Як музеї використовують технології

Техніка в музеях Купер-Хьюїт Смітсонівський музей дизайну Одного недавнього ранку, коли діти та дорослі все ще пробирались до шкіл та офісів, відповідно, ми опинились із групою французьких керівників бізнесу біля Метрополітен-музею в Нью-Йорку.

145-річний музей не відкрився би ще півтори години, але ми не були там, щоб бути туристами. Нас Срі Срінівасан, головний директор з цифрових технологій Met, запросив на спеціальну екскурсію під доречною назвою #emptymet, яка досліджує, як він та його команда переносять музейний досвід у цифрову епоху.

Замість боротьби з Facebook та YouTube, він визнає, що такі послуги, як Snapchat, є новою культурою.

Незважаючи на те, що має одну з найбільших колекцій мистецтва і є одним з найбільш відвідуваних музеїв у світі, Мет опиняється в тому ж човні, що й інші музеї: як він змагається в епоху, коли наші очні яблука приклеєні до наших екранів. Навіщо витрачати енергію на відвідування музею, коли це можна зробити практично в Інтернеті?

"Наша конкуренція - це Netflix і Candy Crush", - каже Срінівасан, а не інші музеї.

Ось чому Met та інші музеї інвестують у технології, щоб зробити музейний досвід більш інтерактивним, навіть працюючи зі смартфонами, які гості носять із собою. У Met налічується 70 співробітників у відділі цифрових медіа та в цілому 70 інших працівників, що займаються технічним обладнанням. Замість боротьби з Facebook та YouTube, він визнає, що такі послуги, як Snapchat, є новою культурою. Місія Met - знайти спосіб вписатись поруч з ними.

Тож, як і багато великих музеїв, він вивчає шляхи надання інтерактивного досвіду. Завдяки Wi-Fi по всій будівлі, гості можуть отримати доступ до мобільного додатку Met для отримання додаткової інформації та аудіогідів, одночасно завантажуючи зображення в Instagram. Це експерименти з новими технологіями, такими як iBeacon, і навіть доповненою реальністю. (Sreenivasan демонстрував додаток для смартфонів AR під назвою Blippar, який анімував картину, коли він розмістив перед собою свій iPhone.) Він розміщує свої 2600 звукових повідомлень безкоштовно в Інтернеті. Команда цифрових медіа розробляє спеціальний цифровий контент, який розповідає про те, як музей ремонтує пошкоджене мистецтво. Все це лише деякі з нових цифрових зусиль, які музеї починають, слідуючи таким проектам, як оцифровка своїх колекцій та встановлення відеодисплеїв - і все, щоб повернути людей всередину музеїв.

Незважаючи на те, що Срінівасан закликав нас робити багато селфі, він швидко нагадав, що палиці для селфі заборонені. "Я професійний селфі, але не селфі-палиця", - говорить Срінівасан.

Окрім Мет, ось як деякі інші установи включають технології в музейний досвід.

Лувр, Париж

Коли настав час для одного з найстаріших і найбільш відвідуваних музеїв у світі оновити аудіотур в 2012 році, Лувр обрав малоймовірний пристрій: Nintendo 3DS XL. Але Лувр Audioguide: Nintendo 3DS XL, як його ще називають, забезпечує інтерактивний елемент на додаток до 35 годин аудіовмісту. Спеціалізований 3DS XL, розроблений за допомогою Nintendo, надає карти, 3D та HD фотографії та інший додатковий вміст. Окрім 3DS, Лувр також інвестує в інтерактивні дисплеї та доповнену реальність.

Музей де Янга, Сан-Франциско

Окрім співпраці з Google над Google Art Project, де його колекція мистецтв оцифровується для перегляду в Інтернеті, де Янг також займався 3D-друком, коли йому потрібно було створити спеціальний стенд для французьких годинників 18 століття. За допомогою реплікаторів MakerBot та програмного забезпечення 3D CAD музей виготовив пластикову підставку, яка ідеально підходить до годинника. Інші музеї, зокрема музей Мет і Бруклін, експериментують із 3D-друком. У "Де Янг" є блог, присвячений його діяльності, пов'язаній з технологіями.

