Як вибрати зарядний пристрій для сонячних батарей для рюкзака

Як придбати сонячний зарядний пристрій Панелі сонячних батарей Marcus Yam / Digital Trends стали популярним способом заряджати пристрої в дорозі, будь то піші прогулянки, катання на гірських велосипедах або просто проведення часу на свіжому повітрі. Але залежно від регіону, в якому ви перебуваєте, покладатися виключно на сонце для отримання енергії може бути не найкращим варіантом. Що працює в реальному світі? Щоб з’ясувати це, ми поговорили з двома твердими туристами, які носили сонячні зарядні пристрої у будь-яких умовах. Тут вони діляться своїми історіями про те, що працює, а що ні - і як правильно вибрати налаштування для власних пригод.

Розташування та клімат

По-перше, важливо оцінити, де ви будете використовувати зарядний пристрій. Не дивно, що сонячні панелі потребують прямого сонячного світла. Без прямих сонячних променів панель увімкнеться та вимкнеться, оскільки збирає та не збирає електроенергію.

Піші прогулянки на Східне узбережжя, як правило, означають, що ви будете протягом дня і поза прямими сонячними променями. Дженніфер “Спринц” Келлі - екскурсовод, який пройшов Аппалачською стежкою (АТ), Довгою стежкою, Стежкою Бентона МакКей та половиною Траси озер пальців. Вона також пройшла Великі задимлені гори за 900 миль і документує свої пригоди в Інтернеті.

"Для розділу, який я провів по PCT, сонячне зарядне обладнання було безцінним".

Протягом своїх пригод вона кілька разів намагалася використовувати сонячне зарядне обладнання. В АТ Келлі відправила свою систему зарядки додому після перших 30 миль, коли зрозуміла, що покрив дерева не дозволяє достатньо прямих сонячних променів.

У 2013 році Келлі працював в AT Lodge в Міллінокеті, штат Мен, - найближче місто до гори Катахдін і де більшість туристів, які їдуть на подорож, починають або закінчують свої подорожі.

«Сонячні зарядні пристрої були предметом номер один, який я виймав з пачок під час відмовлянь. Туристи відмовились вірити, що АТ з причини називають зеленим тунелем », - розповідає Келлі Digital Trends. "Часто, коли ми підбирали туристів на Джо-Мері-Роуд (приблизно 50 миль на південь від стежки), туристи тоді відправляли додому зарядні пристрої".

Зараз вона керує поїздками на рюкзаках у Національному парку Грейт-Смокі-Маунтінз, і досі їй доводиться переконувати людей залишати сонячні зарядні пристрої вдома.

"Я скажу людям, щоб вони залишили зарядний пристрій, і вони знову вкладуть його у свої пакети", - каже Келлі. "Останнього ранку подорожі я прошу:" скажи мені дві речі, які ти взяв із собою, і ніколи більше не принесеш рюкзака. "Люди завжди визнають, що взяли із собою зарядні пристрої".

Шарлотта «Ведмежий пазур» Міллер - співробітник Східного гірського спорту, який пройшов 1000 миль як по АТ, так і по Тихоокеанському стежці (РСТ). На обох стежках вона пронесла систему сонячної зарядки Goal Zero Nomad (100 доларів США).

goal-zero-nomad-7-plus-how-to-buy-a-solar-charger Маркус Ям / Цифрові тренди Маркус Ям / Цифрові тренди

«В АТ я почав працювати на горі Спрінгер 5 квітня, це було ще до того, як листя з’явилося в Грузії. Перші кілька тижнів це спрацювало вражаюче, і я був задоволений своєю покупкою. Я завжди був повністю заряджений для своєї електроніки », - передає Міллер« Digital Trends ». "Потім вдарила весна, і сонце більшу частину дня перешкоджало листю".

Як тільки листя повертається на дерева, система Міллера трохи заряджається, коли вона здійснює походи на відкритих місцях або коли залишає їх на сонці під час перерв, що зазвичай призводить лише до 20-відсоткової зарядки. З іншого боку, походи на Західне узбережжя часто є більш схильними, збільшуючи шанси прямого сонячного світла.

“Для розділу, який я провів по PCT, сонячне зарядне обладнання було безцінним. Враховуючи 600 з майже 1000 пройдених миль через пустелю на півдні Каліфорнії, де ви молитесь про втечу від постійного биття сонця, сонячне зарядне обладнання було ідеальним », - говорить Міллер. "Щодня я отримував повну зарядку для телефону, а також достатню кількість заряду для поповнення енергії для мого партнера з піших прогулянок".

Правильне розміщення панелі

Під час походів на відкриті ділянки важливо пам’ятати, що панель потребує прямих сонячних променів, тому правильне розміщення панелі є ключовим.

"Ви можете в будь-який час використовувати потужність акумуляторної батареї."

"Переконайтеся, що ви нахилили панель на рюкзаку в найкращому місці", - каже Ліза Янссен, менеджер зі зв'язків з громадськістю Goal Zero. «Найкращий спосіб розташувати свою панель - це не забувати про положення сонця та панелі. Перемістіть панель верхньої частини свого рюкзака, якщо над ним сонце, щоб воно могло вразити якомога більшу частину панелі ".

Щоб допомогти розташуванню панелей, деякі передавальні компанії виготовляють рюкзаки із вбудованими сонячними панелями, тоді як деякі компанії виробляють панелі, які включають кріпильні точки та карабіни, щоб допомогти туристам правильно розмістити пристрій.

