Найкращі Disney + Поради та підказки

Дісней + взяв світ штурмом, повідомляючи про мільйони передплатників лише за перший тиждень, а мільйони - за ним. Незважаючи на технічні труднощі та досить пішохідний інтерфейс при запуску, обіцянки назв Disney, Pixar, Marvel, Star Wars та National Geographic, а також нові оригінали, такі як The Mandalorian, мають користувачів, які збираються до служби. І на горизонті є ще багато іншого.

Якщо ви вже підписалися на Disney +, ви, мабуть, отримуєте задоволення від відкриття старої класики та нових фаворитів. Але якщо ви хочете отримати максимум від послуги, ось кілька корисних порад та підказок. Щоб отримати більш вичерпний перелік того, як зробити що-небудь, від скидання пароля до усунення несправностей, див. Веб-сайт підтримки компанії Disney + тут

Як отримати Дісней + безкоштовно

Будь-хто може отримати сім безкоштовних днів Disney +, просто зареєструвавшись. Після цього з вас стягуватиметься 7 доларів на місяць, а якщо ви об’єднаєте Disney + з ESPN + та Hulu, ви отримаєте всі три за 13 доларів на місяць.

Однак наступні клієнти Verizon можуть отримати Disney + за перший рік абсолютно безкоштовно:

 • Клієнти Verizon Wireless на Необмежені плани і Клієнти домашнього Інтернету 5G.
 • Новий Клієнти Fios Home Internet.

Щоб дізнатись, як отримати цю пропозицію та перевірити, чи маєте ви право, зареєструйтесь на сторінці пропозицій Disney + на веб-сайті Verizon.

Якщо ви щойно зрозуміли, що насправді маєте право на безкоштовний рік Disney +, веб-сайт служби підтримки Disney + може допомогти вам викупити.

Як скасувати підписку

Якщо ви підписалися на безкоштовну пробну версію, але не хочете продовжувати підписку, ви можете скасувати її, перш ніж отримувати плату. Визначення способу скасування передплати на Disney + залежить від того, як ви підписалися.

Якщо ви зареєструвались через Інтернет:

 • Увійдіть у свій обліковий запис на сайті disneyplus.com.
 • Клацніть на свій профіль Персонаж.
 • Клацніть на Обліковий запис.
 • Клацніть Платіжні реквізити.
 • Клацніть Скасувати підписку.

Якщо ви зареєструвались через мобільний телефон:

 • Скасувати через платформу Apple.
 • Скасувати через платформу Android.

Додавання або видалення профілів

Disney + дозволяє створити до десяти профілів користувачів. Оскільки стільки вмісту з такої кількості різноманітних всесвітів, можливість для кожного мати власний профіль надзвичайно зручна. Однак одночасно можна переглядати лише чотири потоки, тому, якщо ви ділитесь паролем свого облікового запису, переконайтеся, що робите це вибірково.

Щоб додати профіль, спочатку потрібно увійти до програми Disney +. Тоді дотримуйтесь цих вказівок:

 1. На домашній сторінці свого основного профілю натисніть або клацніть свій Характер у верхньому правому куті.
 2. Торкніться або клацніть піктограму «Переключити профіль» (та, яка схожа на елементарну людину, стрілка під якою спрямована праворуч).
 3. Торкніться або натисніть Додати профіль.
 4. Заповніть нову інформацію про профіль.
 5. Торкніться або натисніть Зберегти та закрити.

Щоб видалити профіль:

 1. На домашній сторінці свого основного профілю торкніться або клацніть свого персонажа у верхньому правому куті.
 2. У спадному меню виберіть пункт Батьківський контроль.
 3. Виберіть профіль, який потрібно видалити.
 4. Для підтвердження натисніть або натисніть Видалити профіль.

Як створити список спостереження

Кожен профіль в обліковому записі Disney + може створити власний список спостереження. Таким чином, ви можете легко створити список шоу чи фільмів, які ви хотіли б переглянути, але не маєте часу для перегляду відразу.

Щоб додати заголовок до списку спостереження, просто натисніть на заголовок, який вас цікавить. Інформація про заголовок відкриється, і у вас буде можливість відтворити, зберегти або завантажити. Просто натисніть Зберегти. Ваш список спостереження може містити скільки завгодно назв.

Як завантажити вміст

Disney + також пропонує необмежену кількість мобільних завантажень для перегляду в автономному режимі. Також немає обмежень щодо кількості переглядів завантаженого заголовка, за умови, що ви отримуєте доступ до Disney + принаймні раз на тридцять днів. (Якщо ні, завантажений вміст буде видалено з вашого облікового запису.)

Ви можете завантажувати вміст до десяти телефонів або планшетів, хоча кількість назв, що зберігаються одночасно, залежить від того, скільки місця на пристрої доступно.

Щоб завантажити, виконайте попередній процес додавання назв до списку спостереження, окрім того, що замість цього натисніть Завантажити.

Ви можете видалити будь-яке завантаження, виконавши такі дії:

 1. На головному екрані перейдіть доЗавантаження у нижньому правому куті екрана.
 2. Торкніться або клацніть Редагувати.
 3. Виберіть елемент, який ви хочете видалити.
 4. Біля кожної плитки ви побачите порожнє поле. Торкніться поля, а потім натисніть або клацніть Смітниквнизу праворуч на екрані, щоб видалити елемент із завантажень.

Ми додамо більше порад, оскільки служба розгортає нові функції, тому часто зв’язуйтесь із нами. До тих пір щаслива трансляція!

Останні повідомлення