Як поділитися своїми фотографіями з друзями в Google Фото

як ділитися фотографіями з друзями в заголовку google - -Будемо чесними, щорічна конференція вводу-виводу Google цього року була дещо сумною. Однак серед анонсів сенсорної тканини та 360-градусних камер технічний гігант Силіконової долини скористався можливістю представити аудиторію в Google Photos. Автономна послуга надає користувачам необмежену кількість фото- та відеозберігання, якщо фотографії не перевищують 16 мегапікселів, а відео не перевищують 1080p.

Сервіс також зменшує вміст із більш високою роздільною здатністю заради простору, але, за бажання, користувачі можуть мати більші файли, зараховані до їх базового сховища облікового запису Google на 15 Гб. Більше того, супровідний мобільний додаток для пристроїв iOS та Android пропонує надійні організаційні переваги та прості інструменти редагування із зручною можливістю автоматичного завантаження та синхронізації всіх ваших зображень та відео із вашого телефону, планшета та комп’ютера. Найкраще, ви можете ділитися своїми фотографіями за допомогою мобільних додатків або веб-інтерфейсу, дозволяючи друзям і родичам переглянути свої власні спогади або ті, які вони могли пропустити. Цікаво? Ось як це зробити.

Спільний доступ через Інтернет

Перейдіть до Google Photos у своєму браузері та увійдіть до свого облікового запису Google, як зазвичай. Після цього виберіть абоВсі фотографіїабо Колекціїзначок, розташований у лівій частині вікна, і виберіть фотографії або альбоми, якими ви хочете поділитися. Наведіть курсор на окремі зображення, клацніть відповідний прапорець у верхньому лівому куті та виберітьПоділіться фотографіямизначок у правій частині синього рядка меню. На іконі зображено три крапки, між якими проходять дві лінії.

Отримавши доступ до панелі спільного доступу, виберіть Google+, Facebook або Twitter, щоб поділитися своїми фотографіями через відповідні соціальні канали. З'явиться спливаюче вікно, незалежно від того, який варіант ви вибрали, що дозволить вам додати коментар або додатково персоналізувати посилання перед публікацією. Або виберітьОтримати спільне посиланнящоб створити текстове посилання, ви можете поділитися ним за допомогою чату або поштового клієнта на ваш вибір.

Спільний доступ до фотографій

Спільний доступ через додаток iOS

Обмін фотографіями за допомогою програми Google Фото мало чим відрізняється від використання веб-інтерфейсу служби. Завантаживши та запустивши програму, як зазвичай, перейдіть на вкладку Фотографії або Колекції, використовуючи піктограму меню, розташовану у верхньому лівому куті, представлену трьома горизонтальними смугами. Потім виберіть фотографію (альбоми) або альбом, яким хочете поділитися, і торкніться піктограми спільного доступу в нижньому лівому куті, щоб відкрити список можливих варіантів.

Звідти скопіюйте посилання в буфер обміну або виберіть один із кількох варіантів, перш ніж персоналізувати свої зображення коментарем або категорією. Google Фото дозволяє розміщувати публікації за допомогою всіх звичних каналів - Facebook, Twitter тощо - одночасно надаючи можливість ділитися фотографіями за допомогою тексту, електронної пошти або iCloud від Apple. Ви навіть можете використовувати його для обміну вмістом за допомогою сторонніх програм, таких як Facebook Messenger і Slack, або поділитися скопійованим посиланням, вибравши будь-який спосіб.

Спільний доступ через додаток Android

Додаток Google Фото не сильно відрізняється між пристроями Android та iOS. Після того, як ви успішно завантажили та запустили програму, як зазвичай, перейдіть на вкладку Фотографії або Колекції, використовуючи піктограму меню, розташовану у верхньому лівому куті, представлену тими самими горизонтальними смужками, що надіті на додаток iOS.

Потім виберіть фотографії або колекцію зображень, якими хочете поділитися, і торкніться піктограми спільного доступу в нижньому лівому куті, щоб відкрити безліч опцій спільного доступу. Піктограма спільного доступу, яка використовується в додатку для Android, ідентична тій, що використовується у веб-інтерфейсі для Google Фото, яка складається з трьох крапок і двох рядків, що з’єднують їх.

Google Photo App Pics

Після цього виберіть метод спільного доступу із сітки можливих опцій або торкніться значкаОтримати посиланняможливість скопіювати посилання у буфер обміну. Пам’ятайте, вам також буде запропонована можливість включати додаткові коментарі під час публікації у Facebook чи Twitter, а також параметри спільного використання ваших фотографій через Google Hangouts, Drive або Dropbox.

Останні повідомлення