверях. Стрибніть до троса і використовуйте його, щоб піднятися на дах поїзда. Увійдіть у заблокований вагон поїзда через люк безпеки, і ви знайдете цей артефакт, що сидить на одній із лавок всередині. Це також чудова оглядова точка, тому непогано збирати шрами, перебуваючи у поїзді.

Примітка про табір

Інтерактивні розваги Sony

Залиште поїзд і вступайте у боротьбу з ворогами всередині яскраво освітленої будівлі перед вами. Цей артефакт знаходиться в тій будівлі, прикріплений до стіни на верхньому поверсі.

Флаєр W&B Arcade

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте рух на своєму човні, поки гра не змусить вас вийти в W&B Arcade. Цей артефакт знаходиться на столі прямо під знаком W&B Arcade усередині.

Аркадна нотатка

Інтерактивні розваги Sony

Після того, як ви знімете Bloater всередині аркади, підніміться наверх і увійдіть до кафе PC праворуч. Цей артефакт висить на стіні прямо зліва від входу.

Розділ 23: Урок відстеження

Малюнок Оуена та листівка подяки

Обидва ці артефакти є у вашому інвентарі на початку розділу.

Зоопарк свято брошура

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте рух через зоопарк, поки не дійдете до альтанки. Цей артефакт на лавці під альтанкою.

Розділ 25: Пішки

Примітка про кеш пістолета WLF

Інтерактивні розваги Sony

Наприкінці розділу Еббі та Мел зустрінуться з Менні. За ним - іржавий будівельний причіп. Розбийте вікна і стрибніть всередину. Там ви знайдете монету та цей артефакт.

Розділ 26: Форварна база

Лист допитувача WLF

Інтерактивні розваги Sony

Ближче до кінця глави ви увійдете до будівлі, де Менні зупиниться і поговорить з кількома людьми, які їдять за столом. Ви пройдетеся по різних наметах у цій главі, але артефакт знаходиться в будівлі, а не в наметах. Перед коридором із тюремними камерами цей артефакт сидить на маленькому столику.

Розділ 28: Ворожа територія

Записка самогубства Шрама

Інтерактивні розваги Sony

Ближче до початку розділу ви розлучитесь з Менні. Після продовжуйте рухатись прямо, поки не побачите будівлю Пряних вареників. Пройдіть алеєю поруч із нею, поки не дійдете до Tang Fabrics & Imports. Ще не заходьте всередину. Натомість оберніться і стрибніть через відчинене вікно. Усередині цієї кімнати ви знайдете артефакт, а також навчальний посібник із закритих кварталів.

Благання пророка Серафита

Інтерактивні розваги Sony

Трохи пізніше ви перескочите через стіну в Китайський квартал. Увійдіть у бар Ruby Dragon (третя будівля зліва) і вирушайте нагору. Угорі є два клікери. Займіться ними, а потім за допомогою балкона перейдіть до магазину через дорогу. Підніміться сходами там, і ви знайдете цей артефакт вгорі, прикріплений до трупа.

Жасминна пекарня безпечна

Інтерактивні розваги Sony

Поверніться вниз сходами з останнього колекціонування. Увійдіть до кімнати праворуч, і ви знайдете цей артефакт, що сидить на картонній коробці всередині.

Дивна реліквія

Інтерактивні розваги Sony

З останнього колекціонування перейдіть на інший бік стіни. Цей артефакт сидить там на столі. Це «Куля-попередник» із серії Jak & Daxter, і коли ви її підберете, ви розблокуєте бронзовий трофей «Реліквія мудреців».

Серафітська молитва до пророка: Мир, перемога, повага, конь, процвітання та спарювання

Інтерактивні розваги Sony

Наступні шість артефактів знаходяться в одному районі. Продовжуйте основний шлях історії, поки не підійдете до вантажівки, прикрашеної білими квітами. У задній частині вантажівки є один артефакт, два висять з правого боку, два висять з лівого боку, а один на землі з лівого боку.

Солдат WLF зустрічає лист пророка

Інтерактивні розваги Sony

Увійдіть у магазин праворуч від вантажівки. Цей артефакт сидить на прилавку всередині.

