Як дивитись сьогоднішню подію запуску OnePlus у прямому ефірі

До першої події OnePlus на 2020 рік потрібно лише кілька годин, а це означає, що ми дуже близько знаємо, що Флагманський вбивця готує для нас цього року. Подія повинна розпочатися о 8 ранку за тихоокеанським часом у вівторок, 14 квітня, - і ми очікуємо, що компанія зніме з трьох нових телефонів OnePlus.

Правильно, OnePlus планує випустити більше телефонів одночасно, ніж будь-коли раніше, про OnePlus 8 Pro, OnePlus 8 і OnePlus 8 Lite, за чутками, побачать світ під час анонсу. З новими телефонами OnePlus можна радіти чомусь, включаючи неймовірно швидку бездротову зарядку, частоту оновлення 120 Гц та звичайні нерівності для завантаження.

Ми будемо висвітлювати подію, як це трапляється, але подія не є лише галузевою. Якщо ви відчайдушно бажаєте отримувати новини на найновіших пристроях OnePlus, як тільки це можливо, ви можете спостерігати за подією, як вона розгортається в прямому ефірі. Але який найкращий спосіб це зробити? Ось як ви можете спостерігати, як OnePlus представляє свої нові пристрої в прямому ефірі у вівторок, 14 квітня.

Як дивитись сьогоднішню подію запуску OnePlus у прямому ефірі

Виявляється, дуже легко спостерігати за запуском OnePlus, який транслюється в прямому ефірі на YouTube. На офіційному YouTube-каналі OnePlus є пряма трансляція, і ви зможете налаштуватися на 8 ранку за тихоокеанським часом / 11 ранку за тихоокеанським часом, щоб дивитись подію, яка розгортається в прямому ефірі. Якщо ви незабутній сорт, ви можете натиснути Встановити нагадування , і YouTube надішле вам сповіщення про початок події.

YouTube не єдиний спосіб спостерігати за розгортанням події, оскільки існують інші способи бути в курсі подій. OnePlus також транслюватиме подію у Twitter, і ви можете перевірити офіційний акаунт OnePlus у Twitter, щоб отримати оновлення, коли вони трапляються. Ми також будемо стежити за цією дією, тому уважно стежте за домашньою сторінкою Digital Trends та офіційним акаунтом у Twitter, щоб дізнатись про останні повідомлення та практичні враження, коли вони трапляються.

Останні повідомлення