Інші компанії почали встановлювати інтелектуальні функції в панелі, щоб допомогти туристам поставити свою панель в найкраще можливе положення. Goal Zero має світлодіодний індикатор сонячної інтенсивності, який повідомляє вам про потужність вхідного сигналу. BioLite вирішує ту ж проблему із сонячною системою на своєму SolarPanel 5+ (80 доларів); ви розташуєте панель так, щоб тінь вирівнювалася посередині цілі - це надзвичайно просто та ефективно.

Важливість економії енергії

Але навіть на РСТ, який, як відомо, є більш відкритим, Міллер все ще відчував проблеми із сонячним промінням у певних секціях.

“Щойно ми вийшли з пустельної частини, ми увійшли у високі Сьєрри. Через цю ділянку велика частина піших прогулянок здійснюється над лінією дерев, але ви також проходите через густі соснові ліси без великих прямих сонячних променів », - говорить Міллер. "Саме в ті часи я був радий, що у мене є система накопичення енергії замість прямого заряду".

BioLite SolarPanel 5+BioLite SolarPanel 5+BioLite SolarPanel 5+

Системи зберігання дозволяють панелі економити енергію, отриману вдень, для використання, коли прямі сонячні промені недоступні. Багато компаній пропонують пристрої резервного живлення, вбудовані в панель, хоча вони додають ваги.

"Якщо пристрій має вбудований акумулятор, ви можете виходити на сонце і виходити з нього, і використовувати цю силу для зарядки акумуляторної батареї", - говорить Янссен. "Ви можете в будь-який час використовувати потужність акумуляторної батареї."

Як вибрати сонячну панель

Визначившись, чи є сонячний зарядний пристрій життєздатним варіантом для вашої конкретної поїздки, важливо зрозуміти деякі технічні аспекти сонячних панелей. Погляньте на пристрій, який потрібно буде зарядити, оскільки це диктує кількість енергії, яка вам знадобиться.

Потужність

Кількість енергії, яку збирає панель за одну годину, вимірюється у ватах, що є важливою специфікацією, яку слід враховувати відповідно до того, що вам потрібно зарядити.

"У сонячних умовах панель потужністю 7 Вт може заряджатися так само швидко, як якщо б ви вставили її у стіну".

"Якщо ви хочете портативний пристрій, і ви використовуєте його лише для заряджання телефону, вам потрібно 7 Вт або більше. Більші панелі означають більше енергії на квадратний дюйм, що дає кращі шанси, що ви будете заряджати ", - говорить Янссен. "У сонячних умовах панель потужністю 7 Вт може заряджатися так само швидко, як якщо б ви вставили її у стіну".

Однак вати визначаються в лабораторних умовах, в яких сиру панель поміщають у сонячну камеру, щоб визначити кількість ват, яку вона подає. Коли панель покрита захисними шарами і фактично використовується в елементах, кількість ват, які вона видає, насправді набагато менше.

«Якщо ви почнете додавати шари захисту, такі як скло або пластик, це зменшить ефективність. Панелі працюють краще в холодну погоду, тому ви втратите ефективність у теплу погоду », - говорить Янссен. "Ви отримуєте приблизно половину цієї потужності в реальному житті: 7 Вт отримують десь від 3,5 Вт до 5 Вт".

Матеріал панелі

Також важливо визначити тип потрібної панелі. Вони бувають двох типів: CIGS та монокристалічні. Монокристалічні панелі є більш типовими панелями; вони, як правило, мають прямокутну форму і складаються вгору, коли не використовуються. Панелі CIGS гнучкі і їх можна згортати. Незважаючи на те, що вони займають менше місця, вони менш ефективні щодо потужності перетворення, це означає, що для отримання 7 Вт, за словами Янсена, знадобиться більше квадратних метрів сонячної панелі.

Вихідна потужність

Вихід USB є ще одним фактором, який потрібно враховувати, і його можна знайти в специфікаціях від виробника. Янссен рекомендує туристам придбати панель, що має вихідну потужність 1 ампер або більше, оскільки чим більший вихід, тим швидше панель заряджає пристрої.

Також не забудьте придбати панель з функцією автоматичного перезапуску. Багато телефонів, в тому числі і Apple, особливо стосуються джерела живлення. Ви коли-небудь помічали повідомлення "Зарядка не підтримується цим аксесуаром"? Це повідомлення створюється, коли потік потужності коливається. Якщо ви покладаєтесь на сонячну енергію, яка, ймовірно, буде коливатися, зарядний пристрій може відхилити цю потужність через невідповідні сонячні умови.

EnerPlex Kickr IV Маркус Ям / Цифрові тренди Маркус Ям / Цифрові тренди

Деякі компанії, такі як EnerPlex, створюють панелі з автоматичним перезапуском, які відбуваються кожні кілька хвилин, наприклад, Kickr IV (100 доларів). Інші, такі як Goal Zero, створили інтелектуальну функцію перезапуску, яка контролює потужність, що надходить у пристрої, щоб за потреби регулювати потужність та попереджати, що користувач зупиняється.

Багато факторів впливає на те, щоб визначити, чи підходить сонячна панель для ваших поїздок, а також вибрати найкращу панель для себе. Перш ніж вирушати по стежках, важливо пам’ятати про місце вашої пригоди, розміщення панелі, потужність, потужність зарядки та наявність у системі компонента для зберігання.

Останні повідомлення