Лист батька Серафіта до Сина

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте цю главу до наступної зустрічі з ворогом. Поспілкувавшись з ними, заходьте до будівлі, де знаходились вороги, і підніміться нагору. Вам потрібно буде пролізти під якийсь щебінь і перенести в кінці шафу з картотекою. Як тільки ви вийдете, поверніть ліворуч, щоб знайти табір Шрамів. Артефакт сидить на столі там.

Розділ 30: Ліс

Не вдалося перемир’я

Інтерактивні розваги Sony

Після зустрічі начальника з жінкою, яка тримає кирку, відкрийте гараж до автомагазину La Rosa. Праворуч на одному зі столів є кухонна зона з цим артефактом.

Розділ 31: Узбережжя

Лазаретна записка

Інтерактивні розваги Sony

Трохи ввівши в розділ, ви ввійдете в корабель через отвір у борту. У коридорі всередині поверніть праворуч і вирушайте до першої кімнати праворуч. Цей артефакт знаходиться на одній з дитячих ліжок всередині.

Зауваження

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте розділ, поки не візьмете арбалет. Піднявши його, не піднімайтеся сходами. Натомість продовжуйте рух по коридору з арбалетом, щоб знайти цей артефакт на ліжечку в кінці.

Журнал порому

Інтерактивні розваги Sony

Направляйтеся на верхню палубу корабля і йдіть до задньої частини. На верхній палубі є кілька заражених, тому будьте обережні. У кімнаті в кінці цей артефакт лежить на підлозі поруч із трупом.

Глава 33: Ярлик

Поставки для ампутації

Цей артефакт автоматично знаходиться у вашому інвентарі на початку розділу.

Вимова вижилого

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте розділ, поки вам не потрібно буде перестрибувати кілька островів, щоб перетнути річку. Направляйтеся всередину будівлі на іншому кінці та піднімайтесь сходами. Цей артефакт знаходиться на підлозі у кімнаті у верхній частині сходів.

Обмін сусідами

Інтерактивні розваги Sony

Незабаром після останнього артефакту вам потрібно буде перестрибнути з шосе на балкон квартири. Цей артефакт знаходиться всередині квартири на столі в коридорі.

Список очищення

Інтерактивні розваги Sony

Трохи пізніше вам доведеться знову перестрибнути кілька островів. Наприкінці увійдіть до магазину телефонів Interbay. Артефакт знаходиться поруч із трупом перед реєстром.

Серафітове перемир'я

Інтерактивні розваги Sony

Далі в цьому розділі Лев перестрибне кілька опорних балок всередині будівлі, поки Еббі проходить через бічну кімнату. Артефакт знаходиться на одному з парт у бічній кімнаті.

Серафітські ордени

Інтерактивні розваги Sony

Ближче до кінця глави Еббі та Лев пройдуть довгу ліфтову прогулянку до верхньої частини будівлі. Після цього продовжуйте рухатися прямо. Артефакт прикріплений до стіни за межами сусідньої кімнати, куди ви входите.

Розділ 34: Спуск

Тренажерний зал сейф-код

Інтерактивні розваги Sony

З початку розділу пройдіть через тренажерний зал біля басейну. Вийдіть у коридор праворуч від тренажерного залу та пройдіть всередину бару для фруктових соків. Цей артефакт знаходиться в задньому офісі бару, прикріплений до стіни.

Замовлення FEDRA

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте основний шлях історії, і ви автоматично підберете цей артефакт, коли вийдете з фітнес-зони.

Заключна примітка FEDRA

Інтерактивні розваги Sony

Трохи пізніше ви використовуватимете пожежний шланг, щоб збити його на зону, де є спори. Внизу введіть отвір у стіні праворуч. Артефакт знаходиться всередині, поруч із трупом.

Розділ 35: Ground Zero

Додатковий лист

Інтерактивні розваги Sony

Після розставання з Норою продовжуйте рухатись прямо, поки не дійдете до сходів. Не спускайся до них ще. Натомість пролізте під завали з правого боку в іншу кімнату. Артефакт знаходиться всередині на підлозі.