Бруклінський музей, Нью-Йорк

Музей iBeacon

Виставлене мистецтво завжди супроводжується плакатами, що містять деякі деталі, що включає назву, художника, дату та, іноді, короткий опис. Але що, якщо гості хочуть знати більше, ніж те, що описано? Бруклінський музей використовує технологію iBeacon як спосіб взаємодії гостей із музейними експертами у таких ситуаціях, як щойно описана.

За допомогою свого додатка для iOS гості можуть задати запитання щодо ілюстрації або отримати рекомендації щодо того, що подивитися, і отримати відповідь у режимі реального часу. Незважаючи на те, що рішення є більш економічним, ніж найняття тих, хто вітає, щоб блукати, музей зазначив, що встановлення виявилось проблемою.

Музеї також можуть використовувати маяки для надсилання додаткової інформації; наприклад, відвідувач, який стоїть біля картини, може отримати телефонне сповіщення, спрямовуючи їх до насиченого інтерактивного вмісту, що стосується картини. Такі великі установи, як Met, Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку та Гуггенхайм також тестують технологію визначення місцезнаходження на основі маяків. (Ознайомтесь із технічним блогом Бруклінського музею про його останні зусилля.)

Британський музей, Лондон

Британський музей-Samsung-AR

За допомогою доповненої реальності відвідувачі можуть за допомогою простого смартфона виявити більше інформації про витвір мистецтва в інтерактивній формі. Наприклад, розміщення смартфона або планшета над старовинною статуєю може відображати відсутні частини, які відламалися - даючи відвідувачеві уявлення про те, як це виглядало б, коли воно було новим. Оскільки AR реагує на ваш рух у навколишньому середовищі, досвід також повністю 3D.

Працюючи з Samsung, Британський музей використовував AR для створення освітньої програми для дітей, де вони можуть досліджувати віртуальний вміст, коли блукають музеєм. АР все ще перебуває в зародковому стані, але музеї у всьому світі вже перевіряють його потенціал.

Музей Гетті, Лос-Анджелес

Гетті не чужа для технологій. Він продовжує розробляти інструменти, що захищають його колекцію старожитностей та інше безцінне мистецтво під час землетрусів, і він був одним з перших, хто оцифрував предмети своєї колекції та зробив їх доступними в Інтернеті.

Як і Британський музей та інші, він також випробовує доповнену реальність. Відділ інформації та доступу до колекції музею нещодавно представив інтерактивну функцію AR, яка дозволяє відвідувачам веб-сайту Getty використовувати свою веб-камеру для вивчення кабінету 17 століття, накладаючи віртуальний 3D-об'єкт на прямий ефір. Користувачі можуть взаємодіяти з об’єктом, працюючи разом із рухами тіла глядача.

Купер-Хьюїт Смітсонівський музей дизайну, Нью-Йорк

Перш ніж Cooper-Hewitt не відкрився після закриття на ремонт, він хотів надати гостям більш інтерактивний досвід, який виходить за рамки програми для смартфонів. Щоб досягти цього, музей додав 4К-сенсорні столи, де відвідувачі можуть витягувати зображення високої роздільної здатності та інформацію про предмети з колекції музею - багато з них не виставляються. Користувачі також можуть малювати фігури, а на дисплеї відображатимуться об’єкти, що стосуються цих фігур. Сім столів розміром 84, 55 або 42 дюйми розміщено по всьому музею, при цьому найбільші столи можуть вмістити одночасних користувачів. В одній таблиці відображається інформація про донорів та предмети, в іншій - про простір музею - Особняк Карнегі.

Музей також надає гостям доступ до ручки - електронного стилуса, що дозволяє запам’ятати побачене. Просто натисніть на ручку на плакаті, і вона „збере” інформацію. Користувачі можуть передати інформацію в одну із вищезазначених таблиць, щоб зібрати більше інформації. Після відвідування користувачі можуть отримати доступ до спеціального веб-сайту, що містить усі зібрані предмети.

Останні повідомлення