Як надрукувати фотографії Instagram, від відбитків до книг

Фотографії можуть виглядати чудово на цифровому екрані, але немає нічого подібного на те, щоб оживити їх у формі друку. Більшість наших фотографій створені в Instagram. Ми пишаємося тим, що курируємо наші канали, змушуючи їх виглядати дуже приємно для нашої аудиторії. Але як щодо того, щоб вони виглядали вишукано на нашій стіні? На щастя, кілька платформ дають нам можливість друкувати наші улюблені фотографії з Instagram. Однак є кілька речей, які потрібно знати, перш ніж продовжувати робити це. Ось як отримати найкращі результати при друці з Instagram та всі найкращі місця, де ви можете це зробити.

Які фотографії в Instagram можна надрукувати та наскільки великі?

По-перше, пам’ятайте, що ці інструменти для друку фотографій в Instagram призначені виключно для друку ваших власних знімків. Друк чужої фотографії, яку ви змахнули з Instagram, є крадіжкою фотографії. Якщо ви побачите на своїй стіні фотографію, яка вам справді сподобалася, зв’яжіться з коментарем або приватним повідомленням, щоб домовитись про друк із оригінальним фотографом. Не бути що Користувач Instagram, який знаходить спосіб перемогти систему, щоб вкрасти чужу роботу.

По-друге, Instagram не зберігає вашу фотографію у всій красі високої роздільної здатності. Зображення зменшено до 1080 пікселів у ширину - це чудово для маленького екрана телефону, але не витримує великого друку. Фотографії в Instagram все ще можуть робити чудові відбитки, але їх слід зберігати шириною менше п'яти дюймів - наприклад, 5 на 5 для квадратного знімка. Якщо ви спробуєте роздрукувати 11 на 14, ви отримаєте нерівній відбиток. Для великих відбитків знайдіть оригінальну фотографію та зробіть на ній відбиток - однак ви втратите всі зміни, зроблені в Instagram, однак, можливо, спочатку вам потрібно буде відредагувати в іншому додатку.

Як надрукувати фотографії Instagram з принтера

Мобільні фотопринтери, як і більші фотопринтери, чудово підходять для випльовування постійних копій ваших Інстаграм. Принтери на основі цинку створюють схожі на Polaroid знімки ваших улюблених Instagram-програм, тоді як традиційні фотопринтери мають більше варіантів розміру.

Щоб надрукувати Інстаграми з власного принтера, вам просто потрібно спочатку завантажити фотографію з Instagram. Щоб запобігти крадіжці зображень, завантажувати фотографію в Instagram не зовсім просто. Однак ви можете скористатися інструментом Instagram, щоб завантажити всі свої фотографії, або скористатися інструментом, таким як DownloadGram. Для отримання додаткової інформації прочитайте наш покроковий пояснювач того, як завантажувати свої фотографії в Instagram.

Щойно ви отримаєте файл фотографії, відбитки в Instagram можна надрукувати так само, як і будь-яку іншу фотографію - за винятком того, знову ж таки, слід пам’ятати про меншу роздільну здатність фотографії та зберігати відбитки менше 5 дюймів для досягнення найкращих результатів.

Як надрукувати фотографії Instagram з програми для фото

Десятки різних програм для замовлення фотографій мають вбудовані інструменти, призначені для замовлення відбитків Instagram. Ці інструменти спрощують процес замовлення відбитків та включають цілий ряд різних варіантів, від традиційних принтів до настінного мистецтва та наклейок. Ціни та функції різняться залежно від програми, але, швидше за все, існує програма, яка пропонує те, що ви шукаєте.

Кожен із цих додатків має вбудований інструмент Instagram - вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис Instagram із самої програми для фотографій (а не з Instagram), щоб надати програмі доступ до ваших фотографій. Звідти ви можете вибрати улюблені кадри для друку. (Якщо ваша улюблена служба друку не пропонує завантаження в Instagram, ви все одно можете завантажити свої фотографії в Instagram для друку з будь-якого місця).

Ось лише декілька різних програм із вбудованим доступом до Instagram:

Повстання артефактів (iOS)

Відомий високою якістю паперу та гладким дизайном, Artifact Uprising - це програма для друку фотографій, яка також дозволяє друкувати з вашого облікового запису Instagram. Додаток включає цілий ряд найвищих продуктів - від друків та фотокниг до фотографій на дереві.

FoxPrint

Програми FoxPrint перетворюють ваші Instagrams на відбитки, натхненні Polaroid, з рамками, магнітами або наклейками. Менші відбитки, наклейки та магніти в програмі є хорошим форматом для тих фотографій Instagram меншої роздільної здатності, а ціни доступні - наприклад, 35 центів за друк та 2 долари за магніт.

Поштограма

Хочете роздрукувати та поділитися своїми Instagram-програмами? Postagram перетворює ваші фотографії в Instagram на листівки. Ціна від 2 до 3 доларів включає доставку безпосередньо одержувачу, що робить його простим способом надіслати листівку із власними фотографіями.

Студія друку

Print Studio - це програма для друку фотографій, яка друкуватиме із зображень, що вже є на вашому телефоні, а також підключається до облікового запису Instagram. Додаток включає в себе різноманітну друковану продукцію - від основних принтів до фотокниг, настінного мистецтва та подарунків. Якщо ви не хочете, щоб на вашому телефоні була інша програма, у її творців, Social Print Studio, також є веб-сайт для замовлення.

Walgreens

Пропонуючи ті самі пільги та ціни, що і замовлення типового друку фотографій, програма Walgreens також посилатиметься на ваш Instagram для друку. Перейдіть до Фотографії варіанти, то Відбитки, а потім натисніть на піктограму Instagram, щоб підключити свій обліковий запис.

Як надрукувати фотографії в Інтернеті в Інтернеті

Не хочете, щоб на вашому телефоні сидів інший додаток? Деякі веб-фотоплатформи також мають інтеграції з Instagram, що дозволяє замовляти відбитки в Instagram, не завантажуючи нічого.

Повстання артефактів

Цей додаток для фотографій також має веб-портал, який зберігає цілість посилання на ваш Instagram. Як і додаток, веб-сайт пропонує висококласні відбитки з більш розкішними варіантами (та цінами).

Розмиття

Популярний принтер фотокниг Blurb дозволить вам створювати фотокниги з облікових записів Instagram або Facebook. Хоча програма посилається лише на облікові записи Facebook, в Інтернеті, ви можете підключити свій Instagram, щоб легко додавати ці знімки до своїх альбомів. Книги в Instagram починаються приблизно з 23 доларів на 60 сторінках.

ImageSnap

ImageSnap друкує фотографії на керамічній плитці, дозволяючи виготовляти магніти «зроби сам», використовувати їх як підстаканники або плиткувати свої фотографії на підлозі ванної кімнати, якщо це те, що ти хочеш.

Студія соціального друку

У розробників програми Print Studio, Social Print Studio, також є веб-опція. Веб-сайт має ті самі параметри, що і додаток, а також ще кілька друкованих продуктів, не включених до мобільної платформи.

Stitchta

Набридли звичайні фотодруки? Stitchta (раніше Stitchagram) розмістить ваші знімки в Instagram на подушках, ковдрах, сумках і навіть фанерах (адже 90-ті повернулися!). Платформа зв’яже ваш обліковий запис Instagram або ви можете використовувати зображення, які вже є на вашому комп’ютері.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found