Як налаштувати безпеку на Samsung Galaxy S9 і S9 Plus

огляд Samsung Galaxy S9 - - Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди

Часи захисту телефону лише за допомогою PIN-коду або шаблону вже давно минули, і хоча нові Samsung Galaxy S9 та S9 Plus обидва пропонують ці функції, у них також є вибір інших більш безпечних варіантів. Ці нові функції безпеки покладаються на біометричні дані - у цьому випадку ваші відбитки пальців, райдужна оболонка або риси обличчя. Коли ви вперше запускаєте Galaxy S9, ви можете поспішати з цими опціями, захоплюючись фактичним використанням телефону; але вони важливі і їх слід переглянути.

Ось усе, що вам потрібно знати про налаштування систем безпеки на вашому Galaxy S9 або Galaxy S9 Plus.

Налаштування безпеки

Вам потрібно буде скористатися меню налаштувань, щоб знайти потрібні варіанти.

  • відчинено Налаштуваннята прокрутіть список, щоб знайти Екран блокування та безпека. Торкніться його.
  • Вам знадобиться ваш PIN-код, який ви, швидше за все, встановите під час налаштування телефону. Якщо ні, торкніться Тип блокування екрану а потім PIN-код, і вам буде запропоновано встановити його. Важливо не забувати про це, тому зробіть це незабутнім. Без PIN-коду ви не зможете налаштувати жодну іншу функцію безпеки.

Відбитки пальців

Найбільш надійним способом розблокування вашого Galaxy S9 є використання сканера відбитків пальців. Датчик розташований трохи нижче об'єктивів камери на задній панелі телефону, дещо розумніше, ніж на Galaxy S8.

  • Шукайте Сканер відбитків пальців опція в Біометрія розділ під Екран блокування та безпека. Торкніться його, і вам буде запропоновано ввести свій PIN-код. Знайди Додати відбиток пальця і торкніться його, а потім дотримуйтесь вказівок на екрані.

Перевірку відбитків пальців можна використовувати для Samsung Pay, і опція для нього знаходиться в тому ж меню.

Інтелектуальне сканування

Це гібридна система розблокування обличчя та райдужної оболонки Samsung, розроблена для того, щоб бути більш надійною, ніж використовувати лише одну з цих двох біометричних систем самостійно. Навіть якщо ви ввімкнули розпізнавання відбитків пальців, ми все одно рекомендуємо це налаштувати та спробувати. Ми бачили різні результати, і деякі люди вважають його надійнішим за інших.

Він не підходить для функцій із високим рівнем безпеки, таких як Samsung Pay, і Samsung попереджає, що Intelligent Scan може обдурити когось, хто схожий на вас. Це менш безпечно, ніж PIN-код, шаблон або пароль. Освітлення, яке відрізняється від налаштування системи, може заплутати її разом із окулярами, капелюхами, підробленими носами (можливо) та іншими змінами на вашому обличчі після реєстрації.

Ознайомившись із застереженнями та порадами, вам буде запропоновано піднести телефон до обличчя при достатньому освітленні, готовому зареєструвати ваше обличчя. Це займає дуже короткий проміжок часу. Далі - розпізнавання райдужки, і якщо ви носите окуляри або контактні лінзи, вам слід їх зняти.

Після цього вам буде запропоновано активувати Інтелектуальне сканування. Повертаючись до головного меню, ми рекомендуємо переконатися в обох Інтелектуальне розблокування сканування і Екранне інтелектуальне сканування активовані.

Тип блокування екрану

На Galaxy S9 існує безліч варіантів безпеки, то чому б не використовувати їх усі?

  • Торкніться Тип блокування екрану, введіть свій PIN-код і виберіть потрібні параметри зі списку. Якщо ви зареєстрували Інтелектуальне сканування, виберіть цей параметр та відбитки пальців для найбільш універсальної системи розблокування на телефоні. Пам’ятайте, що ви не можете вибрати розблокування обличчя або райдужки окремо, якщо ви оберете інтелектуальне сканування.
  • Якщо ви хочете використовувати біометричні дані для Samsung Pay, ви можете використовувати розпізнавання відбитків пальців або сканування райдужної оболонки. Інтелектуальне сканування та розблокування обличчя не можна використовувати.

Використання інтелектуального сканування та датчика відбитків пальців

Використання Інтелектуального сканування може здатися таким простим, як тримання телефону на обличчі, і воно є - але є кілька речей, які слід знати про ефективне використання Інтелектуального сканування. По-перше, слід розбудити телефон до екрана блокування за допомогою клавіші сну / пробудження на боці телефону. Зверніть увагу на червоний світлодіод, який світиться, коли активне інтелектуальне сканування. За умови, що ви маєте пристойне освітлення і не надто близько до екрану телефону, він повинен працювати постійно. Якщо це не працює, поверніться назад і знову зареєструйте своє обличчя та райдужну оболонку. Різні умови освітлення, особливо на цьому етапі, дійсно впливають на продуктивність Intelligent Scan.

Датчик відбитків пальців - це швидший спосіб розбудити телефон, оскільки торкання датчика розблоковує пристрій без додаткового натискання клавіші сплячого / пробудження. Щоб було зручніше, зареєструйте вказівний палець на обох руках, щоб вам не довелося жонглювати телефоном, якщо ви взяли його «неправильною» рукою.

Приблизно це стосується налаштувань безпеки на Samsung Galaxy S9, а всі вказівки стосуються і Galaxy S9 Plus. Захист телефону одним або декількома з цих методів є дуже важливим.

Останні повідомлення