Останній з нас Частина II: Як уникнути вбивства собак

Останній шедевр Неслухняної Собаки, Останні з нас, частина II, це неймовірно жорстока гра. Не потрапляючи в спойлери, це історія помсти, в якій головна героїня Еллі може жорстоко вибити ворогів, які стоять на її шляху. Однак не всі вони люди. Деякі з них є зараженими істотами, які мутують штамом гриба Кордицепс. Хоча вам, мабуть, не буде погано за вбивство цих ворогів, ви, можливо, захочете уникнути знищення різних собак, з якими ви стикаєтесь.

Злісні ворожі собаки раніше фігурували у відеоіграх, але особливо реалістичні Останні з нас, частина II,ускладнюючи виправдання вбивства їх, навіть якщо вони нападають на вас. На щастя, насправді вам не доведеться вбивати собак, з якими ви стикаєтесь. Зрештою, це стелс-гра, тому ви можете прокрастись до них, якщо знаєте, що робите.

У цьому посібнику ми проведемо вас, уникаючи собак-вбивць Останній з нас Частина II, поряд з іншими порадами, які ви повинні знати.

Подальше читання:

  • Останній з нас Частина II огляд: Темний шедевр
  • Каже Sony Останній з нас Частина II буде "найдоступнішою грою ще"
  • Останні з нас Частина II може загрожувати заборона в деяких країнах Близького Сходу. Але чому?

Як прокрастися повз собак

Погодьмося: ми вбивали інших людей у ​​відеоіграх з моменту зародження середовища. Ось чому ми насправді не б'ємося оком, коли нам доручають вийняти їх, навіть у такій реалістичній грі, як Останній з нас Частина II.Але, дайте нам можливість зробити те саме з собаками, і це зовсім інша історія. Приємно те, що ви можете уникнути вбивства всіх собак у грі, крім однієї. На жаль, існує нездійсненна взаємодія з собакою на ранніх стадіях, коли ви повинні швидко пройти подію, щоб її вивести. Для деяких це може бути занадто багато - і це зрозуміло.

Якщо ви зможете пройти це, однак, кожної собаки після цього можна уникнути. Собаки працюють подібно до людей та заражених, тому ви повинні бути тихими, щоб уникнути їх. Однак собаки мають можливість відстежувати ваш запах, тому просто бути тихим недостатньо добре. Ви повинні їх відволікти. Рекомендується завжди мати при собі пляшку або цеглу, які можна збирати по всьому світу. Якщо ви бачите собаку та її господаря, киньте їм цеглу або пляшку, але не їм.

Це важливо, оскільки ідея полягає в тому, щоб відволікти їх, а не привернути до себе. Якщо ви вдарите собаку чи людину предметом, який ви кинули, вони отримають сповіщення про ваше місцезнаходження, а це не те, що ви хочете. Натомість націлюйтесь на територію навколо них, особливо подалі від пункту призначення. Поки ви залишаєтесь прихованим і тримаєтесь на відстані, поки ви кидаєте предмети, собаки не вистежать вас.

Також важливо знати, що ви можете натиснути та утримувати R1 щоб увійти в режим прослуховування, який виділяє сусідніх ворогів. Він також виявляє ваш запах, на що вказує слід, що веде від собаки до Еллі. Ви хочете постійно перевіряти це, коли собака перебуває в зоні дії, щоб визначити, чи вона на вас нападає.

Іноді попередження собаки помилково не уникнути. Якщо це трапиться, у вас є кілька варіантів. Найпростіше зробити це перезапустити пункт пропуску. Останній з нас Частина II використовує систему автоматичного збереження, яка економить порівняно часто, тому повернення на кілька хвилин назад не є великою проблемою. Це можна зробити в меню паузи. Інше, що ви можете зробити, якщо випадково привернете увагу собаки, - це просто бігти. Хоча цей метод може бути набагато складнішим у виконанні, ніж ви очікували, залежно від плану ділянки.

Якщо вам пощастить, ви можете бігти до мети, не зупиняючись ворогом, але багато разів це неможливо. Якщо собака наблизиться до вас, вам потрібно буде натиснути L1 ухилятися від дороги, хоча встановлення часу під час розпалу битви може бути складним. Ми виявили, що підняття на машину чи інший предмет меблів чи обладнання може допомогти, оскільки ви можете цим скористатися, щоб уникнути собак, одночасно відбираючи інших ворогів. Знову ж таки, чи можливо це залежить від того, де ви перебуваєте стосовно своєї мети.

Якщо собака схопила вас, вам потрібно буде розім’яти квадратна кнопка обтрусити це. Залежно від вашого здоров’я на початку взаємодії, ви можете не вижити, тому переконайтесь, що ваше здоров’я завжди наповнене, коли нападаєте на великі групи ворогів.

Останні повідомлення