Як: Створити електронні книги для iPod, iPhone та iPad

Ви можете завантажувати програми, які дозволяють вам досить легко читати електронні книги на iPad та iPhone або Touch, але це не допомагає для всіх документів чи електронних книг.

Однак перед тим, як почати створювати електронні книги, потрібно мати програму, яка читатиме електронні книги. Більшість із них безкоштовні та включають такі, як iBooks від Apple. Більшість eReaders можуть читати файли .txt та .pdf, стандартним є формат .epub. Kindle, який також має додаток, використовує формат ZIP.

Ми розповімо вам, як створювати електронні книги для своїх продуктів Apple за допомогою програми Calibre. Не хвилюйтеся, вам не доведеться платити за Калібр; це безкоштовна програма, яка дозволяє конвертувати більшість типів документів у будь-який формат електронних книг, включаючи стандартний формат .epub та Kindole. Ці кроки можна використовувати для самостійних видань книг, дивно відформатованих документів або великих проектів.

1. Збережіть книгу у будь-якому загальноприйнятому форматі, наприклад .txt, .rft або .pdf. Калібр не конвертує формати Microsoft Word .doc або .docx. Для найкращих результатів ми рекомендуємо зберігати його у форматах .html або .xhtml.

2. Якщо ви самостійно публікуєте або створюєте проект, ви можете мати титульну сторінку. Створіть все, що завгодно, використовуючи програму дизайну на ваш вибір (Photoshop, MS Paint тощо). Збережіть обкладинку у форматі .jpg. Розміри можуть бути будь-якими, але ми виявили, що розміри 300 на 500 працюють найкраще, це пара з розміром файлу близько 50 тис.

3. Ви мали завантажити Calibre вже зараз. Відкрийте його та натисніть кнопку «Додати книги».

4. Подивіться на нижню частину вікна та знайдіть меню під назвою «Увімкнути». Виберіть формат, який ви хочете використовувати для книги. Потім знайдіть свою книгу та двічі клацніть на ній .. Калібр зараз повинен завантажити її у свою бібліотеку.

5. Виділіть книгу в центрі вікна Калібр, клацнувши по ній. Тепер натисніть "Перетворити книги".

6. Відкриється нове вікно. Клацніть на “Формат виводу”, після чого ви зможете вибрати формат, в який ви хочете експортувати книгу. У цьому прикладі ми виберемо .EPUB.

7. Тепер натисніть “MetaData”, і ви маєте знайти його в лівій частині вікна. Введіть заголовок та автора у відповідні поля. Ви також можете додати видавця, теги ключових слів та підсумок, якщо хочете.

8. Натисніть кнопку «Змінити поле обкладинки». Знайдіть свою титульну сторінку з попередньої та виберіть її.

9. Знайдіть кнопку «Налаштування сторінки» в меню ліворуч і виберіть «Профіль виводу за замовчуванням». Тепер натисніть «ОК». Тепер Калібр почне конвертувати вашу книгу у формат .epub.

10. Після завершення перетворення клацніть правою кнопкою миші на вашій книзі в головному вікні. Натисніть "Зберегти на диск", а потім натисніть "Зберегти лише формат EPUB на диск". З'явиться нове вікно.

11. Виберіть, де ви хотіли б зберегти цю копію своєї електронної книги для передачі на ваш продукт Apple. Копія зберігатиметься в бібліотеці Калібр.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found