Найпоширеніші проблеми з ткацьким верстатом та способи їх усунення

Що стосується програмного забезпечення для відеозйомки, яке є простим у використанні, пропонує чудові функції та безкоштовно, Loom важко обіграти. Це інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення та можливості записування, редагування та спільного використання відео навіть у базовому обліковому записі. Додаткові функції платного облікового запису Pro теж не є незначними. Однак навіть найкращі програми іноді страждають від гикавки та помилок, які можуть вас засмутити, затримати та втрутитись у процес запису.

На щастя, ми зібрали кілька засобів виправлення неполадок, щоб допомогти вам вирішити технічні проблеми та проблеми з продуктивністю, які можуть виникнути під час використання Loom. Щоб дізнатись більше про усунення поширених проблем Ткацького верстата, перегляньте корисну інформацію нижче.

Як виправити проблеми з клієнтом Loom Desktop

Коли у вас виникають труднощі з клієнтом Loom Desktop, одне з найпростіших дій - перезапустити програму, щоб позбутися помилок. Якщо це не виявляється достатнім виправленням, ви також можете спробувати перезавантажити комп’ютер. Це може вирішити низку проблем із програмним забезпеченням без подальших зусиль з вашого боку.

Якщо у вас все ще виникають проблеми з клієнтом Loom Desktop, наступним кроком буде перевірити, чи потребує програма оновлення. Для цього відкрийте програму Loom, натисніть на Еліпси у правому верхньому куті Клієнта та виберіть Перевірити наявність оновлень. Якщо доступна нова версія програми, вона автоматично завантажиться та запропонує перезапустити клієнт Loom Desktop, щоб оновлення набрало чинності.

Якщо ви все ще відчуваєте помилки з клієнтом Loom Desktop, можливо, вам доведеться видалити програму та перевстановити останню версію з веб-сайту Loom. Ви можете вручну видалити його за допомогою системних налаштувань - ось як це зробити в Windows та MacOS. Після видалення програми перезавантажте комп’ютер і завантажте останню версію Loom Desktop Client.

Як виправити помилки за допомогою розширення Loom Google Chrome

Як і у випадку із Loom Desktop Client, помилки з розширенням Loom Google Chrome часто можна вирішити, перезавантаживши браузер та комп’ютер. Однак, якщо цього буде недостатньо для вирішення проблем, ви також можете спробувати виконати скидання самого розширення Chrome. Щоб видалити розширення з Google Chrome, просто клацніть правою кнопкою миші на Червоний вертушка ткацький верстат логотип і виберіть Видалити щоб видалити його з браузера. Після видалення розширення слід перезапустити браузер і завантажити останню версію розширення Loom Google Chrome.

Ви також можете перевірити, чи є ваша версія Google Chrome актуальною чи потребує оновлення, оскільки це може спричинити помилки у роботі програм та програм. Очищення кеш-пам’яті з Google Chrome також може допомогти вирішити проблеми. Ви можете зробити це, відкривши браузер, ввівши chrome: // історія / і вибір Видалення даних про переглянуті.

Зображення історії Google Chrome Знімок екрана / Даніель Мартін

Як виправити проблеми із ткацьким станом із мікрофонами та камерами

Якщо у вас виникають проблеми з тим, що Loom не вдається правильно записати аудіо чи відео, перше, що потрібно зробити, це перевірити, чи проблема полягає у Loom або на вашому комп'ютері. Одним з найпростіших способів це зробити - запустити діагностику на комп’ютері, щоб визначити, чи є проблеми з вбудованими пристроями. Ви також можете перевірити налаштування камери або мікрофона, щоб дізнатися, чи випадково щось не було вимкнено. Безкоштовний веб-сайт для тестування відео та аудіо може допомогти вам переконатися, що немає проблем із можливостями вашого комп’ютера.

Якщо ви використовуєте зовнішнє обладнання, слід дотримуватися інструкцій з усунення несправностей для вашого конкретного пристрою та звернутися до виробника.

Щоб отримати докладнішу допомогу щодо виправлення проблем зі звуком у Windows 10, перегляньте наш посібник.

Якщо ви використовуєте Loom на Mac, спробуйте відкрити комп’ютер Системні налаштування і знайти варіант для Безпека та конфіденційність. Як тільки ви знайдете варіанти для Камера, мікрофон, і Запис на екрані, ви можете переконатися, що Loom є у списку програм, яким дозволено доступ. Якщо проблему не вдалося вирішити, слід скинути налаштування комп’ютера та переінсталювати програму Loom.

Якщо проблеми все ще тривають, вам слід зв’язатися з командою підтримки Loom для допомоги у вирішенні проблеми.

Як виправити проблеми з мікрофоном і камерою в Loom Google Chrome Extension

Відкрийте Google Chrome і увійдіть на свою сторінку Моє відео, натисніть на Символ безпечного блокування поруч із URL-адресою ткацького верстата та натисніть Налаштування сайту. Звідси ви можете знайти Камера і Мікрофон, і переконайтеся, що у вас є Дозвольте вибраний для обох варіантів. Закінчивши, слід перезапустити браузер Chrome, щоб остаточно налаштувати налаштування.

Зображення налаштувань камери та мікрофона Google Chrome. Знімок екрана / Даніель Мартін

Як виправити звукове та візуальне відставання для Loom Desktop Client та розширення Google Chrome

Переконайтесь, що ви врахували наступне під час налаштування клієнта Loom:

  • Переконайтеся, що швидкість завантаження становить щонайменше 5 Мбіт / с для успішного запису вмісту.
  • Для найкращих результатів запишіть, коли підключено до джерела живлення, оскільки час автономної роботи може вплинути на продуктивність.
  • Закрийте всі непотрібні програми, програми чи вкладки, що працюють у фоновому режимі вашого комп’ютера.
  • Спробуйте записати у форматі 720p або зменште роздільну здатність запису.
  • Якщо на вашому комп’ютері мало оперативної пам’яті, це може вплинути на швидкість перекодування Loom, тож перевірте пам’ять вашого пристрою. Можливо, вам знадобиться більше.
  • Якщо нічого не вдається, перезавантажте комп’ютер.

Якщо ви використовуєте розширення Loom, спробуйте скористатися настільним додатком. Також можна змінити режим зйомки наПоточна вкладка щоб скористатися перевагами легшого режиму запису Loom.

Як виправити ваше відео Loom, яке обробляється занадто довго

Підключення комп’ютера чи пристрою до стабільного з’єднання з Інтернетом дуже важливо. Довше відео може тривати набагато довше, ніж зазвичай, для завантаження на сервер Loom. Якщо трапляється аварійне завершення роботи програми або розширення Loom, це може перешкодити успішному завантаженню ваших файлів. Якщо ваше відео не буде оброблено протягом півгодини, ви можете зв’язатися Ткацький верстат з URL-адресою вашого відео.

Останні повідомлення