Фіолетові потоки: Як слухати музику принца в Інтернеті

як слухати музику принца в Інтернеті 1 Бертран Гуай / AFP / Getty Images Якщо вам цікаво, як слухати музику Принса після нещодавньої смерті співака та композитора, ви не самотні. Дискографія легендарного виконавця охоплює 39 студійних альбомів, чотири альбоми в прямому ефірі та безліч різноманітних пісень за 40-річну кар’єру, більшість з яких не можна транслювати в Інтернеті.

Принс не був шанувальником Інтернету, а в 2014 році подав до суду на 22 користувачів Facebook за мільйон доларів кожному за обмін посиланнями на свої концертні кадри.

Новий час потокових сервісів пройшов не набагато краще, і змусить цей плейлист Prince давати трохи більше креативу. Через рік після повернення права власності на весь його каталог у батьківського лейбла Warner Bros,Фіолетовий дощ виконавець видалив свою музику з більшості потокових сервісів, включаючи Spotify. На щастя, навіть найприступніший музичний виконавець в Інтернеті є в Інтернеті. Digital Trends зібрав усі найкращі способи прослуховування музики Принца в Інтернеті, щоб ви вшанували його музичне життя.

Припливи

Принц Потік

Домашній ефір, який побудував Jay Z, - це єдина послуга, яка транслює всю дискографію Принца. Tidal навіть змінив свій користувальницький інтерфейс, щоб впорядкувати принцип бінга, по суті замінивши розділ "Що нового" на головному екрані на всю дискографію Принца. На жаль для копійок, наглядачі Тідала не зробили жодної з його музики доступною для безкоштовного потокового передавання, тобто вам все одно доведеться витратити 10 доларів на місяць, щоб транслювати повний каталог Prince.

Google Play і YouTube

На сторінці Warner Bros Records на YouTube є три пісні з 37-го студійного альбому Prince "Art Official Age", але це винятки із жорстокого правила - принца на YouTube практично немає. Однак, навіть незважаючи на всі судові позови Принца, YouTube має різноманітну суміш аматорських та архівних живих кадрів. Якщо вам не завадить відстеження відео та зернисті кадри, ви можете легко насолоджуватися дорогоцінними каменями, такими як ударний хіт "Суперечка", не платячи ні копійки.

Google Play Music не транслює жодної музики Prince, але в Google Play Store можна придбати всі пісні. Хоча вам доведеться зібрати більше 300 доларів за повну дискографію Prince, Google Play дозволяє зробити ваші покупки доступними для потокового передавання на будь-якому пристрої простим натисканням кнопки завантаження. Офлайн-функція доступна лише для абонентів щомісяця, тож вам доведеться заплатити 10 доларів США за передплату, перш ніж ви зможете розпочати танцювальну вечірку "Діаманти та перли".

Spotify

Знімок екрану 21.04.2016 о 15:50 53Spotify не продає музику, пропонує безкоштовне потокове передавання та належить звукозаписним компаніям - в основному все, що Принц ненавидив. Однак лідер у світовій музичній підписці на підписку має кілька хитрих способів легального потокового передавання пісень Prince. "2045 Radical Man" від Prince - одна з небагатьох пісень Prince, доступних для трансляції на Spotify, головним чином тому, що трек йде від саундтреку до Spike Lee's Безтурботний замість альбому Prince 2004 року Тракс із музичного клубу NPA, том 2: Бійня.

Ведучий сингл від Prince’s Hit & Run альбом, "Shine" - останній сингл, який виконавець випустив через Spotify. Незважаючи на те, що бібліотека музики Prince сильно обмежена, Spotify залишається єдиним місцем, де ви можете безкоштовно слухати студійні пісні Prince.

iTunes та Apple Music

Принц Яблуко

Єдиним повноцінним альбомом Prince, доступним на Apple Music, є його 39-й і останній студійний альбом,Потрапити n Виконати фазу другу. Крім цього, є різні пісні із випадкових саундтреків, такі як "The Song of the Heart" відЩасливих ніг, та "Good Love" із саундтреку доЯскраві вогні, Велике місто. Оскільки радіостанція Apple Beats 1 відтворює лише пісні, доступні в iTunes, що включає весь каталог Prince, - деякі композиції теоретично можуть транслюватися через Apple Music, за умови, що Prince буде представлений у радіошоу Beats 1. Якщо ви хочете дочекатися цього, тоді Apple Music - це ваш вибір.

Останні повідомлення