Лист солдата

Інтерактивні розваги Sony

Спустіться сходами і, в кінці, опустіться вниз по рівню. Праворуч від вас повинні бути поворотні двері. Поруч із дверима взаємодійте з коричневою сумкою, щоб забрати цей артефакт.

Примітка каплиці

Інтерактивні розваги Sony

Від попереднього артефакту розверніться і вирушайте всередину каплиці. Цей артефакт сидить на вівтарі.

Примітка пацієнта

Інтерактивні розваги Sony

Вирушіть з каплиці і через жовті двері із знаком біологічної небезпеки поруч. Продовжуйте всі три герметичні ущільнення. Дійшовши до наступного коридору, розбийте скло на зовнішній стороні кімнати 24 (друга кімната праворуч). Артефакт знаходиться всередині на носилках.

Примітка лікаря

Інтерактивні розваги Sony

Вийдіть із кімнати і продовжуйте рух до зони хірургії. Артефакт знаходиться на столі в останній кімнаті зліва.

Розділ 37: Марина

Примітка Марини

Інтерактивні розваги Sony

Ближче до початку розділу вам потрібно буде проплисти трохи води, поки не дійдете до пристані. Дійшовши до пристані, не піднімайтеся по сходах, як слід. Натомість пройдіться до кінця пристані і заходь туди через вітрину в магазин. Артефакт знаходиться всередині на прилавку.

Розділ 38: Острів

Розвідувальний журнал WLF

Інтерактивні розваги Sony

На початку розділу ви підніметеся високими сходами на шосе. Угорі є хтось, що звисає зі знака виходу. Прямо під ними перевірте труп на землі на предмет наявності цього артефакту.

Примітка про розподіл оленини

Інтерактивні розваги Sony

Продовжуйте головну стежку, поки не дійдете до дерев’яної хатини. Артефакт знаходиться всередині хатини на одному зі столів.

Тужлива молитовна записка

Інтерактивні розваги Sony

Визначивши човен Issac, рухайтеся вперед, поки не опинитеся між двома хатами. Хатина праворуч має святиню всередині з цим артефактом, прикріпленим до правої стіни.

Журнал молодої Серафіти

Інтерактивні розваги Sony

Цей артефакт знаходиться в хатині прямо навпроти попередньої, поруч із верстаком.

Розділ 42: 2425 Констанс

Артефакт No122

Інтерактивні розваги Sony

По дорозі вирушайте до зеленого будинку у стилі ранчо зліва. Всередині є кілька заражених, тому будьте обережні. Артефакт знаходиться у ванній.

Розділ 43: Підштовхування до суші

Нота Еббі

Інтерактивні розваги Sony

Ця глава починається всередині човна. Перед від'їздом перевірте лічильник ліворуч на предмет артефакту.

Особняк

Інтерактивні розваги Sony

Незабаром після цього вам потрібно буде перестрибнути паркан. Еллі зробить тут паузу, взявши до відома знак Mesa Bluff Park. Звідси вирушайте до будинку праворуч. Артефакт знаходиться всередині гаража поруч з водонагрівачем.

Попередження про втечу

Інтерактивні розваги Sony

Зрештою, вам доведеться піднятися на дах, де знаходиться Клікер. Усередині будинку спускайтеся вниз на кухню. Артефакт знаходиться на кухонному острові, поруч із верстаком.

Розділ 44: Курорт

Санта-Барбара раб нота

Інтерактивні розваги Sony

Трохи далі в цій главі ви побачите деяких в’язнів, яких проводжають вдалині. Звідси рухайтесь прямо, поки не помітите кров’яний слід, що веде до бетонної платформи. Артефакт знаходиться в кінці цього кровотоку.

Лист Реттлера додому

Інтерактивні розваги Sony

Ближче до кінця глави ви зіткнетеся з ворогом на великій території з купою вілл. Після того, як ви розправилися з ворогами, продовжуйте рух через відкриту віллу і піднімайтеся круглими сходами. Угорі поверніть праворуч, і ви знайдете цей артефакт на тумбочці. Поки ви дотримуєтесь цього посібника та збираєте записи в журналі, ви отримаєте тут трофей Архівіста. Вітаємо!

Останні повідомлення