Через 20 років AOL Instant Messenger відключається назавжди

AOL Instant Messenger Часи Людини, що біжить, радісно крутяться на вашому робочому столі офіційно завершились. AOL Instant Messenger (AIM), останній залишок огородженого саду оригінального AOL, офіційно підписався через 20 років.

Запущений ще в 1997 році, коли вам все ще потрібно було встановити компакт-диск із продуктового магазину, AOL Instant Messenger був першою масовою службою чату в перші дні Інтернету. Всього за $ 19,95 на місяць ви можете створити незручне ім’я користувача, яке продовжуватиме переслідувати вас протягом більшої частини вашого дорослого життя, і миттєво спілкуватися з іншими людьми по всьому світу.

Після буму на початку 2000-х років, AIM взявся за нос. З конкуруючими програмами обміну миттєвими повідомленнями та зростанням обміну текстовими повідомленнями переконання користувачів платити за обмін миттєвими повідомленнями стало важким продажем. У 2007 році компанія видалила чати з AIM і запустила окремий додаток для користувачів Windows.

У 2008 році AIM прийшов до продуктів Apple із програмами для iPhone та Mac. У 2010 році це відбулося з додатком iPad. Зрештою AIM було інтегровано в OS X, що дозволило користувачам отримати доступ до послуги, але було занадто пізно. Протягом цих років AOL пробував інші речі, щоб зачепити за користувачів, такі як короткочасні Сторінки AIM, але момент минув, і користувачі стікалися до Facebook Chat та інших, молодших конкурентів.

Як би не намагався, AOL не зміг оживити неживе тіло Бігучої людини. Компанія випустила AIM Express, тому вам більше не доведеться завантажувати програму для використання AOL. На жаль, AIM Express використовував Flash, тобто у вас було близько 10 хвилин миттєвого обміну повідомленнями, поки помилка щось не зіпсувала, змушуючи вимкнути браузер і почати весь процес спочатку. AOL визнав поразку в 2012 році і звільнив більшість співробітників з розвитку, залишивши під рукою лише кілька допоміжного персоналу протягом наступних п’яти років. У жовтні 2017 року AOL оголосила, що 15 грудня припиняє свою діяльність AIM.

Сьогодні обмін миттєвими повідомленнями виглядає набагато інакше. Варіантів не бракує. Мобільні програми, такі як iMessage та Google Hangouts, конкурують за простір з Facebook та іншими службами обміну повідомленнями в соціальних мережах. AIM з його обмеженою функціональністю здається застарілим у порівнянні. Однак якщо ви прагнете цих простих днів, Yahoo Messenger все ще існує.

Останні повідомлення